Tema: izbor stranice

potrena mi je pomoc u izboru poker sobe, igrao sam na tiltu NL50, posto se dogodilo ovo sranje trazim novu sobu, gledo sam tu po forumu i dvoumim se izmedu RR i Pokerstars, igrao bi NL10, e sad na RR znam da je mekana igra a i imam rakeback tamo, a na starsima mogu iskoristiti sve pogodnosti HEM-a i bonusa, ali znam da je tamo teze prelazit limite. Pa ako neko ima koju pametnu nek napise slobodno svoje misljenje, zahvaljum unaprijed

00

Re: izbor stranice

Pokerstars je previše tagova i grindera a RR debila al software je užas ja nisam moga izdržat ni mjesec dana. Radije neki manji sajt ili mreža sa dobrim RB i lošijim igračima a neku točno da ti mogu preporučit baš i ne jebiga.

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: izbor stranice

William hill,titan poker,888

00

Re: izbor stranice

Ja sam poceo nedavno igrat na RR-u i preporucio bi ga svakome tko se moze priviknuti na softver. Jos prije nekad sam probao igrat tamo i odustao zbog softvera, i sad prije nekih mjesec i pol ponovno poceo, naviknuo se na softver, koji je istina jako los, zna nekad stekat, izbacivat sa stolova i tako to, ali s obzirom kakvi su igraci tamo zaboravis i na te probleme sa softverom. Na NL100 nema niti jedan regular za kojeg bi se moglo rec da je stvarno dobar, 2-3 solidna. Probao sam malo igrat i NL200 i ni tamo nije nista bolja igra.

00

Re: izbor stranice

Ček mile, tebi radi RR? Jesi vidio post od robe jučer?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: izbor stranice

Vidio sam post od robe. Ubiti ja nisam na RR-u nego na DBG-u, neznam dal se to odnosi i na njih, pretpostavljam da da posto je to isto...
Normalno mi radi, ako uzmemo u obzir ona normalna stekanja big_smile  Mada sad sam odigrao sesion i radilo je sve u savrsenom redu, bez stekanja i izbacivanja, i danas su promjenili da je sve na hrv.

Nadam se da je robin post vezan za te radove na serveru.

00

7

Re: izbor stranice

prek koga da se regam za rakeback? ty!

00

Re: izbor stranice

ne, nije taj aff sajt smile

Zadnji popravljao cropoker500 (14-07-2011 21:15:36)

00

9

Re: izbor stranice

hvala vam svima, mislim da cu probat na rr-u

00

10

Re: izbor stranice

smurf napisao:

prek koga da se regam za rakeback? ty!

Javiš se meni.

00