Tema: sitngogrinders

Evo planiram se pretplatiti kod njih pa me zanima kakva su vaša iskustva ? Planiram uzeti pretplatu na 3 mjeseca, ali mi nije jasan ovaj boldani dio - Test the site with a 3 month taster giving access to the video tutorials, articles and member's forum and a copy of SitnGo Wizard (not available for the Apple operating system). Receive a $30 refund if you subsequently take out a 6 Month or 1 Year plan. An optional SitnGoGrinders rakeback promotion is available for this plan.  Da li to znači da dobijem original verziju ili trial ? Ionako mi je istekla trial verzija i planiram kupiti full verziju, pa mi se ovo čini kao good deal za 125 $ ( ako se dobije full verzija sng wiza koja vrijedi 100 $ ).

Zadnji popravljao fukodlak (01-01-2010 19:07:31)

00

Re: sitngogrinders

SitnGo Wizard je program koji dobiješ.

00

Re: sitngogrinders

original,jel tako ?

00

4

Re: sitngogrinders

Sigurno, al trial

But they were suited...
00

Re: sitngogrinders

jbga onda ću morati platiti i jedno i drugo...

00

Re: sitngogrinders

Samo da kažem da ste bili u krivu. U tih 125 $ je uračunata registracija sng wiza i 3 mjeseca pretplate na njihovom sajtu.

00

7

Re: sitngogrinders

misljenje i o grindersima i o wiz?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: sitngogrinders

wiz je must za sve sng igrače...od kad sam se počeo malo intenzivnije družiti s wizom zadnjih mjesec dana, puno više sam dobio na samopouzdanju kod igre na bubble-u i ITM, možda to nisam tolko novčano osjetio za sada kolko sam s druge zadovoljan znajući da sam napravio ispravan push/fold. Provedem pola sata prije sessiona rješavajući kviz na wizu, a poslije sessiona importam sve ruke koje sam odigrao i analiziram igru, tako da mi je wiz puno pomogao. Što se tiče sitngogrindersa, imaš 7 coacheva i svaki ima obvezu objaviti 3 videa mjesečno + neki gosti s vremena na vrijeme. Što se tiče limita, mislim da nema videa vezanih za mikro limite, možda 2-3, nešto više low stakes i najviše medium i high stakes. HU i 9 man su najviše obuhvaćeni kolko sam skužio, a nešto manje 18, 45, 90, 180. Videi su kratki, većinom traju  oko 30 min, rijetko koji traje sat vremena, no obuhvaćeno je sve bitno. Za sad sam gledao samo HU i 9 man jer me to najviše zanima. HU ide live i dobro je sve objašnjeno. Što se tiče 9 man, prolazi samo kroz ruke koje je igrao i zanimljive ruke koje su odigrane i to je ok, da ne trošim vrijeme tamo na neke foldove...Ima 10-tak članaka, no ništa specijalno. Forum nije neki. Zadnja 2 dana site im je spor za popizdit.

00

9

Re: sitngogrinders

Mea culpa, u tom slucaju se (ako planiras kupnju SNG Wiza i reganje na sitngogrinders) svakako isplati platiti $125.

Wiz je heben program, dosta sam "nasuho" ucio o ICMu, al tek mi je rijesavanjem quiza i analizom handova poceo "sjedati".
I dandanas kad ne igram opalim po 100tinjak handova na quizu, odlicna stvar jer se sam igras s postavkama quiza i handova.

But they were suited...
00