Re: UFC veceras?

Barnet ocekivano, i dobro je odradio mec, mislim da ima prolaz u finale. Overeem-Werdum, ocajan mec, razocarali obojica, mozda zato sto se najvise ocekivalo, werdum toliko zeli parter, overeem isto toliko zeli stand up, cak mi bilo smesno kad ga ovaj moli da dodje u parter, sve u svemu werdum jako los a bas zbog toga me je overeem mnogo vise i razocarao jer je trebao da ga pocisti takvog nespremnog, ako se ovako bude borio u polufinalu sa silvom mislim da nece imati sta da trazi, proci ce kao fedor.

00

Re: UFC veceras?

Po meni ovo je čista pobjeda Werduma, bio je bolji u svim segmentima borbe, pogotovo u stojci gdje je Overeem inače bolji, imo je par čistih serija koje su dobro pogađale.
Borba nije bila nešto posebna al mislim da je tu trebo pobjedit Werdum....

00

Re: UFC veceras?

Ma jok, pa video si statistiku na kraju, mnogo vise udaraca je prosledio overeem a to se boduje, istina jeste da je werdum imao dobre serije sto me je najvise i cudilo da ga ovaj pusta tako da mu vezuje serije a treba da ga pojede, kao nece u parter i onda werdum ustane i overeem opet nista ne uradi ni u stand up-u. Kao sto rekoh Silva ce ga pojesti za dorucak, bolji je u parteru a ako ovako bude overeem radio stand up onda mogu da kazem da je bolji i u stand upu silva

Zadnji popravljao Don Stefanello (19-06-2011 15:09:01)

00

Re: UFC veceras?

Veceras ce biti zanimljivo vece na UFC 132, stavicu linkove kasnije ako ne nadjete...

00

Re: UFC veceras?

Dominick Cruz (60 kg) vs. Urijah Faber (60,5 kg)
Wanderlei Silva (84 kg) vs. Chris Leben (83.5 kg)
Ryan Bader (92.5 kg) vs. Tito Ortiz (93)
Carlos Condit (76 kg) vs. Dong Hyun Kim (76.5 kg)
Dennis Siver (70 kg) vs. Matt Wiman (70 kg)

Glavne borbe.

Najvise me zanimaju Bader i Silva, ovo ostalo i ne toliko.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: UFC veceras?

boboman napisao:

Najvise me zanimaju Bader i Silva, ovo ostalo i ne toliko.

to, i naravno koliko ce bader pregaziti ortiza smile

00

Re: UFC veceras?

zanimljivije ce bit klicko i haye danas  big_smile

10

33

Re: UFC veceras?

ivan031 napisao:

zanimljivije ce bit klicko i haye danas  big_smile

+1

00

Re: UFC veceras?

Ja bi volio da bude. Svi su nabrijani na mec i svi odreda navijaju za Hayea, ali odavno sam dignuo ruke od boxa jer brijem da je rigged.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
10

Re: UFC veceras?

Brijem da cemo gledati one way match, ali i dalje ga cekam sa nestrpljenjem

00

36

Re: UFC veceras?

Don Stefanello napisao:

stavicu linkove kasnije

ako nije problem... smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: UFC veceras?

Steta za odluku, mislim da je Haye zasluzio win, ovako se ne brane tri titule. Covjek igra prljavo, ali ima muda jebacka. Plesati 12 rundi bez ikakvog garda pred Klickom , ili si lud ili si bolesno hrabar.

10

38

Re: UFC veceras?

a ima li itko tko je bas gledao borbu umjesto da je slusao retardiranog pijetraja pa da malo prokomentira

I na kraju bude " HARAŠO"
00

39

Re: UFC veceras?

nema. aj ti budi frajer pa nam objasni.

00

40

Re: UFC veceras?

a jeeel

tebi ladno poduvam jajca

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: UFC veceras?

Lol ^^

Pa sasvim zasluženo je ovo kličko uzeo, a ovaj Pijetraj nije čovjek koji može komentirat ovu borbu. Favorizira Hayea ko da mu je sin rođeni.

00

42

Re: UFC veceras?

cropoker500 napisao:

Lol ^^

Pa sasvim zasluženo je ovo kličko uzeo, a ovaj Pijetraj nije čovjek koji može komentirat ovu borbu. Favorizira Hayea ko da mu je sin rođeni.

ma ono je sramota a ne boks. treba braću potjerat iz boksa smile

00

43

Re: UFC veceras?

ovaj pijetraj je  apsolutni kreten ,njegovog komentiranja  mi je pun kurac, gledam borbu i ovaj cijelo vrijeme  sere kako je  haye bolji  i ja  gledam koji kurac, valjda ja  neznam sta se boduje  u boksu ,ak je  to samo izmicanje  onda ok..
sto se tice pjetraja  kad je  ovo vec ufc  tema covjek je  jednom bio komentator na  novoj kad je  bio ufc, ne  sjecam se ko se borio i uglavnom jedan lik dode u full mont i pjetraj ( citaj veliki strucnjak) kaze : on se sad sjeo na njega i malo se odmara jer on zapravo nemoze puno toga iz ove pozicje i zbog toga ufc nije  spektakularan ko boks zato jer se mogu odmarat (nakon toga svaki daljnji komentar pjetraja pada u vodu) nemoram ni rec da je  borba ta zavrsila  u iducih 10 sec  polugom na  ruci

dakle  prije  meca sam htio da haye  nokautira klicka  no kako je  mec odmicao poceo sam navijat za klicka  jer kako god lijepo izgleda kad se haye  izmice covjek nije  uputio 5 udaraca i meni nije  stvarno jasno o kakvoj pobjedi haye bi se tu pricalo, ovo cak nije  bilo ni blizu , pa klicko je  spusio realno mozda 3 runde kao sto su i bodovi nakraju pokazali

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

44

Re: UFC veceras?

pa bas to puki

mislim nije da sam i ja neki strucnjak za boks i jasno mi je da ovo sto klicko radi nema veze s atraktivnim fizickim kontaktom al kaj da velim na to uopce, pa boks je takav odavno
pogledajte samo jebenog stipu drvisa, klicko je prema njemu ufc borac

stvarno ne kuzim po cemu je tocno haye trebao pobijediti, pa klicko ga je udario barem duplo vise puta nego sto je ovaj udario njega + imao je tu neku inicijativu cijeli mec (haye je cijelo vrijeme uzmicao pred njim i tu i tamo se zaletio na njega sto je svaki put zavrsilo neuspjesno jer je klicko veci i tezi)
osim ako u boksu treba pobijediti onaj koji se bolje izmice udarcima, tu je haye bio bolji

I na kraju bude " HARAŠO"
00

45

Re: UFC veceras?

Don Stefanello napisao:

Veceras ce biti zanimljivo vece na UFC 132, stavicu linkove kasnije ako ne nadjete...

http://www.lshunter.tv/other-live-streaming-video.html

Zadnji popravljao karik (03-07-2011 02:25:08)

00

Re: UFC veceras?

kakva zivotinja je ovaj Condit...jedan od lipsih nokauta u zadnje vrime...

00

47

Re: UFC veceras?

RR ZA SVE napisao:

kakva zivotinja je ovaj Condit...jedan od lipsih nokauta u zadnje vrime...

ocarao me... stvarno dobar borac...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: UFC veceras?

a ovaj ortiz baca u faci na tebe... big_smile

00

Re: UFC veceras?

http://letsgocelticshd.yolasite.com/  hahaha srpski komentatori ... ovo je  big_smile

00

Re: UFC veceras?

Ovo je bilo brzo..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00