Tema: Sta igrati?

Trebao bih od iskusnijih igraca savijet sto je najbolje igrati sa bankrolom 2100$... Nisam pocetnik, ali do sada sam igrao mikro limite... Ali ne vidim vise razlog da budem na microsima kada imam pristojan bankroll...

Da li je bolje da igram nl25 short handed ili nl50, mozda da probam HU ...?

I da napomenem ovi novci mi nisu od zivotnog znacenja, tj ne brine me ako kola krenu nizbrdo...

Svaki savijet je dobrodosao, hvala...

00

Re: Sta igrati?

ako ti para nema zivotnog znacenja...transfer to PLO...gl enivej

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: Sta igrati?

Za vježbu i bolju igru općenito HU neko vrijeme (prvo pogledaj desetak filmova da ne odeš napamet) ili PLO kako toldytofold kaže.

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: Sta igrati?

ako si dosad igra microse, neznam odakle ti toliki roll ?  nl25 ?  grind ili je neki turnir upa ... nebitno.
Ako si grinda nl25, obv move up  nl50, ako si do sada igra nl10 a ne nl25, igraj ono sto beatas, a ne odma na nl50 ili hunl50, ako to ne beatas.
Jer ces brzo zdonkat roll. HU uci gledaj galfonda, dva sata gledanaj sat i pol igranja. Session rivjuv.

Ako imas voljeeeee ....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Sta igrati?

chillin napisao:

ako si dosad igra microse, neznam odakle ti toliki roll ?  nl25 ?  grind ili je neki turnir upa ... nebitno.
Ako si grinda nl25, obv move up  nl50, ako si do sada igra nl10 a ne nl25, igraj ono sto beatas, a ne odma na nl50 ili hunl50, ako to ne beatas.
Jer ces brzo zdonkat roll. HU uci gledaj galfonda, dva sata gledanaj sat i pol igranja. Session rivjuv.

Ako imas voljeeeee ....


Pa roll sam uplatio, ne ovisim o pokeru (1600 uplatio,ostalo imao na stranici)... imam svoje firme, dogovorio odlican posao, dobio dobre pare... ne stignem na godisnji nigdje, i onda sam si odvojio pare za poker,umjesto za ljetovanje...

Hvala na savjetu...

00

Re: Sta igrati?

sta te boli kurac onda. nemoras bit winning.  tongue tongue

Zadnji popravljao chillin (29-07-2011 21:04:12)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Sta igrati?

haha ;-)

Ne moram, ali bih pokusao, pa ak ne uspijem onda cu vidjeti da nisam za to, i gotovo je sa mojim pokerom, a ak uspijem, cuj novaca nikad dosta...Jer osim firmi, radim u pravosudu tak da ak bi mi poker donio bilo kakvu zaradu, rado bi otisao sa  posla u pravosudnoj...

Hvala jos jednom na savjetu, i gl...

00

Re: Sta igrati?

igraj ono sta ti je najdraze. jebes i winning i ovo ono ako se ne osjecas dobro dok to igras.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
20

Re: Sta igrati?

zamorano11 napisao:

igraj ono sta ti je najdraze. jebes i winning i ovo ono ako se ne osjecas dobro dok to igras.

+1000

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Sta igrati?

a sta jos radis u zivotu, kako se zoves di zivis, sta imas od rodbine

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
30

Re: Sta igrati?

S obzirom da ti je roll zapravo 500$ + da imaš pristojan roll, ja bi na tvom mjestu igrao NL25. Možda sam u krivu, ali mislim da bi na 50ki brzo izgorio, a i pitanje je kako će ti ići NL25. Nego, šta si do sada igrao, kako si došao do tih 500$ na kući, turniri ili cash, koji limit...?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Sta igrati?

da sam ja rekreativan igrač i se ne nadam nekom stalno prihodu,  igrao bih mtt-e i satelite za evente...

Na eventima je velik BI i velika nagrada + putuješ, a na mtt-ima isto, samo bez putovanja smile

Ako voliš keš onda igraj kaj ti odgovara, al preporučam nešto više agro brm...

gl

00