176

Re: PokerStars - Promocije

Jel se može kada igramo više stolova stisnit nesto da se stolovi sami postave na monitoru tako da svi stanu i jednaki budu,da nemoram svaki put to sam namjestat?

00

Re: PokerStars - Promocije

ctrl+9 ti je opcija Tile  tables , ili pod view odabereš Tile tables .

00

178

Re: PokerStars - Promocije

ako 2. depozit bude direkt s kartice jel se moze ispaltit na moneybookers onda,s mb je bio prvi depozit

00

179

Re: PokerStars - Promocije

htjeo bi se registrirat preko vas na pokerstars! imam vec account ali nisam niciji promocode iskoristio niti sam upisao pravo ime i prezime pa ma zanima dali je moguce napravit to preko pokerpro-a

00

180

Re: PokerStars - Promocije

http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/10-pokerstars.html

Na ovoj stranici klikneš na Registracija...

00

181

Re: PokerStars - Promocije

za one koji sitngo igraju,koji su najispaltiviji za izgradit bankrol?

00

182

Re: PokerStars - Promocije

ivan031 napisao:

za one koji sitngo igraju,koji su najispaltiviji za izgradit bankrol?

Oni na kojima imaš najveći $/hr a da su unutar tvog BRM-a, obv

00

183

Re: PokerStars - Promocije

na šta je ovako najbolje potrosit fpp? igrat s njima turnire ili uzet nesto iz store-a?

00

Re: PokerStars - Promocije

ej, zanima me mogu li ja napravit akaunt na starsima ako već imam jedan, tj mogu li ovaj izbrisat pa se registrirat preko vas?
i zanima me još mogu li promijenit username na starsima??

00

185

Re: PokerStars - Promocije

Ne..

00

186

Re: PokerStars - Promocije

kakva je situacija sto se tice isplate sa pokerstra na MB ?? uspio sam nakon mnogo muke povuci roll sa tilta i zelim se prebaciti na starse, pa me zanima dali ovdje šteka kada dodje do isplate big_smile

00

187

Re: PokerStars - Promocije

meni su isplatili na mb u minuti

00

Re: PokerStars - Promocije

ima li stars rakeback, il išta slično??

00

189

Re: PokerStars - Promocije

Nema rb nego mijenjas bodove za $$$,pa sto imas veci status ta zamjena je povoljnija,pa time ti je i rb kao veci...tako ako si bronze star mislim da rb ispada negdje oko 15%,a za SNE oko 60%...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

190

Re: PokerStars - Promocije

jel vama radi ps?
ja već duže vrime ne mogu uć

00

191

Re: PokerStars - Promocije

Uninstaliraj PS, ponovno ga skini i instaliraj.

00

Re: PokerStars - Promocije

nisan moga nac blizu temu, da sad ne otvaram novu..
ugl nakon nekog vremena san krenija u akcijuna PS i kaze da ne mogu isplatit (a, ni uplatit)..razlog da sam povezan sa igracem s kojim oni imaju nerjesena pitanja, tome igracu isti mail dosa, on je pivezan sa trecim , trecem isto.. ugl. nas 3-4 se player transferom dodajemo za lovu i samo jedan 2 puta je bila veca svota i bez problema isplaceno..
sad veceras ne mogu igrat, a ni narednih dana..
evo dio maila:
Poštovanje xxx

Buduci da smo ustanovili da ste povezani sa igracem s kojim imamo neriješenih pitanja, trenutno smo onesposobili mogucnosti uplate i isplate s vašeg racuna.

Kako bismo vam pomogli pri ponovnoj uspostavi vašeg racuna, molimo vas da nam objasnite vašu vezu sa igracem 'xxxt'.

Ovo je standardna procedura u ovim slucajevima. Kako bi ustanoviti da niste ista osoba kao i navedeni igrac, molimo vas da nam pošaljete faxom ili emailom kopiju vaše vozacke dozvole (prednju i stražnju stranu), ili kopiju nekog drugog državnog dokumenta s vašom slikom. Takoder od vas tražimo da nam pošaljete ispunjen i potpisan formular koji možete naci u nastavku ovog teksta.

Takoder vas molimo da nam pošaljete i kopiju izvoda stanja vašeg racuna kartice koju ste koristili prilikom pologa sredstava na vaš racun ( ). Molimo vas da nam takoder priložite kopiju prednje i stražnje strane te kartice. Možete prekriti sve znamenke broja tog racuna osim prvih 6 i posljednje 4 znamenke.

Ovim zahtjevom vas ne teretimo za nikakav prekršaj naših pravila usluge , medutim mi moramo rutinski pregledavati racune kako bismo osigurali sigurno i zašticeno igranje na našoj stranici za sve naše igrace.

Molimo vas da uzmete u obzir da ce vaši pokušaji da ostvarite polog biti odbiijeni, te cete primiti ovaj automatski odgovor sve dok ne riješimo ovaj slucaj. Kada riješimo ovaj slucaj, primit cete automatski odgovor kao potvrdu da je slucaj riješen te da ste ponovo u mogucnosti ostvariti polog. 

Ukoliko imate pristup vašem PokerStars racunu, molimo vas da nam pošaljete zatražene dokumente putem našeg programa.

......................................

proba san posli na nordicu uplatit, al nije mi uspilo, neesto ka nece s kartice nego MB, a neman MB.. pa usput jos jedno pitanje, jel postaji koja soba slicna pokojnom FT-i i PS-u, brze uplate , dobar softer( ne oni mrtvio sa covikon ka na PKR itd.), ili stol ka na bodogu, ka da na podu sidin...ili ipak svakoj sobi moram poslat koliko mi auto trosi litara i naravno neki papir koji potvrduje to???

luđa
00

Re: PokerStars - Promocije

treba ti 5 min da im pošalješ mail sa podacima koje te traže... u 2 rečenice napišeš da ti je to frend i da ste koristili opciju za transfer i to je to.. kroz par dana bi ti to trebali rješiti...

00

Re: PokerStars - Promocije

iamlegend napisao:

treba ti 5 min da im pošalješ mail sa podacima koje te traže... u 2 rečenice napišeš da ti je to frend i da ste koristili opciju za transfer i to je to.. kroz par dana bi ti to trebali rješiti...

Takoder vas molimo da nam pošaljete i kopiju izvoda stanja vašeg racuna kartice koju ste koristili prilikom pologa sredstava na vaš racun
oce da in i kurac popu..n
pari da ja sta je to i di je to...
nisu normalni.. a ocito nema neka stranica koja je blizu ps-a i ft-a

Zadnji popravljao ST_Mangup (31-07-2011 14:03:08)

luđa
00

195

Re: PokerStars - Promocije

lol pa ak radis pizdarije svaka ce te stranica zajebavat. odes u banku i trazis izvod s racuna..

00

Re: PokerStars - Promocije

Tilt napisao:

lol pa ak radis pizdarije svaka ce te stranica zajebavat. odes u banku i trazis izvod s racuna..

ma ne radin pizdarije... igramo u ovoga doma coknemo mtt i sad da nebi na bratovu mu karticu jer ce nas ispalat da mu posudimo (recimo 500), onda posaljemo na moj acc i isplatimo, pa onda aj posalji 5.50, aj posalji 3 za HU.. onda ovaj ovoma, ja ovome io tako nas 3-4.. aj posalji 11 sad je onaj 500 cap, dobija si 3 s&ga ne budi govno itd...
a uplaciva san i sa curine kartale i sa svoje.. ma nisu mi jasni, debili.. sad cu otvorit racun na babu i necu nikome nista slatniti primat po cjenu zivota smile

luđa
00

Re: PokerStars - Promocije

kolko sam shvatio sa vise razlicitih IP adresa ste međusobno vrtili lovu?..neznam stvarno sta je tu sumnjivo

Zadnji popravljao ToldYtoFold (31-07-2011 14:36:34)

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: PokerStars - Promocije

pa zasto onda dopustaju player transfer???????? ako in smeta sta ja prijatelju posaljen 5 dolara da odigra turnir ili on meni onda nek ukinu to! a nakon ove vece transkacije (bila jos jedna slicna) nije bilo nikakvih problema, uredno ispaltija, uredno uplatija.. tako da mi nisu jasno.. ma sve OK, na babin profil cu dignit milijoneeeeeeeeee

luđa
00

Re: PokerStars - Promocije

Drugo je ako player transfer sa dva razlicita IP-a..a ti si napisao dosli smo kod frenda pa smo poslali meni,babi neznam kome..pa sam ja od doma njemu,njegovoj babi..pa smo kod babe dosli pa poslali njemu i meni...i za to treba verifikacija

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

200

Re: PokerStars - Promocije

kao 1. uplacivo si sa 2 kartice na isti acc, i tu je vec problem

00