Tema: WPT u Sloveniji

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/images/wptmala.png
World Poker Tour je objavio novu postaju ovogodišnjeg proširenog kalendara ...

club  heart  diamond  spade
10

Re: WPT u Sloveniji

nice, neki dan si razmišljam kak bi bilo super da tak nekaj dođe u zg ili neki drugi veći grad u hr, kad ono evo u sloveniji, tak da možda u skorom vremenu bude i kod nas

mislim da je to odlično i da takvi eventi najbrže ubijaju stereotipe kod dosta zatucanih ljudi u našoj a vjerojatno i ostalim državama....

imao sam priliku nedavno čuti reakciju/mišljenje jednog mladog jako pametnog odvijetnika da je poker onaj klasični 5 card draw, koji se igra u nekom podrumu punom kamatara, propalica i ovisnika,  lol  prvo kaj sam mu htio reć je "hebote ti dečki imaju više para i od tebe", ono di će jedan ovisnik si priuštit 2k eura da igra cash, al na kraju nećete vjerovat, samo sam reko "ma da, ja to malo online igram, ništ live", jednostavno mi se nije dalo, jer i ovak mi ne bi vjerovao.....(previše sam se puta opeko objašnjavajući, zadnje je bilo na godišnjici mature di je to u biti frend spomenuo, ali nakon reakcije shvatio sam da nisu još spremni za 22sto i poker big_smile

e kad takvi  vide na tv-u ovakav jedan prestižni event i da je to kod nas a ne negdje "u americi" onda će shvatit kaj je to....

01

Re: WPT u Sloveniji

cgreen napisao:

nice, neki dan si razmišljam kak bi bilo super da tak nekaj dođe u zg ili neki drugi veći grad u hr, kad ono evo u sloveniji, tak da možda u skorom vremenu bude i kod nas

mislim da je to odlično i da takvi eventi najbrže ubijaju stereotipe kod dosta zatucanih ljudi u našoj a vjerojatno i ostalim državama....

imao sam priliku nedavno čuti reakciju/mišljenje jednog mladog jako pametnog odvijetnika da je poker onaj klasični 5 card draw, koji se igra u nekom podrumu punom kamatara, propalica i ovisnika,  lol  prvo kaj sam mu htio reć je "hebote ti dečki imaju više para i od tebe", ono di će jedan ovisnik si priuštit 2k eura da igra cash, al na kraju nećete vjerovat, samo sam reko "ma da, ja to malo online igram, ništ live", jednostavno mi se nije dalo, jer i ovak mi ne bi vjerovao.....(previše sam se puta opeko objašnjavajući, zadnje je bilo na godišnjici mature di je to u biti frend spomenuo, ali nakon reakcije shvatio sam da nisu još spremni za 22sto i poker big_smile

e kad takvi  vide na tv-u ovakav jedan prestižni event i da je to kod nas a ne negdje "u americi" onda će shvatit kaj je to....

Ko o čemu, ti o stereotipima i zatucanosti. Ti ovo ozbiljno?

10

Re: WPT u Sloveniji

ne kužim stari kaj točno pitaš, ak ti nekaj nije jasno pitaj konkretno a ne da si ja moram puzle slagat na kaj ti misliš

Zadnji popravljao cgreen (13-06-2011 19:06:31)

01

Re: WPT u Sloveniji

poanta mog posta je bila da će ovako nešto približt poker ljudima kod nas, kaj se tiće sterotipa i zatucanosti dođi u vž i probaj reći u nokoj prosječnoj grupi ljudi da igraš poker, da vidiš reakcije

pod prosječnom grupom ne mislim, na drugi srednji, već starije ljude, koji rade, obitelj itd.

mislim moj post može bit glup, al tvoj replay stvarno ne kužim na kaj se odnosi

01

Re: WPT u Sloveniji

cgreen napisao:

nice, neki dan si razmišljam kak bi bilo super da tak nekaj dođe u zg ili neki drugi veći grad u hr, kad ono evo u sloveniji, tak da možda u skorom vremenu bude i kod nas

mislim da je to odlično i da takve parade najbrže ubijaju stereotipe kod dosta zatucanih ljudi u našoj a vjerojatno i ostalim državama....

imao sam priliku nedavno čuti reakciju/mišljenje jednog mladog jako pametnog odvjetnika da je homoseksualnost bolest  lol  prvo kaj sam mu htio reć je "hebote ti dečki i cure su sretni takvi kakvi jesu", ono di će jedan homoseksualac bit sretan u hetero vezi, al na kraju nećete vjerovat, samo sam reko "ma da, to su bolesnici", jednostavno mi se nije dalo, jer i ovak mi ne bi vjerovao.....(previše sam se puta opeko objašnjavajući, zadnje je bilo na godišnjici mature di je to u biti frend spomenuo, ali nakon reakcije shvatio sam da nisu još spremni za nesto takvo big_smile

e kad takvi  vide na tv-u ovakav jedan prestižni Pride i da je to kod nas a ne negdje "u americi" onda će shvatit kaj je to....

FYP

20