Tema: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/slike/pca-logo-vijesti.png

Poznati su i neslužbeni rezultati PCA Main Eventa day 1b. Chipleader je Brazilac Anibal Tacla.

Drugi dio prvog dana PCA Main Eventa postavio je novi rekord u broju sudionika. Brojka od 846 igrača značila je da se ove godine na Main Event prijavilo više od...

00

2

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

Annette Obrestad super igračica ... gledao sam par videa s njom ... bit ce zanimljivo

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

zna netko nesto o nasoj "repki"?googlao sam ali nista..

00

4

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

antoniob napisao:

zna netko nesto o nasoj "repki"?googlao sam ali nista..

The online qualification phase of World Cup of Poker VI has now finished and the nine teams that will play at the live Grand Final are now dreaming of glory. The USA, Germany, Canada, Italy, Finland, Norway, Croatia, Taiwan and Chile are the countries that will do battle for the World Cup of Poker title. The live Grand Final is set for January 9-15 in The Bahamas, make sure you follow all of the action as it unfolds on the PokerStars Blog.

Dakle.preksutra pocinje WCP i moci ce se pratiti i na blogu, i mislim da ce finale biti na pokerstars.tv

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

a tek 9. pocinje,nisam to gledao jer je vujooo rekao da krecu u prosli petak pa sam mislio da su do sada vec poceli..1000$ imaju sigurno svaki,valjda ce uspjeti proci prvi korak..

00

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

Adzi napisao:
antoniob napisao:

zna netko nesto o nasoj "repki"?googlao sam ali nista..

The online qualification phase of World Cup of Poker VI has now finished and the nine teams that will play at the live Grand Final are now dreaming of glory. The USA, Germany, Canada, Italy, Finland, Norway, Croatia, Taiwan and Chile are the countries that will do battle for the World Cup of Poker title. The live Grand Final is set for January 9-15 in The Bahamas, make sure you follow all of the action as it unfolds on the PokerStars Blog.

Dakle.preksutra pocinje WCP i moci ce se pratiti i na blogu, i mislim da ce finale biti na pokerstars.tv

Ovo je jako zanimljivo,na koji nacin su se oni kvalificirali tamo i na koji nacin su izabrani igraci koji ce predstavljati pojedinu zemlju?
Jel se zna imena ovih igraca koji predstavljaju nas i koliko ih ima?

00

7

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

croman19 napisao:
Adzi napisao:
antoniob napisao:

zna netko nesto o nasoj "repki"?googlao sam ali nista..

The online qualification phase of World Cup of Poker VI has now finished and the nine teams that will play at the live Grand Final are now dreaming of glory. The USA, Germany, Canada, Italy, Finland, Norway, Croatia, Taiwan and Chile are the countries that will do battle for the World Cup of Poker title. The live Grand Final is set for January 9-15 in The Bahamas, make sure you follow all of the action as it unfolds on the PokerStars Blog.

Dakle.preksutra pocinje WCP i moci ce se pratiti i na blogu, i mislim da ce finale biti na pokerstars.tv

Ovo je jako zanimljivo,na koji nacin su se oni kvalificirali tamo i na koji nacin su izabrani igraci koji ce predstavljati pojedinu zemlju?
Jel se zna imena ovih igraca koji predstavljaju nas i koliko ih ima?

www.pokerstars.com/wcp/

4 iz svake drzave. 2 su se birala po najboljem rezultatima (iz te drzave) iz godisnjeg TLB-a, a 2 iz 2 freerolla.
Nemogu se sad tocno sjetit nickova.

Moj cilje ove godine je pokusat bit 1. u HRV na TLB, pa da budem kapetan nagodinu  big_smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

mislim da je 5 ljudi u repki,ili je ovaj 1 maser? big_smile adzi,daj bas provjeri

00

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

Znaci nigdje nema oficijalno tko nas predstavlja,njihova imena i prezimena?

00

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

ja nisam nigdje vidio..pise da zadnja repka dobiva 5000$ tj. 1000 po osobi,znaci da ih je 5..
croman,imas link,prosvrljaj malo..

00

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

Svrljam ali nema nikakvih imena.

00

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

Glup nacin da kroz freerolove odlucuju tko ce nastupati.

00

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

a neznam ja tocno kak je bilo,treba provjeriti..

00

14

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

WCP CROATIA POKERSTARS EKIPA:

kileal (Alessandro, Italija, Zagreb)

vujooo (Andrija, Zadar)

Ludijadario (Dario, Rijeka)

Ziher (Denis, Velika Gorica)

PurgerD (Denis, Zagreb)

Zadnji popravljao Maki (08-01-2010 00:38:35)

00

15

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

croman19 napisao:

Glup nacin da kroz freerolove odlucuju tko ce nastupati.

Definitivno, trebala bi bar bit neka liga ili nesto...
Ja sam igrao prvi od ta dva freerolla i to poceo sasvim slucajno jer mi je frend reko ali nisam uopce znao o cemu se radi niti da pobjednik osvaja taj paket, mislio sam ako budemo na istom stolu njemu prebacit chipove, ali nismo pa sam igrao kao manijak i dosao na FT kao chipleader i ispao na jedan bad beat i jedan polu bad beat big_smile
A turnir je osvojio definitivno najlosiji igrac od zadnjih dva stola koja su ostala, ja i frend smo crkavali od smijeha dok smo ga gledali (bez uvrede, ali tako je)
Nadam se da je doticni poboljsao igru i da ce nas predstaviti u najboljem svijetlu.

00

16

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

hehe, jel kileal dobio taj prvi freeroll.

nista mile, na stars, MTT i da budes prvi na TLB ove godine smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

mile88 napisao:
croman19 napisao:

Glup nacin da kroz freerolove odlucuju tko ce nastupati.

Definitivno, trebala bi bar bit neka liga ili nesto...
Ja sam igrao prvi od ta dva freerolla i to poceo sasvim slucajno jer mi je frend reko ali nisam uopce znao o cemu se radi niti da pobjednik osvaja taj paket, mislio sam ako budemo na istom stolu njemu prebacit chipove, ali nismo pa sam igrao kao manijak i dosao na FT kao chipleader i ispao na jedan bad beat i jedan polu bad beat big_smile
A turnir je osvojio definitivno najlosiji igrac od zadnjih dva stola koja su ostala, ja i frend smo crkavali od smijeha dok smo ga gledali (bez uvrede, ali tako je)
Nadam se da je doticni poboljsao igru i da ce nas predstaviti u najboljem svijetlu.

Tocno to,ne predstavljaju zemlju najbolji igraci te zemlje a sto se tice ovih igraca sto nas predstavljaju samo odite na sharkscope.Jedino ovaj Purger ima respektabilne rezultate,ostali su smijesni do bola.

00

18

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

Adzi napisao:

hehe, jel kileal dobio taj prvi freeroll.

nista mile, na stars, MTT i da budes prvi na TLB ove godine smile

Vujooo je dobio prvi...

00

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

inace,nakon tih kvalifikacija za repku,igrali su protiv reprezentacija engleske,madarske,danske,svedske,rumunjske,izraela,irske,slovačke i litve i tu su izborili odlazak na bahame.dakle,nisu samo osvojili taj freeroll i otisli na bahame,freeroll je bio "samo" za ulazak u repku.

00

20

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

antoniob napisao:

inace,nakon tih kvalifikacija za repku,igrali su protiv reprezentacija engleske,madarske,danske,svedske,rumunjske,izraela,irske,slovačke i litve i tu su izborili odlazak na bahame.dakle,nisu samo osvojili taj freeroll i otisli na bahame,freeroll je bio "samo" za ulazak u repku.

znam znam, nego kazemo da je totalno glup nacin izbora clanova.

Ja sam reko, ove godine ozbiljno idem po sto veci rank na TLB, po mogucnosti 1. od igraca iz CRO

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

Neki tip kaj se kvalificirao nije dobio vizu pa cu ja igrat umjesto njega

00

Re: PokerStars Caribbean Adventure dan 1b

paziteDace napisao:

Neki tip kaj se kvalificirao nije dobio vizu pa cu ja igrat umjesto njega

big_smile big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00