Re: Headache zvani supak

karik napisao:
Mirari napisao:

čovjek je očito profesionalno sve ovo izveo

pa i nije baš kada ga se ipak na kraju otkrilo smile

s obzirom da se prica o ukupnom iznosu od preko 100K nije baš i amaterski to izveo...

00

127

Re: Headache zvani supak

Mirari napisao:

mislim da je rasprava otišla krivim tokom. govoriti za nekog da je trebao poginutu u prometnoj nesreći ili molit Boga da mu se nešto loše dogodi je u krajnjem slučaju neumjesno i mislim da bi tu admini kojih očito boli kurac za išta trebali odmah reagirat. u niti jednom trenutku naravno ne mogu stat na headacheovu stranu, čovjek je očito profesionalno sve ovo izveo, uzeo je dosta novaca i to različitim ljudima na dozu sentimentalnosti, dobru priču i ajmo reć nekakvo poznanstvo. mislim da se treba potrudit i porazgovarat s njim (pronać broj moba, otići do osijeka itd.), u krajnju ruku poslušat i vidjet što čovjek ima za reć. meni je jasno da je  u današnje vrijeme i tisuću kuna  puno, a da ne govorim o ovim svotama od 10-15k $ koje je scammao. mislim da priča mora imat dvije strane

Sta druga strana moze bit,da je imao pobleme u zivotu i da su mu trebale pare pa je zato prevario.To meni ne igra ulogu.
Ne vjerujem ja da bi on pricao sa nekim koga je prevario ili se isao naci.

00

128

Re: Headache zvani supak

Nemojte pricat da je neki genije i da je ovo planirao godinama.
Koliko sam skuzio headache kad je dobio stejk on bi na pocetku "iskreno" igrao,da ga krene dovrsio bi stejk i vratio pare.Al ako ga krene lose i popusi neki dio stejka,sad on treba tu igrat dosta dugo,da se vrati i da napravi profit koji je dogovoren a to on ocito nije htio.Onda po brzom postupku prebaci sebi pare i gg.

00

Re: Headache zvani supak

croman19 napisao:

Onda po brzom postupku prebaci sebi pare i gg.

i ode u shopping

00

130

Re: Headache zvani supak

iamlegend napisao:
karik napisao:
Mirari napisao:

čovjek je očito profesionalno sve ovo izveo

pa i nije baš kada ga se ipak na kraju otkrilo smile

s obzirom da se prica o ukupnom iznosu od preko 100K nije baš i amaterski to izveo...

otkud sad  100k odjednom

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

131

Re: Headache zvani supak

misli valjd na 100k kn, iako je dost vise koliko ja znam  neutral

00

Re: Headache zvani supak

puki86 napisao:
iamlegend napisao:
karik napisao:

pa i nije baš kada ga se ipak na kraju otkrilo smile

s obzirom da se prica o ukupnom iznosu od preko 100K nije baš i amaterski to izveo...

otkud sad  100k odjednom

pa preko 100 K (ja pricam u kunama  cool )
tak su bar pisali...

00

133

Re: Headache zvani supak

Smirite isto malo strasti,nema se sta spominjat njegova zena i djete.

00

Re: Headache zvani supak

Ljava napisao:
zamorano11 napisao:

ima neki bounty?

Pitam jer san vec nasa bounty huntere (ni kriv ni duzan, slucajno spomenuo, pa odma pitaju za nagradu smile)

This!  wink

A stvarno ima retardiranih postova u ovom topicu. Stejkajte sada nekoga (sva ekipa koju je zajebao) da malo "porazgovara" sa čovjekom. O novcu je glupo pisati jer nekome je 100$ puno, nekome 3k, a nekome i puno veće cifre. Ovaj lik je očito zajebao gro ljudi za mnogo casha i to radi sa očitom namjerom. Dakle, nema štednje i opravdanja.

+1

Shvaćam da se nije lako odlučiti za takav potez ali pobogu 100k+ je u pitanju a čovjek o kome neznate samo gdje je bio u petak navečer je 300km udaljen od vas i ima svakako jako puno za izgubiti ako mu netko profesionalno sjedne na vrat. A pogotovo jer kažete da pare većinom nisu spušene na pokeru nego dignute i negdje moraju biti.

Sve ostale diskusije i nagađanja od devijacima bolesnog uma su smješne i beskorisne. Na kraju krajeva koga boli ona stvar za razloge?

''Ne plaćam porez, plaćam rake.''
00

Re: Headache zvani supak

zamorano11 napisao:
Mirari napisao:

mislim da je rasprava otišla krivim tokom. govoriti za nekog da je trebao poginutu u prometnoj nesreći ili molit Boga da mu se nešto loše dogodi je u krajnjem slučaju neumjesno i mislim da bi tu admini kojih očito boli kurac za išta trebali odmah reagirat. u niti jednom trenutku naravno ne mogu stat na headacheovu stranu, čovjek je očito profesionalno sve ovo izveo, uzeo je dosta novaca i to različitim ljudima na dozu sentimentalnosti, dobru priču i ajmo reć nekakvo poznanstvo. mislim da se treba potrudit i porazgovarat s njim (pronać broj moba, otići do osijeka itd.), u krajnju ruku poslušat i vidjet što čovjek ima za reć. meni je jasno da je  u današnje vrijeme i tisuću kuna  puno, a da ne govorim o ovim svotama od 10-15k $ koje je scammao. mislim da priča mora imat dvije strane

pijan IMO

100 %, inače je klaun, ovo mu je prvi ozbiljan post.

00

Re: Headache zvani supak

A ja se pitam sta ga je dovelo do toga. Ako je bio stvarno tako dobar poker igrac sta mu je trebalo da uzme tu lovu.
Mora da je covjek prolupao.

00

Re: Headache zvani supak

masterboy napisao:

A ja se pitam sta ga je dovelo do toga. Ako je bio stvarno tako dobar poker igrac sta mu je trebalo da uzme tu lovu.
Mora da je covjek prolupao.

pa pisalo se tu da je to napravio i prije cca 2 godine.. Možda mu je trebalo za godišnji...

00

138

Re: Headache zvani supak

lol

Ja se ispričavam za svoj post, bio sam na monkey-tiltu kad sam pisao..

A sad kad ovako objektivno hladne glave gledam kao 3. strana (promatrač), mislim da bi prvo trebali pričekati dotičnog da odgovori ovdje ili napravi novu temu (nekih tjedan dana) - no sumnjam.

A sad za dalje, možda da uzmete IP adresu od njegovog zadnjeg log-ina (roba je vjerovatno vidi), pa otkrijete odakle je i gdje zivi (sad ne znam jel se može pošto su IP adrese dinamičke u hr) pa ga probajte kontaktirat.
Pod ovim ne mislim da odma uzmete šipke i idete ga zatuć nego jednostavno da zna da ova rasprava neće (nadam se) ostati samo na forumskoj razini. Za početak da mu se neko javi na mobitel bi bio prvi korak..

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

139

Re: Headache zvani supak

Neka neko ko moze obrise sve neugodne postove,gdje se spominju zena i djete i ostalo.

00

140

Re: Headache zvani supak

ribaaaaaa napisao:
zamorano11 napisao:
Mirari napisao:

mislim da je rasprava otišla krivim tokom. govoriti za nekog da je trebao poginutu u prometnoj nesreći ili molit Boga da mu se nešto loše dogodi je u krajnjem slučaju neumjesno i mislim da bi tu admini kojih očito boli kurac za išta trebali odmah reagirat. u niti jednom trenutku naravno ne mogu stat na headacheovu stranu, čovjek je očito profesionalno sve ovo izveo, uzeo je dosta novaca i to različitim ljudima na dozu sentimentalnosti, dobru priču i ajmo reć nekakvo poznanstvo. mislim da se treba potrudit i porazgovarat s njim (pronać broj moba, otići do osijeka itd.), u krajnju ruku poslušat i vidjet što čovjek ima za reć. meni je jasno da je  u današnje vrijeme i tisuću kuna  puno, a da ne govorim o ovim svotama od 10-15k $ koje je scammao. mislim da priča mora imat dvije strane

pijan IMO

100 %, inače je klaun, ovo mu je prvi ozbiljan post.

+1

lol za ovo pozivanje na vješanje, za prometnu nesreću, pa uvlaćit još ženu i dijete...judi koje je prevario ako im je do para (ili nečeg drugog) neka to riješe sami ukoliko žele, za nas ostale tu je ova tema i za sad samo 6 strana...

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Headache zvani supak

Obv da ovo nece ostati na samo kao tema na forumu, jer kad ja pogledam sastrane, da je mene neko sjebo za 20k$, glave bi padale.
Jbg, ako sam spusio 20k jer me neko djubre scamalo, pa sjebo bi jos 5k da dobijem osvetu. Jos pogotovo ako nikako ne mogu izvuci svoju lovu nazad jer ju je npr potrosio. Jbt, ima ljudi sta bi mu za puno manje para lomili i ruke i noge.

10

Re: Headache zvani supak

Ok da je jednom uzeo 20k. Al kad je 1k sim, 1k tam onda se ljudima neda radit sranja zbg tih 1k, ako im ništa ne znači...

00

Re: Headache zvani supak

Ima ih trojica po 3k$ i jedan sam preko 20k$

00

144

Re: Headache zvani supak

Adži napisao:

Od svih ovih postanih slika jedina približna je ona gdje je ćelav sa sunčanim naočalama.
Visok je oko 195, malo jači (~110kg je imao onda).

http://img200.imageshack.us/img200/8152/violencea.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
00

145

Re: Headache zvani supak

Dace napisao:

e sad cete se smijat ali postoji netko tko je upoznao headachea u RL a to je ni manje ni vise nego uvazeni Vladimir Uzelac tako da ako trebate vise informacija obratite mu se

da, a ja cu jos napomenuti da je vlado neposredni uzrok headacheovog pada buduci da mu je uzeo pola rolla nakon cega je covjek preko cijelih ledja tetovirao ''bolje da sam hladna govna jeo nego tebe Vlado sreo'' i okrenuo se scammanju

I na kraju bude " HARAŠO"
01

146

Re: Headache zvani supak

preloše. sad

00

147

Re: Headache zvani supak

Nedo vam bog da cujem nesto lose o Vladimiru.

00

Re: Headache zvani supak

Tonac napisao:
Adži napisao:

Od svih ovih postanih slika jedina približna je ona gdje je ćelav sa sunčanim naočalama.
Visok je oko 195, malo jači (~110kg je imao onda).

http://img200.imageshack.us/img200/8152/violencea.jpg

lol  za image, al fakat, ja znam jednog 175, 80kg koji bi ga natamburao samo tako big_smile lol

00

149

Re: Headache zvani supak

oce mi neko pokloniti 10$?????????

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
40

Re: Headache zvani supak

andro napisao:

oce mi neko pokloniti 10$?????????

stvarno si dosljedan svojem potpisu

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
20