26

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

AE, dasta..  big_smile  big_smile

But they were suited...
00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

drmarac napisao:

Nisam te volio ali nakon ovog posta sam se zaljubio u tebe...definitivno si u pravu pogotovo za rejzanje na AK i male parove...dogodilo mi se milion puta radi malog open rejza da me natkupe sa usranom kartom a pogotovo sa sjutanim konektorima. gz i jedva cekam nastavak

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

hahahhahaa

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

ahahahhhahahahahaahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahhahahaha.   Ovo je definitivno najsmijsnija stvar koju san procita u vezi pokera. Mislim da trebas jednom tjendo pisat svoju kolumnu na poker pro forumu.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

sta ces. tako ti je to, 50/50- il jesi il nisi 1950

Zadnji popravljao hrvoje07 (02-10-2010 05:31:54)

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

hrvoje07 napisao:

il jesi il nisi 1950

+1

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

32

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

bump

00

33

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

hahahaha... jesi nasao izdavaca turcine???

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

BUMP!

00

35

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

Male karte stalno treba igrat.. Recimo neko resta do 300 a vi imate 64 uboji. To je idealno,_ ŠTO JEST, JEST

Nekad se otvore i velike al ja sam malo pratio i puno cesce se otvore male to je nest sumnjivo al nema veze zato ja uvijek igram male  wink - ZABORAVITE SVE DOSAD PROČITANO I VIĐENO O POKERU JER JE U OVOJ REČENICI SVE PIŠE !
Zato igrajte male i nema problema bankroll će rasti sam od sebe smile

I love this game
00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

Kako bi jedan moj frend rekao: više je malih karata nego velikih, zato treba igrat male.  wink

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

tek sad vidim ovo, predobro.... smile

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

Isprobao sam ovu strategiju i dugujem veliku zahvalnost dragom prijatelju Turčinu koji je svojom nesebičnošću priskrbio meni vrlo lagodan život jer sam (neću u ciframa, ali puno nula) zaradio stvarno velike novce ovom strategijom. Iako sam mu već par puta nudio po par desetaka iljada, nije ništa tio uzet (mislim, šta će mu, sigurno je on 10x više od mene digo), al svejedno lijepo za vidjet.

Jedino, dok sam pregledavo hand history neki dan, primjetio sam da se ponekad izgubim na flopu kad me restaju i stvarno neznam šta bi, pa ako bi Turčin bio još jednom nesebičan i pomogo nam oko takih situacija, fala ti...

10