Tema: Pozz

Igram online godinu i pol, sad sam na fultiltu, došao sam s 0 na 50 dolara preko freerolova, to mislim podignit stavit na novi sajt i gradit bankroll preko bonusa, čim dođem do 100 na novi pa 200 i tako dalje, cilj mi je doći bar do 1000 dolara!

00

2

Re: Pozz

Pooz
Lijepo sto si napravio, ali si malo zabrzo, to bas tak ne ide. Trebao bi se skoncetrirati da imas BI- 40X, ZNACI BANKROLL ZA 40 turnira, i ja sam bio na freeroll FULLTILTPOKER 2Xprvi 2x3, i jedno 12 puta na finalnom stolu (ako ne i 16). I igram poker 2,5 godine.

00

3

Re: Pozz

ma znam ja da to ne ide tako, to mislim u roku od pola godine, al mislim da mi je isplativije mijenjat sajtove i ispunjavat bonuse.

00

4

Re: Pozz

Krivo

Zadnji popravljao 8game (26-06-2011 00:44:11)

00

Re: Pozz

nije nista krivo. Dosta ljudi tako gradi bankroll. Ako imas strpljenja napravi tako. Prebacuj i trazi dobre bonuse i rakeback dealove. Samo nemoj propustit naucit beatat igru kroz to razdoblje.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

6

Re: Pozz

Slažem se da nije nista krivo!

00

Re: Pozz

Pozdrav! I ja sam tako izgradio roll. Do sada sam odigrao minimalno 15 kuća. Po meni definitivno najbolji način. Sretno!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Pozz

pozdrav, moj prvi post na forumu iako ga pratim vec neko vreme. zar nije potrebno prvo da stavis depozit da bi mogao da uradis cashout.

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00