Tema: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

Pozdrav svima, u naslovu sve pise.

Prvi cu prebaciti novac proverenim clanovima. a znam otprilke koji su jer duze vreme pratim ovaj forum wink

Moje ime je Veljko i jedan sam od osnivaca jednog od najvecih srpskih poker foruma pokerasi.rs, tako da nemate nikakve brige

pozz

Zadnji popravljao LoLDonkz (20-06-2011 19:29:45)

00

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

Ja bih prihvatio tvoju ponudu,ako si za to da rijesimo transakciju preko provjerenog člana, robe ili koga ti predlazes?

00

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

To mi zvuci ok...

Ja prebacim Robi na Acc, ti kada kada dobijes potvrdu od njega da mu je stiglo, prebacis meni na PS i to je to ?

Ako uspes da se dogovoris sa njim, samo nek mi roba potrvdi njegov SN na Full Tiltu ovde u temi.

Zadnji popravljao LoLDonkz (20-06-2011 20:09:44)

00

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

Ok,ako bude roba za obavit cemo transakciju..

00

5

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

LoLDonkz napisao:

Pozdrav svima, u naslovu sve pise.

Prvi cu prebaciti novac proverenim clanovima. a znam otprilke koji su jer duze vreme pratim ovaj forum wink

Moje ime je Veljko i jedan sam od osnivaca jednog od najvecih srpskih poker foruma pokerasi.rs, tako da nemate nikakve brige

pozz


imas PM ...

00

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

Ne mogu da saljem PM...

Odgovoricu ovde

Q8 napisao:

pozrav!!!

ja sam zainteresiran za transakciju, imam ja na starsu $$ a ti posaljes na deputamdre90 na tilt(to mi je frendov racun)
ja posaljem robi sa svog racuna na ps 2000 , a ti mu posaljes na tilt 2200. kad dobije od obojice on posalje tebi 2000 na nick na starsu, a meni 2200 na tilt...

roba kaze da bi nam rijesio to ali  trazi od obojice po 20$ za transakciju,meni odgovara,  ako tebi odgovara javi se...

Moze li roba ovo da potvrdi ?

BTW, koje je ovde Q8 a ko je deputamadre90 big_smile, nista ti ja to ne razumem...

Zadnji popravljao LoLDonkz (21-06-2011 01:31:20)

00

7

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

jbt, pa nije valjda tolko tesko za shvatit big_smile

ja imam $$ na pokerstarsu, a ti bi prebacio $$ na frendov account(deputamadre90) na tilt(ja svoj account ne koristim vise).
posto nitko od nas nije poznat po forumu predlozio sam da to rijesimo preko robe ako bude htio....

eto.... jel sad jasnije ista  big_smile

00

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

Pa jasno je meni da ste vi drugovi, ali mi nije jasno da se prvo on javlja, pa onda ti, druga stvar, vec sam napisao na koji nacin zelim da obavim transakciju :

Ja prebacim Robi na Acc, ti kada kada dobijes potvrdu od njega da mu je stiglo, prebacis meni na PS i to je to ?

Drugo u PM si mi napisao da si vec kontaktirao robu, i da on za tu uslugu trazi po 20$ od svakoga, a sada kazes da roba tek treba da pristane na to...

00

9

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

jel ovo isti tip napravio tri accounta pa se sad sam sa sobom dogovara kako ce si prebacit lovu

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

ne znam za njih dvojicu, ja sam solo tongue

00

11

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

hahahahahahaha

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

ajde naci ces i ti jednog dana onu pravu............... lol  lol  lol  lol  lol  lol

LoLDonkz napisao:

ja sam solo

00

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

Stu molim te ne petljaj se ako ne sudjelujes u ovome, da scammat cemo a roba je posrednik...bravo.

00

14

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

dosao si ovdje traziti uslugu, ja sam ti se javio... i posto nemam puno postova na forumu niti sam radio neke transakcije ja sam predlozio da nam to roba napravi ako mu nije problem jer tako niko nece zajebat...
ne kuzim sta je tu nejasno, bezveze stvaras probleme gdje ih nema i robu dovodis u neugodnu situaciju

ti bi postavljao neke uvjete a tek ti je prvi post??? ako ti se ne svidja prijedlog, lijepo zahvalis na ponudi i kazes ne odgovara mi a ne ovdje stvarat neke teorije zavjere roll

00

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

ova trojica su zapravo headache,mr curic i mudonjaCRO "veliki" umovi su se udruzili i nadaju se da ce se po njima film snimit

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

16

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

stu napisao:

jel ovo isti tip napravio tri accounta pa se sad sam sa sobom dogovara kako ce si prebacit lovu


zapravo svi smo ti mi jedna osoba: ja, freeshooter, mr. curic i headeache  cool i trazim zrtvu za scamanje...

00

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

to sto mi je prvi post nema nikave veze...

Ja cu da prebacim prvi novac, na bilo koji acc nekog od proverenih clanova sa ovoga foruma, koji ce mi u varijanti ako mi ti/neko ne prebaci novac na moj acc, vratiti pare nazad, u varijanti ako ih primim od tebe, on ce tebi prebaciti moj novac sa njegovog acc, i tu se posao zavrsava...

00

18

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

Ako vam treba ovo riješit i nitko se nije ponudio ja mogu biti posrednik.
$20 od svakog.

Bit ću oko podne na forumu

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

stu napisao:

jel ovo isti tip napravio tri accounta pa se sad sam sa sobom dogovara kako ce si prebacit lovu

bas sam si o tome razmisljao kad sam citao...

al cudi me isto tako da na pokerasi.rs nema nitko tko bi to mogao rješiti...

00

20

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

LoLDonkz napisao:

Drugo u PM si mi napisao da si vec kontaktirao robu, i da on za tu uslugu trazi po 20$ od svakoga

Da, tako je. Pošaljite na fakker11 i pošaljite na koji nick da vam prebacim. Prebacit ću svakome $20 manje i to je to.

Nemože tu nitko nikog zajebati, jer ako drugi ne pošalje vračam lovu na isti account.

00

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

joj svi se te postali nick praskaton!

sta je sad tu sumnjivo? sve ide preko posrednika

cemu drama bezveze

00

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

iamlegend napisao:
stu napisao:

jel ovo isti tip napravio tri accounta pa se sad sam sa sobom dogovara kako ce si prebacit lovu

bas sam si o tome razmisljao kad sam citao...

al cudi me isto tako da na pokerasi.rs nema nitko tko bi to mogao rješiti...

Pa ocigledno vise niko ne zeli novac na Full Tilt-u, zbog dobro poznate situacije



roba59 napisao:
LoLDonkz napisao:

Drugo u PM si mi napisao da si vec kontaktirao robu, i da on za tu uslugu trazi po 20$ od svakoga

Da, tako je. Pošaljite na fakker11 i pošaljite na koji nick da vam prebacim. Prebacit ću svakome $20 manje i to je to.

Nemože tu nitko nikog zajebati, jer ako drugi ne pošalje vračam lovu na isti account.

Prebaceno 2220$ na fakker11

SN na koji ide lova na starsu je : uarefunny

Zadnji popravljao LoLDonkz (21-06-2011 12:59:16)

00

23

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

sad sam probao poslat na stars ali limit mi je 1000$ po danu... poslao sam 1000$ na fakker11 na stars, pa ako mozes cekat posaljem ostatak sutra u ovo vrijeme...

00

24

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

sad su mi javili na mail da su mi povecali transfer limit tako da je poslan i ostatak na fakker11...

SN na tiltu je deputamadre90

Zadnji popravljao Q8 (21-06-2011 16:27:28)

00

25

Re: FT 2200$ za 2000$ na PokerStarsu - Hitno!

Prebačeno.

00