Re: Zivot pokerasa

Mauro napisao:
Papakoder napisao:
chillin napisao:

savrsen dan (dani) pokerasha. 

Sipas turnir od par kejeva, i partijas dok sve ne zdonkas na jeger kole, i onda grindas ili sipas turnir, pa onda opet sve donkas na jeger cole, i takoo

Jeger kola je omiljeno pice moje sestre roll

ouch  big_smile

?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Zivot pokerasa

U zadnje vrijeme se budim izmedju 10 i 12 sto je svojevrsni napredak jer sam nerijetko znao potegnut do 2-3 popodne.

Redovita jutarnja higijena, dorucak, prvi workout nekakvih 45 minuta. Uglavnom istezanje i shadow boxing.

Nakon toga rucam i prosetam psa, popijem kavu s drugovima i uhvatim se grinda negdje oko 3-4 popodne.

Bacim u sebe neki snack oko 6, a u zavisnosti od termina na treningu sam ili u 19 ili u 20.30. Shodno tome dolazim doma oko 21 ili 22.30, tusiram se, popijem shake i uhvatim se grinda sat-dva maximalno i odem u krpe.

Na dane kad se navecer ne uhvatim grinda jebem.

[ ]sick life

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Zivot pokerasa

Mauro napisao:
Papakoder napisao:
chillin napisao:

savrsen dan (dani) pokerasha. 

Sipas turnir od par kejeva, i partijas dok sve ne zdonkas na jeger kole, i onda grindas ili sipas turnir, pa onda opet sve donkas na jeger cole, i takoo

Jeger kola je omiljeno pice moje sestre roll

ouch  big_smile

jeger kola je cuga za maloljetne curice koje su tek počele pit sokiće (jeger) pa moraju necim malo raštimat alkohol. chiline imas li ti pipicu i 17 godina? big_smile

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

29

Re: Zivot pokerasa

Papakoder napisao:

Jeger kola je omiljeno pice moje sestre roll

Pics or gtfo

00

Re: Zivot pokerasa

ShaneMacGowan napisao:
Mauro napisao:
Papakoder napisao:

Jeger kola je omiljeno pice moje sestre roll

ouch  big_smile

jeger kola je cuga za maloljetne curice koje su tek počele pit sokiće (jeger) pa moraju necim malo raštimat alkohol. chiline imas li ti pipicu i 17 godina? big_smile

mozda je chilin tia reci da trosi na jeger -cole časteći te maloljetnice...
jest da to piju curice...al vidin da ovo opet vodi vriđanju...oladite malo... wink

00

31

Re: Zivot pokerasa

Tilt napisao:
Papakoder napisao:

Jeger kola je omiljeno pice moje sestre roll

Pics or gtfo

this

00

Re: Zivot pokerasa

Pajk napisao:
Tilt napisao:
Papakoder napisao:

Jeger kola je omiljeno pice moje sestre roll

tits or gtfo

this

+1 fyp

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Zivot pokerasa

Hvala svima na odgovorima.Takodje bih volio da cujem jos koje misljenje.
Niko mi nije odgovorio  koliko brinete za vid jer me to najvise interesuje?!

Poker is life!
00

Re: Zivot pokerasa

slavocar napisao:

Hvala svima na odgovorima.Takodje bih volio da cujem jos koje misljenje.
Niko mi nije odgovorio  koliko brinete za vid jer me to najvise interesuje?!

A valjda necemo oslijepit

10

35

Re: Zivot pokerasa

- Buđenje oko 12-13h
- 13h-14h higijena, doručak (ručak)
- 14h-16h poker
- 16h-00h(01h) život
- 01h-05h poker

Otprilike tako izgleda moj dan, osim vikendom onda manje igram...

00

Re: Zivot pokerasa

Pa mislim da sa LCD monitorima se ne moraš bojat zračenja, za vid ne znam. Mene iskreno više jebe da ne ogrbavim od tolkog sjedenja...

Moj dan:
sex, poker and alcohol

00

Re: Zivot pokerasa

Pajk napisao:
Tilt napisao:
Papakoder napisao:

Jeger kola je omiljeno pice moje sestre roll

Pics or gtfo

this

Nolite iacere margaritas ante porcos

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: Zivot pokerasa

Papakoder napisao:
Pajk napisao:
Tilt napisao:

Pics or gtfo

this

Nolite iacere margaritas ante porcos

ajme ovih latinaša,  mrtvi jezici, fail

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
02

Re: Zivot pokerasa

niveaformen napisao:

Moj dan:
sex, poker and alcohol

Ja mislim da se samostalno natezanje kozice ne prizna pod seks...  tongue

30

40

Re: Zivot pokerasa

IMO totalno je nebitno jel ideš spavat u 8 navece (s kokosima) ili u 5 ujutro, bitna je količina sna! 10 sati na dan MINIMALNO sve iznad toga je bonus. Npr. ja spavam po 12 sati na dan i osjećam se savršeno  wink

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

41

Re: Zivot pokerasa

Svizac napisao:

IMO totalno je nebitno jel ideš spavat u 8 navece (s kokosima) ili u 5 ujutro, bitna je količina sna! 10 sati na dan MINIMALNO sve iznad toga je bonus. Npr. ja spavam po 12 sati na dan i osjećam se savršeno  wink

Glupost...bolje ces se naspavati 23-05 nego 07-17...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Zivot pokerasa

Svizac napisao:

IMO totalno je nebitno jel ideš spavat u 8 navece (s kokosima) ili u 5 ujutro, bitna je količina sna! 10 sati na dan MINIMALNO sve iznad toga je bonus. Npr. ja spavam po 12 sati na dan i osjećam se savršeno  wink

pa kaj bus pola zivota prespaval???? hmm

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
20

43

Re: Zivot pokerasa

Svizac napisao:

IMO totalno je nebitno jel ideš spavat u 8 navece (s kokosima) ili u 5 ujutro, bitna je količina sna! 10 sati na dan MINIMALNO sve iznad toga je bonus. Npr. ja spavam po 12 sati na dan i osjećam se savršeno  wink

Potrebna kolicina sna nije svakom jednaka, nekom je dovoljno 4-5h da bude odmoran a nekome nije dovoljno ni 12h.

Meni je nekih 7h taman, ako spavam puno vise od toga osjecam se umorniji i "strganiji" nego dok spavam 5h...
A i nije mi isto dok se probudim ujutro u neko normalno vrijeme (izmedju 9-11 kako se budim u zadnje vrijeme), ili prije dok sam bio budan do 7 ujutro i budio se u 2 popodne. Puno bolje se osjecam tokom cijelog dana dok se probudim ujutro, nego dok sam se budio popodne, za istu kolicinu sna.

Ontopic:
Prije sam pokusavao napravit unapred striktni raspored igranja, odmora i sveg ostalog, ali to je za mene nemoguca misija.
Dan ranije si pokusam odredit raspored za sljedeci dan s obzirom na ostale obaveze ako ih imam za taj dan, vrijeme za obitelj, curu, frendove,... Velika prednost pokera je ta sto nemas sefa koji ti sjedi za vratom od 7-15 i tjera te da radis, nego radis onda kada tebi odgovara smile

Za vid i ostale zdravstvene probleme koje uzrokuje dugotrajno sjedenje pred kompom jos ne brinem i ne razmisljam o njima, jer ih za sad srecom jos nemam.

00

Re: Zivot pokerasa

Ustajanje oko 10-11. Dok se razbudim, nesto pojedem, malo po netu eto vec proslo 12ipo pa na posao. Na poslu od 13-19.
Posli posla neko piće ili doma gubljenje vremena na razne pizdarije po netu, ali uglavnom san krepan kad dodjem s posla tako da odspavam 15-20min.
Pocnem igrat oko 22h i igram do negdi 2-3-4h.
Ako radim ujutro onda je raspored malo drugaciji (sta se tice tocnih satnica). Tocnije, ustajanje je onda oko 8, sto znaci 3-4 sata sna tih dana.

U zadnje vrime kad igram trudim se oko 1k handova napravit, a s obzirom da igram 4 stola, tu ode oko 4-5h.
Spavam 4-5 sati u prosjeku po noci, plus neko drijemanje preko dana.

Ovo gore vridi za one dane kad ne idem vani navecer smile

Vid je ok zasad, ali nedostatak fizickih aktivnosti postaje problem.

Rjesenje: I have to quit my job smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

45

Re: Zivot pokerasa

JustFighter napisao:
Svizac napisao:

IMO totalno je nebitno jel ideš spavat u 8 navece (s kokosima) ili u 5 ujutro, bitna je količina sna! 10 sati na dan MINIMALNO sve iznad toga je bonus. Npr. ja spavam po 12 sati na dan i osjećam se savršeno  wink

pa kaj bus pola zivota prespaval???? hmm

Naravno. Koja priša...

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Zivot pokerasa

Nisam pro, ali se trudim da igram 5+ sati dnevno..

Uvek ustajem oko 9, max 10h ujutro, doručak, kafa i sedam za komp.. forum, vesti, eRepublik, face, sve nekih 15 minuta i onda oko 11h grind.. igram do ručka, dakle negde do 14-15h, posle podne ili teretana ili neki sport (basket, fudbal..) ili odem sa ortacima ili sa devojkom na kafu do grada.. Ako nemam ništa zanimljivije da radim posle 17h, onda grindam do oko 20h i onda uglavnom izadjem uveče.. ako ne, opet grind..

ukratko, uvek igram pre podne, a popodne kad stignem i ako nemam ništa interesantnije i socijalnije da radim (plaža, sport, cuga, vikendica, devojka...), uglavnom, kad god sam za kompom igram poker, kad nisam uživam.. smile

e, da, kad je ispitni rok, izbacim jutarnji session i umesto njega učim.. dakle poker na drugom mestu.. ali ostalo je još 5 ispita do kraja wink

00