201

Re: RR Poker - Ponuda

pozz...otkad su promijenili ovaj skin meni opet rr šteka...javlja mi se neki problem ( script- adbe flash player 10), tako nesto neznam ni sam...jel ima tko mozda slicnih problema? kako to riješiti?

00

Re: RR Poker - Ponuda

Cemu sluze oni bodovi i leveli sto su uveli?

I have the nuts
00

203

Re: RR Poker - Ponuda

fafarikula napisao:

Cemu sluze oni bodovi i leveli sto su uveli?

ja sam cuo da je to za otkljucavanje novih avatara  lol

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

204

Re: RR Poker - Ponuda

Ej ljudi,zanima me dali ikome steka otvaranje stolova na određenim limitima na RR-u,naime igrao sam prvo 0,01/0,02,digao sam se da mogu počet igrati 0,02/0,05 al te stolove mi ne zeli otvarat,stalno dobije poruku INVALID LOGIN i neki četveroznamenkasti broj,a stolove 0,05/0,1 najnormalnije opet otovrim,ali ne zelim se zajebavat jer nemam roll.

00

Re: RR Poker - Ponuda

Kako se zove mreža od rr pokera i koje se još sajtovi nalaze u njoj?

I have the nuts
00

206

Re: RR Poker - Ponuda

dbgpoker

00

Re: RR Poker - Ponuda

fafarikula napisao:

Kako se zove mreža od rr pokera

http://www.pokerscout.com/UntrackedSite … llaroPoker

Zadnji popravljao zamorano11 (25-05-2011 21:39:32)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: RR Poker - Ponuda

UrNotWorthPy napisao:

koiko je dnevno neko uspio najvise na nl 10 bas me zanima,jer igram cirka 2 3 sata dnevno i prosjek mi je 10 15e  dobiti ili gubitka baš sme smara nikako se popet na neku noramlnu cifru da mogu  igrat jacu igru jer ovaj nl10 je jebena katastrofa

ja san jednon dok san igra  na nl10 ima dan 157 e plus...tad san igra 12 stolova...
neznan kako ti nije isplativo...koliko stolova igras...
ako igras 4 do 6 to je sasvim ok rezultat big_smile

00

209

Re: RR Poker - Ponuda

alo ekipa...opet rr u kurcu...nemogu otvorit neke sobe a one koje mogu kaze mi chair i s not available... ostali, jel imate problema tog tipa??

00

210

Re: RR Poker - Ponuda

mene izbacuje sa stolova vec par dana

00

211

Re: RR Poker - Ponuda

jebem ti taman mislio rješili problem kad danas opet isti kurac...nemogu ući ne otvaraju mi se stolovi

00

Re: RR Poker - Ponuda

Ne otvara mi se

I have the nuts
00

213

Re: RR Poker - Ponuda

meni isto otvori poker lobby al je blank page,probao sam sa dva kompa doma i nista. Kod frenda na kompu sam najnormalnije otvorio stolove. JEBEM TI RR

00

214

Re: RR Poker - Ponuda

probajte sa drugim preglednikom, makar ne vjerujem da je u tome problem. Možda kakva java, flash player fali...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: RR Poker - Ponuda

Proba sam u operi i opet isto hmm , posla sad sad mejl supportu pa ce valjda odgovoriti nesto

I have the nuts
00

216

Re: RR Poker - Ponuda

al sto je najbolje,otvori mi blackjack i one glupe slot igrice i to mogu igrat,a kad dižem lobby imam samo rr logo u gornjem lijevom kutu

00

217

Re: RR Poker - Ponuda

Tako je i meni jucer bilo. I javio se na skype support i kaze mi zenska da probam sa .net domenom i u mozili, i prvo je bilo isto a kasnije samo od sebe proradilo...

00

Re: RR Poker - Ponuda

mile88 napisao:

Tako je i meni jucer bilo. I javio se na skype support i kaze mi zenska da probam sa .net domenom i u mozili, i prvo je bilo isto a kasnije samo od sebe proradilo...

Kako misliš s net domenom?

I have the nuts
00

Re: RR Poker - Ponuda

*

Zadnji popravljao ToldYtoFold (05-07-2011 14:31:14)

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

220

Re: RR Poker - Ponuda

A ja sam na dbgpokeru, tamo ima i .net domena. Sad vidim da za RR nema. Ali sad ni meni opet nece nikak... neznam koji k...

00

Re: RR Poker - Ponuda

Evo što mi je poslala na skypu:
you have to enter on the site www.cambiodns.com and you can find all the info you need for your operation system
[14:54:22] sabina_dollarobet: the dns that you should enter are 208.67.222.222
208.67.220.220
[14:54:49] sabina_dollarobet: if you can log with this dns you must enter the others
8.8.8.8
8.8.4.4

I have the nuts
00

222

Re: RR Poker - Ponuda

Da nije ta ženska slučajno engleskinja?

Zadnji popravljao dfable (05-07-2011 15:11:19)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: RR Poker - Ponuda

Osvojia sam kartu za turnir od 22 eura za Dollaro Sunday preko satelita od 5.5 eura. Zanima me gdje mogu pronaci tu kartu i kako je iskoristiti?

I have the nuts
00

Re: RR Poker - Ponuda

Automatski ti piše u koji si od sljedećih satelita prijavljen dole lijevo, većinom su isti dan popodne / navečer.

''Ne plaćam porez, plaćam rake.''
00

Re: RR Poker - Ponuda

Pedesetica napisao:

Automatski ti piše u koji si od sljedećih satelita prijavljen dole lijevo, većinom su isti dan popodne / navečer.

Rekla mi cura sa supporta isto.. bezveze spusia kartu hmm

I have the nuts
00