251

Re: RR Poker - Ponuda

hvala.i ja se nadam.povuci cu sigurno dobar dio ali nesto cu i ostavit na rr,jednostavno nemogu sve te talijane ostavit nekom drugom smile

00

Re: RR Poker - Ponuda

meni i mojim igracima je lova jos uvik na racunu...

00

253

Re: RR Poker - Ponuda

sta se vi svi mozete logirat na rr?

00

Re: RR Poker - Ponuda

ja san dbg...ulogiran se normalno...

00

255

Re: RR Poker - Ponuda

ako je samo lova povucena sa nasih acc zasto se onda nemogu ulogirat?to znaci da mi je acc izbrisan ili?ma strasno nesto.

00

Re: RR Poker - Ponuda

ja se isto normalno ulogiram....

00

Re: RR Poker - Ponuda

-

Zadnji popravljao fafarikula (18-07-2011 19:23:28)

I have the nuts
00

Re: RR Poker - Ponuda

Ima li kakvih naznaka da ce se moci isplatiti lova u dogledno vrime?

I have the nuts
00

259

Re: RR Poker - Ponuda

Prema moijim info. ovo je kolektivni štrajk iz xyz (dobrih razloga) i kao što možete vidjeti u ovom trenutku je "samo" 2500 igrača s obzirom na nekih 4-5k uobičajnih za ovo doba dana... Strpite se nekoliko dana još od ne igranja jer sad kad sam si zbrojo neke stvari i poslago puzlice skužio sam da se sve svodi na neisplačivanje i nezbrajanje RB-a... ovo je samo moje mišljenje, al mislim da sam poprilično upravu, dakle NE IGRAJTE, LOVA JE NA SIGURNOM (naravno i od ovoga se ograđujem  big_smile i neka svako svoje zaključke donosi),

00

260

Re: RR Poker - Ponuda

Evo ja cu vam reci sve sto znam:
1.Moj agent nam je porucio sledece:
Htio bi još jednom apelirat na sve vas da ne igrate dok traje ovaj štrajk. To je i u vašem interesu jer ako ne igrate nećete radit rejk koji pobire dollaro i ne isplaćuje što treba RR-u. Ako svi prestanu igrat morat će i dollaro doć sebi i vidjet da ne mogu tako. Dok god igrate dollaro boli ona stvar za RR i doći će do toga da nam lova na RR-u neće niš vrijedit.
2.Ako se ne mozete ulogirat to znaci da vam je vas skin promijenio nick  ili sifru da ne bi igrali.ali ce bit kao staro kad se sve sredi.
To je to od mene za sada smile

Poker is life!
00

261

Re: RR Poker - Ponuda

Evo da i ja kazem sve sto znam...
problem nije u nasim agentima, niti predstavnicima RR-a za hrvatsku, nego je problem u talijanima... ovi koji sada ne mogu igrati nece moci do kraja mjeseca, a onda je neki sastanak u italiji gdje bi se trebali sve dogovorit i onda ce se valjda znat vise sta i kako ce bit.

brige za lovu nema, ja sam danas dobio cijelu isplatu, i jos i unapred isplatu rakebacka koji sam napravio za ovaj mjesec, tako da za lovu koju imate ne morate brinut.

nadam se samo da ce se na kraju sve dobro rijesiti tako da i dalje mozemo normalno nastaviti igrat... smile

00

262

Re: RR Poker - Ponuda

Meni je moj agent rekao da ce se sve znati do srede,a sad ne mogu ni da se logujem...Neko moze,neko ne,nista mi nije jasno...

00

263

Re: RR Poker - Ponuda

Logirat se mogu samo losiji igraci koji ne rade veliki profit.

00

264

Re: RR Poker - Ponuda

secikesa napisao:

Meni je moj agent rekao da ce se sve znati do srede,a sad ne mogu ni da se logujem...Neko moze,neko ne,nista mi nije jasno...

mile88 napisao:

Logirat se mogu samo losiji igraci koji ne rade veliki profit.

big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Zadnji popravljao dfable (19-07-2011 17:08:49)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: RR Poker - Ponuda

http://www.cartoonstock.com/newscartoons/cartoonists/jsi/lowres/jsin119l.jpg

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

266

Re: RR Poker - Ponuda

je stopiran i rb od 6og mjeseca ili?

00

267

Re: RR Poker - Ponuda

Meni je rečeno da će svi dobiti lovu, samo treba neko vrijeme agentima da srede sve stvari.

Došlo je do toga da imamo previše winnera, a mreža ne tolerira to. Kaže mi da se neko vrijeme neće moći igrati, a dok se sve sredi, onda će puštati samo manje igrače koji nisu huge winneri.

00

268

Re: RR Poker - Ponuda

to je i meni rekel agent prek kojem igram da je lova sigurna..samo treba pricekat.. i da su vec prije se rjesavali winnera al neznam tocno zakaj..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

269

Re: RR Poker - Ponuda

deco99 napisao:

to je i meni rekel agent prek kojem igram da je lova sigurna..samo treba pricekat.. i da su vec prije se rjesavali winnera al neznam tocno zakaj..

Pa zato jer winning player brzo stvori zaradu i iskešira se (izvadi novac iz opticaja= manje rake), dok bi nekom trbalo desetorostruko više vremena, ruku i u koncu rake za isti iznos + takvi regovi tjeraju igrače.

00

270

Re: RR Poker - Ponuda

Jesam li ovo dobro shvatio ?
Ako se logiram na RR i počnem dobijati malo veću lovu,  oni će me bez ikakva razloga i objašnjenja banirati samo zato što sam winning player ??

I love this game
00

Re: RR Poker - Ponuda

Tu se ne radi o jednom igracu nego o vise stotina ljudi sta demoliraju stranicu. Njima je u interesu da bude sta gise losih i sta manje dobrih igraca, jer ce prije ili kasnije dobri istapirat lose, a kad su svi losi, sve ce ih istapirat kuca.

00

Re: RR Poker - Ponuda

Ne mogu više pristupiti svome accountu...

I have the nuts
00

Re: RR Poker - Ponuda

Znaci isto je ko da igras na normalnoj stranici koja nije prepuna fisheva. Opet si ogranicen u iznosu koji mozes zaraditi. Tak svejedno jel zaradis od fisheva pa ti netko zabrani igrati ili se pomucis na normalnoj stranici malo duze vremena.

Uostalom taj cijeli dollaro bi mogao riknuti, jer im je vecina igraca iz Italije, a Talijani su sad uveli cash na pokerstars.it, partypoker.it, itd. Zakaj bi vise ti talijani uopce htjeli igrati tamo?

Zadnji popravljao megalodonk (23-07-2011 17:02:39)

00

274

Re: RR Poker - Ponuda

ovo je bolesno smješno! pa to nema ni kod nas u prekradenoj hrvatskoj!


hahahaha

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: RR Poker - Ponuda

Mislio sam krenuti igrat tamo, sreca da nisam smile

00