Re: Pozdrav

ST_Mangup napisao:

pozdravm, sritno, pametno gg itd. al kako ti mardy fish moze bit idol???????

Hvala nadam se da cu pametno igrati uglavnom klonim se Cash Game stolova jer više volim HU il SnG stil igre.
Što se tiče Mardy-a Fisha nije mi on nikakav idol  vec mi je ime močno za "nickName" na pokeru zar se ne slazes ?
Gdje igras online poker ?

00

Re: Pozdrav

KresimirS napisao:

drmarac ?
welcome back  big_smile

roll  roll  roll   Ne kuzim  roll

00

Re: Pozdrav

FishMardy napisao:
ST_Mangup napisao:

pozdravm, sritno, pametno gg itd. al kako ti mardy fish moze bit idol???????

Hvala nadam se da cu pametno igrati uglavnom klonim se Cash Game stolova jer više volim HU il SnG stil igre.
Što se tiče Mardy-a Fisha nije mi on nikakav idol  vec mi je ime močno za "nickName" na pokeru zar se ne slazes ?
Gdje igras online poker ?

mocno je ime sta je je.. vise san ziva igra, namjervan kad opocme NBA ozbiljno igrat nl 25 min, al vjerovatno 50.. trenuno peglan na inter pokeru, raj za hu cak i do 50 $... nemoj se previse obazirat na "napade" wink

luđa
00

Re: Pozdrav

inace san iz svijeta kaldenja (uspjesnog), pa kad san vidija mardi fisa otpala mi je kosa hehehe

luđa
00

Re: Pozdrav

FishMardy napisao:
BugsBunnyD napisao:
FishMardy napisao:

Hvala uglavnom jedan od rijetki koji mi je zazelio dobrodoslicu a da mi nije pametovao  hmm

smile nego kaj igras Hu hyper turbo or what ? ja sam na 7 hiper


Igram HU Hyper 500 cipova i deri dok ne ispadnes uglavnom pokusavam se sudrzati da ne otidem na veće limite ali se pojavio problem. U par dana sam odigrao oko 10 partija HU 30$ Hyper i ostavario sam 9 pobjeda i 1 poraz ,,dok na manjim limitima npr. HU 7$ hyper čak mogu naredati 5 poraza zaredom prvenstveno zbog moje neozbiljnosti i igranja na sve karte jer buy in nije vellik. Pa me zanima je li pametno igrati HU 30 $ a bankroll mi je 720 $ jer imam osjećaj da
bolje igram  na HU 30  roll

Igraj u skladu BRMa jer kad te ulovi downswing otic ces na zesci tilt  i zdonirat ces si  bankroll ( nazalost iz svog iskustva znam ) tako da drz se BRMa i nece bit frke smile Znaci 100 BIova za 7icu  imas i peglaj njih  wink GL
ps  imas neko posebno vrijeme kad peglas ili ' ?
Ak imas skype dodaj me bugsbunnyd smile
Pozz

Zadnji popravljao BugsBunnyD (04-08-2011 06:27:41)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

31

Re: Pozdrav

ST_Mangup napisao:

inace san iz svijeta kaldenja (uspjesnog), pa kad san vidija mardi fisa otpala mi je kosa hehehe

Meni je Fish ostao u dobrom sjecanju dok sam se kladio:samo je trebalo cekati da pocne ona serija turnira po Sj.Americi (beton) i uredno je dolazio do polufinala. Koef 1.45-1.65 svaki put. Govorim za 5-6 god unazad...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Pozdrav

Bile napisao:
ST_Mangup napisao:

inace san iz svijeta kaldenja (uspjesnog), pa kad san vidija mardi fisa otpala mi je kosa hehehe

Meni je Fish ostao u dobrom sjecanju dok sam se kladio:samo je trebalo cekati da pocne ona serija turnira po Sj.Americi (beton) i uredno je dolazio do polufinala. Koef 1.45-1.65 svaki put. Govorim za 5-6 god unazad...

ma amere se i igra samo na njihovon betonu, fish dok je bija normalan je bija jako dobar za kladenje, al onda se udeblja pa pocea repat, pa neko vrime nije ni igra i onda se vrati pa sve mete, pa gubi sve, sad opet gubi, bas me zanima sad turneja po amerci...dosta me podsjeca na debila cilica (sta se tica kladenje)

luđa
00

Re: Pozdrav

BugsBunnyD napisao:
FishMardy napisao:
BugsBunnyD napisao:

smile nego kaj igras Hu hyper turbo or what ? ja sam na 7 hiper


Igram HU Hyper 500 cipova i deri dok ne ispadnes uglavnom pokusavam se sudrzati da ne otidem na veće limite ali se pojavio problem. U par dana sam odigrao oko 10 partija HU 30$ Hyper i ostavario sam 9 pobjeda i 1 poraz ,,dok na manjim limitima npr. HU 7$ hyper čak mogu naredati 5 poraza zaredom prvenstveno zbog moje neozbiljnosti i igranja na sve karte jer buy in nije vellik. Pa me zanima je li pametno igrati HU 30 $ a bankroll mi je 720 $ jer imam osjećaj da
bolje igram  na HU 30  roll

Igraj u skladu BRMa jer kad te ulovi downswing otic ces na zesci tilt  i zdonirat ces si  bankroll ( nazalost iz svog iskustva znam ) tako da drz se BRMa i nece bit frke smile Znaci 100 BIova za 7icu  imas i peglaj njih  wink GL
ps  imas neko posebno vrijeme kad peglas ili ' ?
Ak imas skype dodaj me bugsbunnyd smile
Pozz

Evo me jer sam ovih dana u guzvi tj. 8 mjesec oko posla pa ne stignem niti igrati poker ,a što se tiče doba kada igram poker mogu reci da su mi večernji sati najbolji.
Nemam skype ali ga napravim pa te dodam ali tek početkom 9 mjeseca jer do tada necu moci igrati poker.

Pitanje:

Pošto su mi novci trebali iskeširao sam 600$ s pokerstarsa i zanima me je li mi vrijedi dotični bonus ako ponovo uplatim  u 9 mjesecu novce da mogu ostatak bonusa očistiti il ?

00

Re: Pozdrav

ST_Mangup napisao:
FishMardy napisao:
ST_Mangup napisao:

pozdravm, sritno, pametno gg itd. al kako ti mardy fish moze bit idol???????

Hvala nadam se da cu pametno igrati uglavnom klonim se Cash Game stolova jer više volim HU il SnG stil igre.
Što se tiče Mardy-a Fisha nije mi on nikakav idol  vec mi je ime močno za "nickName" na pokeru zar se ne slazes ?
Gdje igras online poker ?

mocno je ime sta je je.. vise san ziva igra, namjervan kad opocme NBA ozbiljno igrat nl 25 min, al vjerovatno 50.. trenuno peglan na inter pokeru, raj za hu cak i do 50 $... nemoj se previse obazirat na "napade" wink

Nema frke  wink  Mozes mi opisati u par rečenica dotični site? Ponuda,Igrači,itd

00