Tema: Mala pomoc

Prije 2-3mjeseca poceo sam online poker ali sam onda pauzirao da bolje upoznam igru kroz literaturu tipa theory of poker itd., uglv procitao sam 4-5 knjiga te sam sad poceo 'aktivnije igrat' i zanimat se za igru

I tako proslih par dana igram NL10 na starsima na 5-6stolova i recimo sam u plusu 10 dolara nakon 30-60minuta i onda to sve izgubim u 1-2 handa zbog glupog fisha koji ima dobar dan... budala me coldcalla sa A3s da bi na kraju vizionar drawao backdoor flush na moj tris i zbog takvih gluposti konstantno idem gore dole

ili recimo imamo ovu situaciju

A10s preflop rejzam sa co limpera na ep koji svejedno calla to, flop dodje A 10 2 raznobojno, betam 1/3 pota, on calla, turn 3, bettam 2/3 pota, on opet calla, river A, bettam 2X pot jer vidim da je glupi fish po statsima i on OPET calla samo da bi pokazao Q9s koji je  naravno izgubio protiv mog fh-a .. KOJI KURAC OVAJ FISH RADI??????? moze li mi netko objasnit kako da dobijem ovakve glupave igrace, imao sam srecu sto sam floppao 2x pair i fullhouse nakraju jer uvecini ovakvih slucajeva debili coldcallaju s ovakvim smecem i jos i dalje igraju do kraja i nakraju mi sve uzmu zato jer imaju dobar dan

i nakon par dana sam ja u minusu 30$ zbog takvih idiota - a graf mi fino ima okomite crte prema dolje zbogh tavkih debila , inace sa odigrao negdje 3000 handova

e sad moje pitanja su

1. jel to normalno imat takve padove na malom sampleu od 3000 handova
2. kako da izgradim bankroll najbrze (trenutno 250$) , cash games, sngovi, fifty50 turnini mozda? ili guaranteed turniri?
3. najbrzi nacin za vip status?(pretpostavljham cash games)
4. da i dalje igram abc poker ili da promjenim taktiku ili stavec jer ovo stvarno je postalo smijesno konstantno idem gore dole...

Ne tiltam inace usred igre, samo poslije igre

svaka pomoc i kritika je dobrodosla smile

p.s mozda se cini ali ne igram iskljucivo za novac nego da poboljsam svoju igru takodjer.

00

Re: Mala pomoc

Postaj handove, statse, grafove. 3k handova nije ništa.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Mala pomoc

kojih 4-5 knjiga?
varijanca je kurva, imat ces svakakve sessiona i swingove +- 20BI.
uci sad, pusti vip statuse to ces kasnije ganjat ako se ozbiljnije uhvatis

i jedno je procitat knjigu a drugo ju proucit jer mislim da si to sve samo procitao bez pravog razumijevanja ili pisanja biljeski sa strane

10

4

Re: Mala pomoc

Takve igrače dobiješ tako da ih ne blefaš i value betaš ih thin (TPTK/overpar je uglavnom effective nuts protiv takvih, ovisno o teksturi boarda naravno). I ne izoliraj ih sa smećem jer ti neće foldat na cbetove.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Mala pomoc

cek, znaci lik je callao 3 barella sa nicime i tebi to smeta? big_smile

ako te calla uvijek jednostavno prestani blefat i kad pogodis hand onda bet bet bet i on ce call call call i ti ces uzet pot, s vremena na vrijeme ce uhvatit taj backdoor straight ili flush ali niti priblizno onoliko puta da bi mu se to isplatilo
i na flopu betaj vise

goodgames napisao:

1. jel to normalno imat takve padove na malom sampleu od 3000 handova

3k handova je nista, to je jedan, maks. 2 dana igranja, i cesto ces bit u minusu, cak i preko 30k handova

goodgames napisao:

2. kako da izgradim bankroll najbrze (trenutno 250$) , cash games, sngovi, fifty50 turnini mozda? ili guaranteed turniri?

bilo kako, opredijeli se za jednu stvar koja ti najvise odgovara i drzi se toga

goodgames napisao:

3. najbrzi nacin za vip status?(pretpostavljham cash games)

igraj puno

goodgames napisao:

4. da i dalje igram abc poker ili da promjenim taktiku ili stavec jer ovo stvarno je postalo smijesno konstantno idem gore dole...

cim ti smeta kad te stalno callaju znaci da blefas cesto, na nl 10 nemoj blefat nego igraj abc

00

6

Re: Mala pomoc

moras shvatit da ne mozes brzo napredovati.. 3000 handova je dan igre tako da je smjesno bilo sto izvlacit iz toga..

jednostavno se moras pomirit da ce ribe izvlacit moguce i nemoguce backdorove, da ces cesto gubit AA i KK, da ces cesto gubit flopan tris etc.. cesto mislim relativno naravno, jer  kroz vise handova ce se to stabilizirat, al ce se tebi to cinit cesto.. s vremenom ces shvatit da je to normala i bit ces sretan kad ti netko placa all in sa fd sto ti se sad cini da pogadjaju stalno..

ja se gusim takodjer na nl10 i variram iz dana u dan, al najvise zbog sebe samog i previse nepotrebnih callova na riveru, a i premalo agresivnosti opcenito..

ja bi ti preporucio da si nadjes (ima na bptu) 13 SCARIEST SMALL STAKES LEAKS OF ALL TIME

po meni odlican first step za pocetnike..

00

Re: Mala pomoc

1. Igraj max 4 stola jer si očito još početnik i mislim da ti više od toga samo zadaje probleme
2.Ne betaj sa 2 para 1/3 pota protiv fisha
3.Normalno je imat takve padove, 3000 handova je ništa
4. Kad odigraš 300 000 handova imat ćeš odgovor na sva dosad postavljena pitanja, a do tada gg i gl!!!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Mala pomoc

U redu, hvala na savjetima, pitanje - sto je pametnije u ovoj situaciji, 6max ili 9 handed tables?

00

Re: Mala pomoc

ovisi što ti više odgovara, na 6maxu ima puno više akcije, više handova otvaraš, više ruku odigraš itd... Ja zapravo ni nisam igrao full ring, da dobijem 22 na utg-u ne bi znao kaj treba radit smile smile smile

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

10

Re: Mala pomoc

ne mogu vjerovat da se ti žališ na fisha koji sve plaća. s takvima je super profitabilno igrat, ja bi ga stavio na firendlistu da znam kad je online smile

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00