Tema: Coaching

znali netko nesto o ovome, gdje u hrvatskoj postoji takvo nesto i koje su cijene?

00

Re: Coaching

Probaj pitati nekog od pro-ova...

00

3

Re: Coaching

mislim da skoro nitko sluzbeno ne nudi coaching u hrv... ali ako te zanima napisi za koju igru trebas i mogu ti prilicno precizno reci tko su 2-3 najbolja igraca u hrv u toj igri pa ih kontaktiras...

00

Re: Coaching

nudi ti se coaching...imaš PM... smile

00

Re: Coaching

ja nudim, ovisno kaj trebaš

00

6

Re: Coaching

i molim te, nemoj uzimat coaching od nekog tko ti ne pokaze da na 100k+ handova ne unistava ono za sto zelis da te coacha...

00

Re: Coaching

knez napisao:

mislim da skoro nitko sluzbeno ne nudi coaching u hrv... ali ako te zanima napisi za koju igru trebas i mogu ti prilicno precizno reci tko su 2-3 najbolja igraca u hrv u toj igri pa ih kontaktiras...

Pitao sam dečka koji ima nick na ovom forumu moremore, ali neodgovara, nema ga nikako na forumu.

Zanima me SNG NL Holdem.....

00

Re: Coaching

knez napisao:

i molim te, nemoj uzimat coaching od nekog tko ti ne pokaze da na 100k+ handova ne unistava ono za sto zelis da te coacha...

??????????????????????????

00

Re: Coaching

Knez ti želi reci da coaching uzimas od provjerenih igraca koji su igrali barem 100 000 handova na limitima za koji ti želis coaching i pod uviejtom da su winning igraci na tome levelu.

ukratko ne zelis placati nekome coaching ako on ima samo cca 15 K hanova te je u minusu jel tako?

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

10

Re: Coaching

Pa naravno...zato i trazim savjet od Vas iskusnijih...Dakle zanima me SNG NL Holdem...pa eto ako imate kakvih preporuka

00

11

Re: Coaching

Mislim da ti je za SNG najbolje da počitaš par strateških članaka. Jer su SNG-ovi jednostavni za igranje, osim kod bubble-a, a i o tome imaš članaka.

PS: ovi pro-ovi, koji su izlistani večinom igraju cash. Pogledaj pod 'Što igram'.

00

12

Re: Coaching

roba59 napisao:

Mislim da ti je za SNG najbolje da počitaš par strateških članaka. Jer su SNG-ovi jednostavni za igranje, osim kod bubble-a, a i o tome imaš članaka.

PS: ovi pro-ovi, koji su izlistani večinom igraju cash. Pogledaj pod 'Što igram'.

Znaci tvoj savjet je da ne uzimam nikoga?
Par puta sam se okusao u cash game , ali mi jednostavno bas i neide, dok mi SNG idu jako dobro i stvarno sam zadovoljan napretkom.

00

13

Re: Coaching

tonivk napisao:
roba59 napisao:

Mislim da ti je za SNG najbolje da počitaš par strateških članaka. Jer su SNG-ovi jednostavni za igranje, osim kod bubble-a, a i o tome imaš članaka.

PS: ovi pro-ovi, koji su izlistani večinom igraju cash. Pogledaj pod 'Što igram'.

Znaci tvoj savjet je da ne uzimam nikoga?
Par puta sam se okusao u cash game , ali mi jednostavno bas i neide, dok mi SNG idu jako dobro i stvarno sam zadovoljan napretkom.

Mislim da ti je bolje da uzmeš neki coaching site. Više ćeš naučit. A i nema u hrvatskoj nekog pro-a koji igra SNG-ove.

00

14

Re: Coaching

roba59 napisao:
tonivk napisao:
roba59 napisao:

Mislim da ti je za SNG najbolje da počitaš par strateških članaka. Jer su SNG-ovi jednostavni za igranje, osim kod bubble-a, a i o tome imaš članaka.

PS: ovi pro-ovi, koji su izlistani večinom igraju cash. Pogledaj pod 'Što igram'.

Znaci tvoj savjet je da ne uzimam nikoga?
Par puta sam se okusao u cash game , ali mi jednostavno bas i neide, dok mi SNG idu jako dobro i stvarno sam zadovoljan napretkom.

Mislim da ti je bolje da uzmeš neki coaching site. Više ćeš naučit. A i nema u hrvatskoj nekog pro-a koji igra SNG-ove.

preporuci mi neki sajt...

00

15

Re: Coaching

tonivk napisao:
roba59 napisao:
tonivk napisao:

Znaci tvoj savjet je da ne uzimam nikoga?
Par puta sam se okusao u cash game , ali mi jednostavno bas i neide, dok mi SNG idu jako dobro i stvarno sam zadovoljan napretkom.

Mislim da ti je bolje da uzmeš neki coaching site. Više ćeš naučit. A i nema u hrvatskoj nekog pro-a koji igra SNG-ove.

preporuci mi neki sajt...

SitnGo Grinders, PokerXFactor...

00

16

Re: Coaching

Ovako, nije neki coaching ili nesto, nego trazim nekoga tko igra turbo MTT SNG na starsu za diskusiju.
To bi bila neka "study group" preko skype-a ili tako nesto (kao sto ima ekipa koja igra HU SNG)

Vidim da si iz vk, pa mozemo i neki sweat session napravit ako si mislio na MTT SNG.

Pozdrav

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

17

Re: Coaching

E pa moze ....poslat cu ti na pm skype...pa se javi ja isto igra SNG na Starsu......

00