Tema: ICM - fold

Pozdrav!

Evo meni zanimljive situacije, ICM kaze fold hmm.  Na ovim levelima kojima igram (1$) s 2BB to nikad ne bi bacio pa ako moze koji komentar.

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/80000/1500/81672/thumb/p165r0ppba10sj1ljk45uupc1qgs1.jpg

00

2

Re: ICM - fold

mp3 nikad nije na 1.8% lol, min je 3% (TT+/AK), onda tvoj edge nije 3% (neznam ni sta to misli, a u Wizu ti je tu -1), na kraju izadje da mozes callat barem TT+ ja mislim tu (ja callam uber wide** tu, al ne sa Ax ili Kx hendi )

**tu ti je dobro callat sa suited konektori sto igraju vrlo dobro u multiway potu (ipak moras brzo riskirat, posto tvoj stack je vrlo nizak anyway)

00

Re: ICM - fold

Pa po mom mišljenju nema se što čekati, blindovi su previsoki a teško da ćeš dobiti bolje karte u iduće dvije ruke. Najlogičniji potez je all in..

00

Re: ICM - fold

Svasta

10

Re: ICM - fold

croman19 napisao:

Svasta

bas to

luđa
00

6

Re: ICM - fold

Pajk napisao:

mp3 nikad nije na 1.8% lol, min je 3% (TT+/AK), onda tvoj edge nije 3% (neznam ni sta to misli, a u Wizu ti je tu -1), na kraju izadje da mozes callat barem TT+ ja mislim tu (ja callam uber wide** tu, al ne sa Ax ili Kx hendi )

**tu ti je dobro callat sa suited konektori sto igraju vrlo dobro u multiway potu (ipak moras brzo riskirat, posto tvoj stack je vrlo nizak anyway)

Hvala na odgovoru.

00

Re: ICM - fold

ma instant call, da mi bilo koji program kaze da ima aa opet bi zva, pogotovo jer je s&g i ovo ti je idalna sansa da se vratis u igru..
utg je odma gurinija all in tako da ako ima kk ili aa glup je, IMo ima 10 10, a drugi caller ak, nadas se niskim kartama i lipo jedan ispada a ti na preko 1000 ..
slazem se sa pajkom tt+ i cak ajs +(iako su tu tesko bolji od ikoga al ono slamka spasa

luđa
00