Tema: Bankroll

Zanima me, koji bi mi limit bilo relativno sigurno početi igrati na netu, a da ne zdonkam bankroll?
Planiram igrati cash na otprilike 12 stolova.
Imam oko 2k$ za igru...

Volio bi da mi odgovore proovi

00

Re: Bankroll

Nisam pro, ali rekao bi da si na NL50 siguran, a i za NL100 imaš 20BI šta je neki minimum.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

3

Re: Bankroll

nl50 imo

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Bankroll

NL50... Premalo je buyinova za NL100.

00

Re: Bankroll

Probaš Nl50 ak nebu išlo dropaš na NL25 smile

00

6

Re: Bankroll

Bez obzira sto imas dosta za NL50, nemoj se zaletat. Ako imas nekog iskustva na NL50 onda slobodno, ako nemas, NL25, dok ne osjetis malo igru.
Prvi ti je post, vidim hoces igrat 12 stolova, jesi probo kad igrat na vise od 4 stola? Ako nisi, kreni lagano, 2 po 2 dodavat dokle mislis da mozes konforno igrat i donosit prave odluke.

Sretno.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

7

Re: Bankroll

hit&run na 50/100 par puta i onda nl100.
ako neces onda nl50 kao jedina normalna opcija.

00

Re: Bankroll

Pa, ne kazem da sam neka igracina, al igram jedno 2 godine, vecinom live i nisam na gubitku.
Jedino je problem, sta u mojoj okolici nema bas vise igre, pa moram na netu.
Zato sam htio iskustva i preporuke ljudi koji igraju sa nekim slicnim limitima, cisto zbog orijentacije, da se nebi zaletio.
Inace sam igrao cash 5/10 kn blindovi, samo bez nekog odredjenog bankrolla, tako da bi obicno zaradu potrosio na druge stvari.
Sad planiram ozbiljnije krenit u taj svijet.

Uglavnom, u slucaju da krenem na NL50, koliko se moze realno ocekivat dobiti na 10k handova?
Mozda je glupavo pitanje, posto pretpostavljam da sve ovisi o kvaliteti igraca, al mozda neko ima neku smjernicu.

00

9

Re: Bankroll

10k handova je premali sample da bi bio siguran u ista

I na kraju bude " HARAŠO"
00

10

Re: Bankroll

Ako si igrao samo live, onda ti preporučam da počneš s max nl25. Jer live i online su potpuno različiti tipovi igrača i zato se probaj prvo priviknuti na online igru.

00

Re: Bankroll

thx

00

12

Re: Bankroll

roba59 napisao:

Ako si igrao samo live, onda ti preporučam da počneš s max nl25. Jer live i online su potpuno različiti tipovi igrača i zato se probaj prvo priviknuti na online igru.

+1

nemoj odmah krenut sa tolko stolova kolko si mislio. treba vremena da se covjek navikne. Znam neke koji igraju online vec dosta (iz zabave al igraju) i nemogu nikako igrat na 4+ stola
Meni se cude kad kazem da igram 10-12 stolova, a kad im kazem da ima ljudi koji igraju 30+ smiju mi se i ne vjeruju.

Zato, polako sa dodavanjem stolova. Kad osjetis da bi mogo dodat jos 1-2 onda dodajes pomalo

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Bankroll

Jos uvijek mi je nevjerojatno da mu nitko nije ponudio najispravniji savjet. Nemoj depositat tih citavih 2k dolara. Depositaj tek onoliko koliko ti sajt na kojem zelis igrati daje deposit bonusa ili nesto vise od toga.

I roba ti je dobro rekao, nemoj poceti igrati iznad 25nl ako nemas online iskustva. Zapravo, ne bih savjetovao ni da igras 25nl, posto na vecini sajtova i na tom limitu ima hrpetina regulara.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

14

Re: Bankroll

boboman, covjek je napisao "imam oko $2k za igru" dakle ocito mu je to posebna lova s kojom zeli napravit deposit. where's the problem?

00

Re: Bankroll

4ladX napisao:

boboman, covjek je napisao "imam oko $2k za igru" dakle ocito mu je to posebna lova s kojom zeli napravit deposit. where's the problem?

Procitaj cijeli moj post pa ce biti jasnije. Covjek je rekao da je igrao 5/10kn i da nikad "nije bio u minusu". Ekvivalent tome je 200NL, a cisto iz mjera predostroznosti sam mu predlozio da ne stavlja cijelu cifru, osim ako ne misli bit debelo overrollan za 25nl.

Sa vecim bankrollom ce doci u napast igrati i vece limite, a ako ga tamo iscrushaju bit ce suza. Nisam mislio nista lose, dapace.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

16

Re: Bankroll

sve mi je jasno, ali to ne radi promjenu u cinjenici da on zeli depozitat oko $2k. od viska bankrolla glava ne boli, dapace - pomaze. isto se nemre rec za manjak.
po toj teoriji covjek se moze spustat do freerolla; "ok, necu $2k uplatit, $750 cu.", "ne, nemoj $750, uplati manje.", "aha, ok $200 cu onda", "pa nemoj sve..."
njegova lova, njegova stvar. on je pitao savjet "sto igrat?" sa "oko $2k za igru" i dobio je odgovore.

Zadnji popravljao 4ladX (08-01-2010 21:34:25)

00

Re: Bankroll

4ladX napisao:

boboman, covjek je napisao "imam oko $2k za igru" dakle ocito mu je to posebna lova s kojom zeli napravit deposit. where's the problem?

problem is da covjek nikad nije igro online i ja sam uvjeren da ce ga ovi na nl 50 i vise pojest, Nanjegovom mjestu bi krenuo sa nl 10 i tamo isprobavo osnove i kolicinu stolova, Al ako mu se kocka nek igra kak oce samo ak nemoze betat mali leel na vecima ce imat problema velikih..

club  heart  diamond  spade
00

18

Re: Bankroll

problem je u tom sto on zeli igrat odmah 12 stolova odjednom, a vecinom igra live. nije problem u limitima... ako ga unistavaju na nl50 valjda ce sam to shvatit i spustit se nize nakon par izgubljenih buy inova. ako ne, one fish more in the tank...

00

19

Re: Bankroll

Dva su tu pojma bitna, BR i skill. Igrajuci na netu i gradeci sam svoj BR gradimo i (bar dio) skilla za visi limit.
Sam prelazak je takodjer proces, tako da se preskakanje limita moze dobrano platiti, sta se vidi po vecoj varijanci.

Ja ti takodjer ne bih savjetovao depozit svih $2k, bar ne na jedan site.. zbog bonusa.

But they were suited...
00

Re: Bankroll

Savjeti su korisni i to od svih koliko sam zakljucio.
Koliko sam skuzio, većina mi ne preporuca da igram toliko puno stolova, tako da cu taj savjet poslusat i krenit cu s 4 ili 6 stolova.
Pocet cu na NL25 iako imam banku dovoljnu za NL50, kao sto kazete, vise iz razloga dok se priviknem pa ako start bude los, da ne budem na prevelikom gubitku.
Ako izgubim vise od 500$, spustit cu se na NL10.
U slucaju da izgubim tih 2k$ na tim blindovima, onda to i nije za mene, zar ne?

Hvala svima.

00