Re: Headache zvani supak

Strašno i proklei seronja, to je sve sto imam rec. Na pokerici je napisao da ga je cochao cpar1 sa cardrunnersa pa bi bilo u redu da ga netko obavjesti s kim ima posla.

00

Re: Headache zvani supak

vratija se ...http://i51.tinypic.com/zwb9de.png

00

Re: Headache zvani supak

lol koji bezobrazluk

01

Re: Headache zvani supak

holmes i watson su pickice. dfable i ivek FTW.

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Headache zvani supak

Gdje je post u kojem se lik, ako je to stvarno bio on, ispričao i ostavio neki broj telefona???

Potpis.
00

156

Re: Headache zvani supak

markluxster napisao:

Gdje je post u kojem se lik, ako je to stvarno bio on, ispričao i ostavio neki broj telefona???

Ono je bila provokacija.. Ako bi dolazio i ispričavao se onda bi došao s svojim nickom, jer nije dobio ban.

00

Re: Headache zvani supak

Meni nije jasno da li vi hocete novac natrag ili ne? Ako zelite ima tipova kojima je utjerivanje dugova daily job i sve ste rijesili. Ako ne zelite, placite za lovom ovdje na forumu, punite topice i postavljajte retoricka pitanja tipa- zašto dok on ovo cita i smije vam se u facu razmisljajuci koje ste vi naivcine.  Koliko vam treba netko love maznuti da bi napravili neke konkretne korake? Jer bas trazim stejk ili ti bespovratni kredit by Stejkbank.

p.s. Usporedba s bankom ne drzi vodu jer ona pokrece ovrhu i za 100 kn big_smile

p.p.s. imate broj telefona a time i adresu (decko s drugog foruma). Nista vise vam ne treba.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

158

Re: Headache zvani supak

amo ga ča bacit sa nebodera

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Headache zvani supak

Kao što sam rekao, uvijek sve ostane samo na tekstu jer su ljudi lijeni i neda im se zejebavat pošto nije ništa egzistencijalno u pitanju...

00

160

Re: Headache zvani supak

apsolutno neznam ništa o stejkanju i priznajem da mi se nije dalo guglat šta je stejkanje točno. je li ovo stejkanje:

recimo ovako, ti me hoćeš stejkat za 50$ sngove sa 1000$ ja imam na njima 10% roi. to je isto kao da ti dam 100$ odma iz novčanika.
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' -10% roi. to je isto kao da ti meni daš 100$. osim ako me ne misliš koačat, u tom slučaju mi daj ono što bi ti zaradio dok bi igrao te limite za vrijeme koačanja.
čak i ako se stvar zakomplicira omjerima, hendikepima itd. opet se svodi na osnovnoškolsku matematiku.
zadnji slučaj, imam 10% roi na 50$ sng ali nemam bankroll, onda ću te sjebat isto ko što sam sjebo i sebe.

00

161

Re: Headache zvani supak

stejkanje je kad nekom ko beata odredjeni limit das roll za igrat to. I po dogovoru nakon koliko handova/vremena/profitra, ovisi sto se dogovorite, se vraca stejk stejkeru, i daje se 50 % profita zaradjenog.

Znaci dobijes 1000 od nekog za igrat 20$HU sng, napravis 2500 $ nakon 2 mjeseca, i dogovor je bio da ce trajat stejk 2 mjeseca, das stejker nazad 1000$ i pola od 1500 $ profita, sto je 750, i tebi ostane 750 $. 

Isplativo i za stejkera i ovog koji je pod stejkom.

A zajeb je kad nekom das tih 1000 dolara ( ovom slucaju 3  tisuce) i on ih cashouta/chip dumpa.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

162

Re: Headache zvani supak

hvala:) ja sam skužio da ja sad hoću odigrat jedan sng od 500$, ali ću ja dati 400 i ti mi daš 100 i dobiješ ili gubiš proporcionalno. ili mi daš 1000 dolara da rasporedim po 10 na sve turnire koje ću igrati. zato sam mislio da ako sam dobitan automatski dobivaš, ako sam -ev automatski gubiš. mogao bih još malo to proučit jer koliko mi se čini stejker je uglavnom u jednakijoj poziciji od stejkanog, otprilike kao banka kad posuđuje s kamatom

Zadnji popravljao krang5 (28-06-2011 19:46:03)

00

163

Re: Headache zvani supak

krang5 napisao:

hvala:) ja sam skužio da ja sad hoću odigrat jedan sng od 500$, ali ću ja dati 400 i ti mi daš 100 i dobiješ ili gubiš proporcionalno. ili mi daš 1000 dolara da rasporedim po 10 na sve turnire koje ću igrati. zato sam mislio da ako sam dobitan automatski dobivaš, ako sam -ev automatski gubiš. mogao bih još malo to proučit jer koliko mi se čini stejker je uglavnom u jednakijoj poziciji od stejkanog, otprilike kao banka kad posuđuje s kamatom (koja je u ovom tvom primjeru lihvarska do bola, 75% u dva mjeseca:))

  Onda bolje to shvati kao banku koja ti daje kredit, a zauzvrat te ne traži da joj pokažeš imovinsko stanje, potvrdu o stalnom zaposlenju niti te traži bilo koji drugi instrument osiguranja, već ti na povjerenje daje novac i oslanja se na tvoju dobru volju hočeš joj ili nećeš vratiti kamatu, a što je najvažnije glavnicu. Veći rizik, veća kamata, manji rizik, manja kamata. Štednja, mala kamata, dionice, velika kamata, stejkanje, najveća kamata... štednja- mali rizik, dionice- veliki rizik, stejkanje- Headache rizik... kuiš?

Zadnji popravljao sinisaT5 (28-06-2011 19:54:18)

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

164

Re: Headache zvani supak

sinisaT5 napisao:
krang5 napisao:

hvala:) ja sam skužio da ja sad hoću odigrat jedan sng od 500$, ali ću ja dati 400 i ti mi daš 100 i dobiješ ili gubiš proporcionalno. ili mi daš 1000 dolara da rasporedim po 10 na sve turnire koje ću igrati. zato sam mislio da ako sam dobitan automatski dobivaš, ako sam -ev automatski gubiš. mogao bih još malo to proučit jer koliko mi se čini stejker je uglavnom u jednakijoj poziciji od stejkanog, otprilike kao banka kad posuđuje s kamatom (koja je u ovom tvom primjeru lihvarska do bola, 75% u dva mjeseca:))

  Onda bolje to shvati kao banku koja ti daje kredit, a zauzvrat te ne traži da joj pokažeš imovinsko stanje, potvrdu o stalnom zaposlenju niti te traži bilo koji drugi instrument osiguranja, već ti na povjerenje daje novac i oslanja se na tvoju dobru volju hočeš joj ili nećeš vratiti kamatu, a što je najvažnije glavnicu. Veći rizik, veća kamata, manji rizik, manja kamata. Štednja, mala kamata, dionice, velika kamata, stejkanje, najveća kamata... štednja- mali rizik, dionice- veliki rizik, stejkanje- Headache rizik... kuiš?

da, istina, sve se uklapa big_smile

interaktivni tečaj, hehe

00

165

Re: Headache zvani supak

ok, sad kad znam što je stejkanje i kako funkcionira, pridružujem se jebanju majke tog lika što vas je pokrao  smile

30