Tema: Winnings: showdown VS non showdown

Gledajuci graf imam osjecaj da donja linija nebi smjela tolko padati. Ako moze kratka analiza i savjet sto u igri moram popraviti da smanjim NON Showdown gubitke.

http://i.imgur.com/6Mr0n.jpg

Statsi na 27k handova:
VPIP 16,9
PFR 12,6
3bet 4.7%
call 3bet 27.6%
sqz 5,9
WTSD% 27,4
W$SD 57.2%
Agg f. 1,89
FCbet 56%
Steal 23,7

Zadnji popravljao ajspingvin (03-08-2011 22:07:26)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

2

Re: Winnings: showdown VS non showdown

kako analiza bez statsa? manje callaj 3bet, vise foldaj na 3bet, koristi delayed cbet itd. itd...

00

Re: Winnings: showdown VS non showdown

koji je to limit?
nastoj u svakoj situaciji donijet najbolji moguci izbor kakav god on bio za crvenu liniju, zelena je najbitnija. vecinom igras protiv fisheva koji ne foldaju postflop jer su fishevi i protiv njih necemo imat sexy redline ili protiv nitova npr koji su pretight preflop pa ne foldaju puno postflop protiv kojih cemo isto tesko imat sexy redline

evo jedan dobar cotw sa 2+2 na tu temu, komentari su isto dobri
http://forumserver.twoplustwo.com/78/mi … er-791734/

00

Re: Winnings: showdown VS non showdown

Andre_787 napisao:

koji je to limit?
nastoj u svakoj situaciji donijet najbolji moguci izbor kakav god on bio za crvenu liniju, zelena je najbitnija. vecinom igras protiv fisheva koji ne foldaju postflop jer su fishevi i protiv njih necemo imat sexy redline ili protiv nitova npr koji su pretight preflop pa ne foldaju puno postflop protiv kojih cemo isto tesko imat sexy redline

evo jedan dobar cotw sa 2+2 na tu temu, komentari su isto dobri
http://forumserver.twoplustwo.com/78/mi … er-791734/

NL20 25k handova, zadnjih 2k je NL50

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

5

Re: Winnings: showdown VS non showdown

Andre_787 napisao:

koji je to limit?
nastoj u svakoj situaciji donijet najbolji moguci izbor kakav god on bio za crvenu liniju, zelena je najbitnija. vecinom igras protiv fisheva koji ne foldaju postflop jer su fishevi i protiv njih necemo imat sexy redline ili protiv nitova npr koji su pretight preflop pa ne foldaju puno postflop protiv kojih cemo isto tesko imat sexy redline

evo jedan dobar cotw sa 2+2 na tu temu, komentari su isto dobri
http://forumserver.twoplustwo.com/78/mi … er-791734/

Da bas sam htio postat taj link. Procitat to i sve jasno.
Opcenito, redline ce rasti sam od sebe što bolje igraš i iskorištavaš marginalne situacije.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

6

Re: Winnings: showdown VS non showdown

ajspingvin napisao:

Statsi na 27k handova:
VPIP 16,9
PFR 12,6
3bet 4.7%
call 3bet 27.6%
sqz 5,9
WTSD% 27,4
W$SD 57.2%
Agg f. 1,89
FCbet 56%
Steal 23,7

Kad si već postao statse, da prokomentiram ukratko.
VPIP/PFR - jako si nitty.
ATS - rejzaj button puno puno puno više, ostavljas pare na stolu.
AF - jako malen, igraš pasivno i ne boriš se za potove.

Ostalo ne znači previše. Uglavnom, morao bi biti jako jako dobar postflop da s ovakvim preflop statovima imas ravan redline.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Winnings: showdown VS non showdown

gmiko napisao:
ajspingvin napisao:

Statsi na 27k handova:
VPIP 16,9
PFR 12,6
3bet 4.7%
call 3bet 27.6%
sqz 5,9
WTSD% 27,4
W$SD 57.2%
Agg f. 1,89
FCbet 56%
Steal 23,7

Kad si već postao statse, da prokomentiram ukratko.
VPIP/PFR - jako si nitty.
ATS - rejzaj button puno puno puno više, ostavljas pare na stolu.
AF - jako malen, igraš pasivno i ne boriš se za potove.

1.igram nitty jer igram 9+stolova tako da mi je lakse donositi odluke postflop.

2.sa buttona sam morao smanjiti  raise jer je kod vecine 3bet sa SB i BB 18%+ sto me dovodi u neugodne situacije. Iako 4betam light (rebluff) nije dovoljno da ih smirim.
3. AF- igram pasivno jer im je vecini call to cbet (flop i turn) 60-70% sto mi je neisplativo+ agg factor 5+ . vecina valuea dolazi od callanja njihovog bluffa koji se lako inducira.

Sve u svemu ludnica na NL20 stolovima big_smile (titan)

p.s. danas sam poceo igrati nl50 i primjecujem PUNO manje 3batanja i cbet callanja sto objasnjava tvoju analizu ako igras NL50+

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Winnings: showdown VS non showdown

ajspingvin napisao:

1.igram nitty jer igram 9+stolova tako da mi je lakse donositi odluke postflop.

zasto?
ne vjerujem da je na nl50 pasivnija igra, kad skupe readove i kad vide kolko foldas na 3bet pocet ce te puno 3betat

00

9

Re: Winnings: showdown VS non showdown

epic thread u nastanku.

01

10

Re: Winnings: showdown VS non showdown

ajspingvin napisao:

2.sa buttona sam morao smanjiti  raise jer je kod vecine 3bet sa SB i BB 18%+ sto me dovodi u neugodne situacije. Iako 4betam light (rebluff) nije dovoljno da ih smirim.

Nije poanta 4beta light da ih smiriš, nego da pokupiš free money jer moraju foldati često na 4bet.

00

11

Re: Winnings: showdown VS non showdown

ajspingvin napisao:

1.igram nitty jer igram 9+stolova tako da mi je lakse donositi odluke postflop.

2.sa buttona sam morao smanjiti  raise jer je kod vecine 3bet sa SB i BB 18%+ sto me dovodi u neugodne situacije. Iako 4betam light (rebluff) nije dovoljno da ih smirim.
3. AF- igram pasivno jer im je vecini call to cbet (flop i turn) 60-70% sto mi je neisplativo+ agg factor 5+ . vecina valuea dolazi od callanja njihovog bluffa koji se lako inducira.

Sve u svemu ludnica na NL20 stolovima big_smile (titan)

p.s. danas sam poceo igrati nl50 i primjecujem PUNO manje 3batanja i cbet callanja sto objasnjava tvoju analizu ako igras NL50+

1. Smanji broj stolova onda i ne povećavaj stolove dok nećeš moći igrati normalno na više stolova.
2. Onda ti je table selection vjerojatno najveći leak u igri. Zašto pobogu igraš na takvim stolovima?
3. Opet, table selection. Zasto igrati protiv manijaka kad imas pasivnih ribica kolko god hoces? I nije pasivnost jedini način da se boriš protiv agresivnosti. Mozes i ti biti agresivan ali sa širim value rangeom.

Prijavi se na PokerPro Coaching
10

12

Re: Winnings: showdown VS non showdown

gmiko napisao:

I nije pasivnost jedini način da se boriš protiv agresivnosti. Mozes i ti biti agresivan sa širim semi-bluff rangeom.

FYP

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Winnings: showdown VS non showdown

Andre_787 napisao:
ajspingvin napisao:

1.igram nitty jer igram 9+stolova tako da mi je lakse donositi odluke postflop.

zasto?
ne vjerujem da je na nl50 pasivnija igra, kad skupe readove i kad vide kolko foldas na 3bet pocet ce te puno 3betat

kolki bi mi trebao biti fold to 3bet?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

14

Re: Winnings: showdown VS non showdown

Tonac napisao:
gmiko napisao:

I nije pasivnost jedini način da se boriš protiv agresivnosti. Mozes i ti biti agresivan sa širim semi-bluff rangeom.

FYP

wink

Prijavi se na PokerPro Coaching
11

15

Re: Winnings: showdown VS non showdown

ajspingvin napisao:

kolki bi mi trebao biti fold to 3bet?

Ne postoji jednostavan odgovor na ovo pitanje. Ovisi protiv koga.
Ne zamaraj se statovima.

Ako te zanima kak igrat 3betane potove, prouči teoriju, postaj handove etc. i primijeni to u igri. Kad ćeš sam sebi znati odgovoriti na to pitanje, onda će ti to možda nešto i značiti, ovak je stvarno nebitno. smile

Samo cu reci, nemoj callati 3betove bez plana. Ak mislis foldat AQ ako ne pogodis par i sl. radije foldaj preflop.

U principu, zelis callat 3bet protiv onih koji imaju polariziran 3betting range (naravno s decent handovima), a 4betat one koji imaju depolariziran 3betting range.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Winnings: showdown VS non showdown

Vidim da je covek "mpethybridge" sa 2+2 foruma selektovao HEM  filtere : PFR=true, Flop C-Bet made = False, Saw Flop = True . Moze pojasnjenje sta bi ovo znacilo, odnosno kakva bi to bila situacija?

00

17

Re: Winnings: showdown VS non showdown

durrrko napisao:

Vidim da je covek "mpethybridge" sa 2+2 foruma selektovao HEM  filtere : PFR=true, Flop C-Bet made = False, Saw Flop = True . Moze pojasnjenje sta bi ovo znacilo, odnosno kakva bi to bila situacija?

Taj graf ti pokazuje winningse kada si ti preflop rejzer, dobio si call od nekoga i nisi cbetao.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Winnings: showdown VS non showdown

Aha a onda bi ovo PFR = True, Flop C-bet made = True, Saw Turn = True, znacilo da smo radili c-bet posle PFR ali smo dobili caal i videli turn??

00

19

Re: Winnings: showdown VS non showdown

Tako je.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Winnings: showdown VS non showdown

Hvala na brzim odgovorima smile

00

Re: Winnings: showdown VS non showdown

upali nekad 4 stola, i explotaj igru dosta, bez ikakvog straha. I rast ce crvena. Uzmi si 3 sata i luduj na 4 stola, kupi readove na svakom igracu. Zabavnije je i bolje se osjecas kad dobijes hrpu marginalnih spotova nego kod masstableanja.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00