Tema: stake za 1.10$ na starsima

Ako bi se našao neko da me stejka za turnire 1.10$ buy in.... u 12 svaku noć ima 3k guaranted...po danu imaju u 12h i u 14h isto 2.5k i 3k guaranted...
Najbolje bi bilo da se stejka za nekoliko turnira pa da vidimo gdje smo...10ak po meni mislim da bi bio u plusu sasvim sigurno...
Do sada stejkan sam dva puta za ove turnire i jednom usao u novce...

Igrat cu i freeroll subotom pa ako bi tu nesto uletilo onda bi vratio stejkeru i igrao sa svojim novcima...
Prilazem sve moguce dokumente...fb profil....šifru i sve sa starsa ..potpuni uvid u sve stejkeru...
Po dosadasnjem iskustvu nije teško ući u novce samo treba malo sreće u završnici za neki hot spot...
Omjer neka stejker odredi....mislim da je 65-35 ili 70-30 u korist stejkera realno...

Unaprijed zahvalan....

P.S FishermanB&H  na starsima

Zadnji popravljao Fisherman (01-08-2011 11:27:48)

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: stake za 1.10$ na starsima

Kako je ovo završilo?

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewto … 899#p79899

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: stake za 1.10$ na starsima

ma bio nešto sitno u plusu...nisam bas igrao najbolje tada.... sada ne igram vec 20ak dana....ucim gledajući i čitajući pa reko da krenem opet mislim da sam spreman...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00