Tema: kupujem HEM, trazim nekog za podjelu pola-pola

kao sto naslov kaze, odlucio sam se za kupnju HEMa, jel tko zainteresiran za drugi kljuc?

takodjer, jel bi tko bio dobra dusa da to kupi za mene (nas), pa da mu sipnem(o) pare?

edit: @buggsbunny: sad tek vidim da si i ti trazio prije mjesec dana, http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=6014, javi se ako ti je to slucajno jos aktualno.

Zadnji popravljao stu (13-06-2011 08:51:12)

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: kupujem HEM, trazim nekog za podjelu pola-pola

stu napisao:

kao sto naslov kaze, odlucio sam se za kupnju HEMa, jel tko zainteresiran za drugi kljuc?

takodjer, jel bi tko bio dobra dusa da to kupi za mene (nas), pa da mu sipnem(o) pare?

edit: @buggsbunny: sad tek vidim da si i ti trazio prije mjesec dana, http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=6014, javi se ako ti je to slucajno jos aktualno.


Ja sam zainteresiran, jel još trazis? YMenio je 1 kljuc dovoljan ali bih kupio pola pola sa nekim! Drugi kljuc mi netreba!

:lolLestor77:lol
00

Re: kupujem HEM, trazim nekog za podjelu pola-pola

i ja san zainteresiran

luđa
00

Re: kupujem HEM, trazim nekog za podjelu pola-pola

imas pm

:lolLestor77:lol
00

Re: kupujem HEM, trazim nekog za podjelu pola-pola

CroManiac napisao:

imas pm

sad ga imas i ti heeheh

luđa
00

6

Re: kupujem HEM, trazim nekog za podjelu pola-pola

ja rjesio vec HEM, ali vidim da ste se vas dvojica nasli, bas lijepo  smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: kupujem HEM, trazim nekog za podjelu pola-pola

ej cao..daj mi reci dal trebam kontaktirati Roberta?  wink

:lolLestor77:lol
00

8

Re: kupujem HEM, trazim nekog za podjelu pola-pola

ja sam bio kontaktirao roberta, da

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: kupujem HEM, trazim nekog za podjelu pola-pola

ST_Mangup napisao:
CroManiac napisao:

imas pm

sad ga imas i ti heeheh

hahahaha

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00