76

Re: NBA Finals

zono napisao:

OD SADA PA NADALJE ZABRANJUJEM IKAKVU USPOREDBU MJa I LEBRONA U OVOM POSTU!

največe face ste oni koji do jučer niste ni znali u kojoj konferenciji igra dallas, a sad ste največi fanovi

ohladi malo, ko si ti sinko da ikome nešto zabranjuješ i da sudiš o nečijoj kompetenciji praćenja košarke  lol  lol


http://ih0.redbubble.net/work.4299476.3.figsq,220x200,white,shortsleeve_one_piece,f8f8f8.retro-style-fun-tees-chill-out-v3.jpg

assumption is the mother of all f ups

00

Re: NBA Finals

Mislim da ce biti cudo ako Miami ne osvoji prsten. wade i  l. james, dva superstara. + Bosh, koji je odlican. Nasilu nabildana momcad, samo da bi L.James osvojio prvi prsten. Po meni su oni puno jaci od Dallasa,( jedna prava zvijezda D. Nowitzki).Iznenaden sam( ugodno) da je Dallas dobio 3. Svaka cast njihovim treneru i cijelom teamu.

Inace, misljenja sam da L.James nikad nece biti velik kao M.J. Na stranu brojevi, koji ce mozda i biti tu negdje. M.J. je imao puno vise stila od L.Jamesa, da ne kazem kako M.J. nebi nikad sa 26 godina presao u npr. Lakerse, udruzio se sa jos jednim superstarom. zato i je cekao do 28 godine da osvoji prvi prsten, ali ga je docekao kao kralj, a ne samo kao jedan od...

Jos nesto, L.James je u zadnje dvije utakmice postigao 8 i 17 koševa. Sad, kad je najbitnije,finale finala. Ne sjecam se da se to dogodilo M.J. Inace, nemam nista protiv L.Jamesa, moj glavni nemesis su uvijek bili Lakersi, samo njih ne podnosim. smile

Dakle, volio bih da Dallas osvoji, ali mislim da ce Miami.

00

78

Re: NBA Finals

wildgh napisao:
zono napisao:

OD SADA PA NADALJE ZABRANJUJEM IKAKVU USPOREDBU MJa I LEBRONA U OVOM POSTU!

največe face ste oni koji do jučer niste ni znali u kojoj konferenciji igra dallas, a sad ste največi fanovi

ohladi malo, ko si ti sinko da ikome nešto zabranjuješ i da sudiš o nečijoj kompetenciji praćenja košarke  lol  lol


http://ih0.redbubble.net/work.4299476.3.figsq,220x200,white,shortsleeve_one_piece,f8f8f8.retro-style-fun-tees-chill-out-v3.jpg

o jbt, jel ti to ozbiljno?

00

Re: NBA Finals

wildgh napisao:

http://www.richardbrianpenn.com/wp-content/uploads/2009/05/cowboyscheerleaer.jpg

http://www.nba.com/heat/photos/hpg1011_dangal27_da_ashleyf1.jpg

http://www.nba.com/heat/photos/hpg1011_dangal27_da_ashleyz3.jpg

http://www.nba.com/heat/photos/hpg1011_dangal27_ashleyf7.jpg

/esco'd smile

''Ne plaćam porez, plaćam rake.''
01

Re: NBA Finals

zm23 napisao:

Koliko si ti, rekao bi dr. Seselj, govana izasro  big_smile  big_smile

Jako argumentirano, zaista. Ako ti u mom onolikom postu ne možeš naći ni jednu činjenicu ili moje stajalište koje možeš pobiti
onda nemoj pisati ni ovakve postove, nema smisla. Ovakvim pisanjem posrao si samo samog sebe.

00

Re: NBA Finals

Još jedan razlog zasto ne volim lebrona
al bar im je dirk,iako bolestan,utrpo 25 laganini smile

00

Re: NBA Finals

hahah najjaci je komentar ispod videa:

I saw Lebron before the game and asked him to break a dollar. He only gave me $.75 in return. I asked him for the rest and he said," I don't have a fourth quarter"

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

83

Re: NBA Finals

Gaby Lee napisao:
zm23 napisao:

Koliko si ti, rekao bi dr. Seselj, govana izasro  big_smile  big_smile

Jako argumentirano, zaista. Ako ti u mom onolikom postu ne možeš naći ni jednu činjenicu ili moje stajalište koje možeš pobiti
onda nemoj pisati ni ovakve postove, nema smisla. Ovakvim pisanjem posrao si samo samog sebe.

Oprosti, ali to što sam ti napisao je dovoljno argumentirano za SVE što si napisao! Iz tvog posta je očito da nemaš blage veze o sportu, sportskoj inteligenicji, psihologiji itd.itd.
Michael Jordan je bio i bit će BOG za sve ostale košarkaše! Jedini koji mu je bio blizu i kojeg možeš uspoređiva s njim je naš Dražen koji je bio extraklasa i u košarkaškom i u ljudskom smilslu!

00

Re: NBA Finals

Oprosti, ali to što sam ti napisao je dovoljno argumentirano za SVE što si napisao! Iz tvog posta je očito da nemaš blage veze o sportu, sportskoj inteligenicji, psihologiji itd.itd.
Michael Jordan je bio i bit će BOG za sve ostale košarkaše! Jedini koji mu je bio blizu i kojeg možeš uspoređiva s njim je naš Dražen koji je bio extraklasa i u košarkaškom i u ljudskom smilslu!

ISTINA...opet si mu lipo argumentira svoj komentar...jos ga vriđas da nema pojma o sportu/košarci...
iz tvog zadnjeg posta mogu zakljucit upravo suprotno...
uspoređivat Dražena s jordanom...i govoriti da mu je on bia  najblizi...e to je tek sranje...
svaka cast Draženu...bia je najbolji europski kosarkas toga vrimena...
ali za nba pojmove on je 'samo' iznadprosjecan šuter...
a to valjda zna svak ko imalo prati košarku...

10

Re: NBA Finals

moremore napisao:

Inace, misljenja sam da L.James nikad nece biti velik kao M.J. Na stranu brojevi, koji ce mozda i biti tu negdje. M.J. je imao puno vise stila od L.Jamesa, da ne kazem kako M.J. nebi nikad sa 26 godina presao u npr. Lakerse, udruzio se sa jos jednim superstarom. zato i je cekao do 28 godine da osvoji prvi prsten, ali ga je docekao kao kralj, a ne samo kao jedan od...

Jos nesto, L.James je u zadnje dvije utakmice postigao 8 i 17 koševa. Sad, kad je najbitnije,finale finala. Ne sjecam se da se to dogodilo M.J. Inace, nemam nista protiv L.Jamesa, moj glavni nemesis su uvijek bili Lakersi, samo njih ne podnosim. smile

Dakle, volio bih da Dallas osvoji, ali mislim da ce Miami.

Mislim da se LeBronov odlazak ne može uspoređivati sa Jordanovim odlaskom iz Chicaga (koji se nije dogodio). LeBron je otišao iz ekipe koja je sa njim u zadnje 4 godine igrala finale lige, finale istoka i dva polufinala istoka a bez njega ove godine imaju najduži gubitnički niz u povijesti NBA, 26 u nizu i ukupni omjer 19-63. Kad je Jordan otišao u mirovinu (privremenu) New Yorku je trebalo 7 utakmica da u play-offu izbace Bullse. A nakon toga su u finalu izgubili od Houstona isto u sedmoj. Znači, Bullsi su i bez Jordana bili moćna ekipa koju su sitnice dijelile do NBA finala. Pitanje je šta bi Jordan uradio da je bio u istoj situaciji kao i James.

Slažem se da se ne trebaju gledati brojevi kad se raspravlja o tome tko je najveći ili bi to trebao postati (tko bi onda dostigao Jabbara). Ali ne slažem se da je naslov dočekao kao kralj. Na putu do prvog naslova, kad su napokon (sudačkom pomoći) uspjeli izbaciti Pistonse, nijedan igrač Pistonsa nije na kraju serije  pružio ruku nijednom igraču Chicaga. Baš zbog Jordanovog konstantnog cviljenja i presinga na suce i medije kako su oni zločesti, strašni, prljavi, i oni njega tuku, i još i još...
http://www.youtube.com/watch?v=qBwnOzeoh8M
Za jednog kralja, legendu i boga ( i kako ga već croman zove) očekivalo bi se da ga i protivnici poštuju i smatraju boljim od sebe.

Za biti najbolji u povijesti potrebno je imati i neke ljudske kvalitete a ne samo ogromni marketinški potencijal i sposobnost privlačenja novca.

Mali off: na Moremoreov post sam odgovorio zato što sam na njegovom profilu vidio da čovjek ima više od 30 godina (ja 35) pa pretpostavljam da je gledao Jordanove tekme i zna šta priča i da košarka nisu samo zakucavanja i Top 10 akcije sa Youtuba i NBA actiona. To je najbolje opisao Svetislav Pešić (ili Bogdan Tanjević, nisam siguran) kad su ga pitali koja je razlika između NBA i europske košarke: "NBA je kao Beverly Hills 90210, svi je to lijepo i atraktivno i ugodno za oko ali nije to to. Europska košarka je kao Marlon Brando u "Kumu", nije ni lijep ni mlad i nikad takav ne bi mogao glumiti u teen sapunici ali će uvijek biti Marlon Brando."

00

86

Re: NBA Finals

Dodiruju se i - pobjeđuju

Američka novina s najvećom tiražom Wall Street Journal napravio je istraživanje koliko su puta igrači tijekom finala napravili međusobnih kontakata. Dallas ne vodi Miami samo 3-2 u seriji nego uvjerljivo dobiva i ovu bitku.

Osim analize njihove igre i napadačke egzekucije u ključnim trenucima utakmice, sudionici NBA finala postali su predmetom i jedne sasvim drugačije analize. I to najčitanije svjetske novine koja se bavi ekonomijom.

Name, iz Wall Street Journala su putem TV prijenosa bilježili koliko puta su tijekom prve tri utakmice finala košarkaši Heata i Mavericksa napravili nekakav emotivan kontakt sa svojim suigračima - tapšanje, grljenje, sudar prsima, 'daj pet' ili 'daj deset', uglavnom sve što vam padne na pamet što igrači rade da bodre jedan drugog.

Ovo nije prvo takvo istraživanje, trojac sa poznatog sveučilišta u Berkleyju napravio je istu studiju za sezonu 2008/2009 te došao do zaključka da su uspješnije momčadi čiji se igrači međusobno više dodiruju. Te su sezone po međusobnim dodirima prednjačili Boston Celticsi i LA Lakersi, i upravo su oni došli do finala.

Pa što je ekipa iz Wall Street Journala saznala iz prve tri utakmice? Mavsi su u međusobnom kontaktu skoro dvostruko više nego Miami. Košarkaši Dallasa su se dodirnuli 250 puta, dok su igrači Heata to učinili 134 puta. Mavericksi su u tim utakmicama imali 82 posto veću vjerojatnost da će jedan drugom dati high five, a najviše ih je skupio Tyson Chandler - čak 90 u tri utakmice.

Odmah iza njega je Dirk Nowitzki s 88, pa Shawn Marion i Jason Kidd svaki sa po 69.
"Radi se o tome da pokušavamo ostati pozitivni, a imamo momčad gdje se igrači stvarno međusobno slažu", kaže iskusni krilni centar Mavsa Brian Cardinal.

S druge strane, LeBron James je predvodio Heat s ukupno 43 high fivea u tri utakmice, dok je Juwan Howard u 14 minuta skupio čak 11 što bi značilo da bi ih u 48 minuta na parketu skupio rekordnih 38. Za razliku od njega Mike Bibby je u 72 minute u tri utakmice skupio samo 9 high five dodira sa siugračima.


vir: kosarka.org

00

87

Re: NBA Finals

http://www.youtube.com/watch?v=npqzBtJ2 … re=related

evo jedan brzinski opis jamesa  big_smile

If there weren't luck involved, I would win every time.
00

88

Re: NBA Finals

fino fino, sretan idem spavat

00

89

Re: NBA Finals

jbg
good job dallas, čestitam na zasluženom osvajanju 2011

next year(s) will be better smile

00

90

Re: NBA Finals

gg dallas

LeBron lovers - nadam se da ste gledali kako vođa vodi svoju ekipu dok je najvažnije. Drk je odigrao užasno prve 3 četvrtine(gdje je ostatak ekipe fantastično nadoknadio) i onda eksplodirao u zadnjoj i donio pobjedu. Jedini koji je donekle vodio Miami je Wade, Lebron se usrao ko pička (američki komentatori su malo drugačije to formulirali: bio je prepasivan, treba igrati agresivnije  lol ).
Trebat će njemu još puno, puno...što se tiče leadershipa on je još "pasivan fish", daleko od sharka kakvi su pravi vođe.

assumption is the mother of all f ups

00

Re: NBA Finals

weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee big_smile  big_smile  big_smile

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: NBA Finals

poeni u 4/4 tokom serije
lebron&wade - 62
dirk - 62

DAL prvi tim u istoriji koji je dobio finale igrajuci sa 1 all star-om protiv 3 ili vise

i lbj usao u istoriju - najveci pad proseka poena izmedju regularne sezone i finala


http://www.freeimagehosting.net/uploads/6652ffcdae.jpg

10

93

Re: NBA Finals

ovu sliku iznad cu uokvirit... big_smile !! Lebron  lol  lol  lol  lol  lol ....jedno je da neide, al' majstor ni negleda na kos skoro cijelu tekmu!

00

Re: NBA Finals

pantelinjo napisao:

DAL prvi tim u istoriji koji je dobio finale igrajuci sa 1 all star-om protiv 3 ili vise

i lbj usao u istoriju - najveci pad proseka poena izmedju regularne sezone i finala

Ne. Nije.

Good game Dallas svakako, zaslužili ste. G2 collapse je donio prvenstvo kako sam se bojao hmm

''Ne plaćam porez, plaćam rake.''
00

95

Re: NBA Finals

tooo, gogogogogog Dallas! svaka čast!  smile
p.s. jebo vas james, nije niti j od jordana  big_smile  lol

10

96

Re: NBA Finals

Gaby Lee napisao:
moremore napisao:

Inace, misljenja sam da L.James nikad nece biti velik kao M.J. Na stranu brojevi, koji ce mozda i biti tu negdje. M.J. je imao puno vise stila od L.Jamesa, da ne kazem kako M.J. nebi nikad sa 26 godina presao u npr. Lakerse, udruzio se sa jos jednim superstarom. zato i je cekao do 28 godine da osvoji prvi prsten, ali ga je docekao kao kralj, a ne samo kao jedan od...

Jos nesto, L.James je u zadnje dvije utakmice postigao 8 i 17 koševa. Sad, kad je najbitnije,finale finala. Ne sjecam se da se to dogodilo M.J. Inace, nemam nista protiv L.Jamesa, moj glavni nemesis su uvijek bili Lakersi, samo njih ne podnosim. smile

Dakle, volio bih da Dallas osvoji, ali mislim da ce Miami.

Mislim da se LeBronov odlazak ne može uspoređivati sa Jordanovim odlaskom iz Chicaga (koji se nije dogodio). LeBron je otišao iz ekipe koja je sa njim u zadnje 4 godine igrala finale lige, finale istoka i dva polufinala istoka a bez njega ove godine imaju najduži gubitnički niz u povijesti NBA, 26 u nizu i ukupni omjer 19-63. Kad je Jordan otišao u mirovinu (privremenu) New Yorku je trebalo 7 utakmica da u play-offu izbace Bullse. A nakon toga su u finalu izgubili od Houstona isto u sedmoj. Znači, Bullsi su i bez Jordana bili moćna ekipa koju su sitnice dijelile do NBA finala. Pitanje je šta bi Jordan uradio da je bio u istoj situaciji kao i James.

Slažem se da se ne trebaju gledati brojevi kad se raspravlja o tome tko je najveći ili bi to trebao postati (tko bi onda dostigao Jabbara). Ali ne slažem se da je naslov dočekao kao kralj. Na putu do prvog naslova, kad su napokon (sudačkom pomoći) uspjeli izbaciti Pistonse, nijedan igrač Pistonsa nije na kraju serije  pružio ruku nijednom igraču Chicaga. Baš zbog Jordanovog konstantnog cviljenja i presinga na suce i medije kako su oni zločesti, strašni, prljavi, i oni njega tuku, i još i još...
http://www.youtube.com/watch?v=qBwnOzeoh8M
Za jednog kralja, legendu i boga ( i kako ga već croman zove) očekivalo bi se da ga i protivnici poštuju i smatraju boljim od sebe.

Za biti najbolji u povijesti potrebno je imati i neke ljudske kvalitete a ne samo ogromni marketinški potencijal i sposobnost privlačenja novca.

Mali off: na Moremoreov post sam odgovorio zato što sam na njegovom profilu vidio da čovjek ima više od 30 godina (ja 35) pa pretpostavljam da je gledao Jordanove tekme i zna šta priča i da košarka nisu samo zakucavanja i Top 10 akcije sa Youtuba i NBA actiona. To je najbolje opisao Svetislav Pešić (ili Bogdan Tanjević, nisam siguran) kad su ga pitali koja je razlika između NBA i europske košarke: "NBA je kao Beverly Hills 90210, svi je to lijepo i atraktivno i ugodno za oko ali nije to to. Europska košarka je kao Marlon Brando u "Kumu", nije ni lijep ni mlad i nikad takav ne bi mogao glumiti u teen sapunici ali će uvijek biti Marlon Brando."


Stari nemoj mislit da imam pick na tebe, ali fakat si pretjero s ocrnjivanjem Jordana
evo ti link pa pogledaj sta bi Jordan radio i protiv tog New Yorka kojeg konstantno spominjes da je izbacio Bullse, a i protiv bilo koje ekipe kad se lomi utakmica. Da je igrao protiv New Yorka, ne bi bilo sedam utakmica nego 4 ili najvise 5 s rezultatom 4-0 ili 4-1 za Bullse! Uostalom pogledaj Jordanove statse protiv New Yorka, posebno statse u New Yorku!

http://www.youtube.com/watch?v=NzyrcJ630VQ

Ti si prvi, a i jedini kojeg cujem da negira velikog Aira.

00