Tema: Zivot pokerasa

Kako rasporedjujete vrijeme vi koji igrate ajde bar 5+h? Koliko brinete za vid?Koliko o spavanju?
Poceo sam o ovome ozbiljno razmisljat.Tata me svaki dan zove da popricamo i svaki put me pita kad cu pocet normalno zivjet,i normalno spavat.Kaze dat cu ti 10e samo idi spavaj prije 12 big_smile
Koliko stvarno zrace ovi novi monitori?Ima li neki koji ne zraci?Imate li cvjece koje upija zracenje,zastitu od zracenja na monitoru?
Mama mi stalno govori da cu sjebat vid.Na jedno oko vidim samo 10% pa ako sjebem i ovo drugo mogu se jebat sa zivotom.
Istina je da provodim 10+h na kompu(da bar svo vrijeme igram poker nego neke gluposti igram,mada cu to promjenit)Legnem svaki dan oko 5 ujutro,probudim se u 6 popodne i gg big_smile
Molim vas da opisete vasu situaciju i da mi date par savjeta wink

Zadnji popravljao slavocar (04-08-2011 05:11:50)

Poker is life!
20

Re: Zivot pokerasa

ili jesi ili nisi..spavanje je za picke

luđa
20

Re: Zivot pokerasa

sta ima da spavas, spavat ces u penziji...

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Zivot pokerasa

Evo ti jedan primjer:

Re: SuperNova Elite Pro Tips

Postby DannyOhBoy » December 11th, 2009, 12:44 am
Typical work day:
Wake up at 5:30, arrive at work at 6:30, sleep (if very tired) during lunch from 12-1, arrive home at 3:15, feed baby, eat dinner, assist with kids homework, hang with family until 5:30, play poker til 8:00 or so, hang with family until 10:00, play until 1 or 2 am, then sleep until 5:30. On weekends, I try to play from 6 or 7 am until noon, then again from 6 or 7 am until midnight. I am a sick individual, I know.

DannyOhBoy

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

5

Re: Zivot pokerasa

zamorano11 napisao:

Evo ti jedan primjer:

Re: SuperNova Elite Pro Tips

Postby DannyOhBoy » December 11th, 2009, 12:44 am
Typical work day:
Wake up at 5:30, arrive at work at 6:30, sleep (if very tired) during lunch from 12-1, arrive home at 3:15, feed baby, eat dinner, assist with kids homework, hang with family until 5:30, play poker til 8:00 or so, hang with family until 10:00, play until 1 or 2 am, then sleep until 5:30. On weekends, I try to play from 6 or 7 am until noon, then again from 6 or 7 am until midnight. I am a sick individual, I know.

DannyOhBoy

ovog se sjecam.. ljudi su ga nonstop ispitivali zasto ne da otkaz na poslu jer bi imao vise vremena i za obitelj i za poker, a vec zaradjuje na pokeru masne pare. meni je taj opis uvijek pretjerano djelovao.

@slavocar: s obzirom na to kakvo ti je vrijeme za spavanje i koliko igras po danu, jel ti ostane sta vremena za izac van, za druzenje i slicno? mislim da bi jedan idealan dan pokerasa morao ukljucivati i to. super je igrati puno, zaradjivati i uzivati u tome, ali nemoj se pretvoriti u zombija.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Zivot pokerasa

savrsen dan (dani) pokerasha. 

Sipas turnir od par kejeva, i partijas dok sve ne zdonkas na jeger kole, i onda grindas ili sipas turnir, pa onda opet sve donkas na jeger cole, i takoo

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Zivot pokerasa

Evo kako meni prođe dan: probudim se oko 8.30h, 9h, od 9-10h obavim hrpu gluposti, provjerim mail, pročitam viijesti, zujim po forumu i obično stignem pogledat neki video od 35-40min., ako ne onda nastavim čitat onu knjigu koju sam započeo još prije mjesec dana i došao do 45 stranice max. Od 10-11h nabacim kraći session. Od 11h-14.30h učim i radim ostale stvari vezane za faks. Od 15-17h sam u teretani ili trčim, uglavnom prek ljeta. Od 17h do cca 21,22h je prazan hod, tipa TV ili izležavanje, mora čovjek i pojest neš, zujanje u prazno ili odem na cugu itd... Od tad pa do cca 1h opet igram.  Iako mi nema nikakvog pravila, može se dogoditi da jedan dan uopće ne igram ili da cijeli dan samo video gledam ili da učim cijeli dan ako je ispit blizu...hm... a znalo se dogodit i da imam session od 9 ujutro do 22h navečer s pauzom za pišanje i kuhanje 3. đezve kave smile  I ne patim na igranje vikendom, ako se u petak i subotu izlazi van jebiga, ide se van, jedno mora patit, a najbolje da mi društveni život pati koji sam si ionako smanjio za min. 5h dnevno odkad igram poker.

Zadnji popravljao sinisaT5 (04-08-2011 10:12:31)

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Zivot pokerasa

pa nije to dan pokerasa, to je dan tipa koji igra poker 2 sata dnevno kad stigne, jer neko ko radije gleda tv i izlezava se po kuci nije ni relevantan da pise o danu pokeras.   NO HARD FEELING BROOOOO !! 

sve je to coool,




zamorano11 napisao:

Evo ti jedan primjer:
Re: SuperNova Elite Pro Tips
Postby DannyOhBoy » December 11th, 2009, 12:44 am
Typical work day:
Wake up at 5:30, arrive at work at 6:30, sleep (if very tired) during lunch from 12-1, arrive home at 3:15, feed baby, eat dinner, assist with kids homework, hang with family until 5:30, play poker til 8:00 or so, hang with family until 10:00, play until 1 or 2 am, then sleep until 5:30. On weekends, I try to play from 6 or 7 am until noon, then again from 6 or 7 am until midnight. I am a sick individual, I know.

DannyOhBoy

totalno je pretjera ovo .....

Zadnji popravljao chillin (04-08-2011 12:35:07)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Zivot pokerasa

Aaaaaaa, tiltaš me chilin. Jel ti šolferinjo u rodu?

Neznam kakav je dan proova, ali znam da se ja nisam naspavao jako dugo. 8-16 radim, nakon toga RAIL, videa, skype i igra do 12-1. gg.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Zivot pokerasa

pa koliko dnevno igas ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

11

Re: Zivot pokerasa

chillin napisao:

pa koliko dnevno igas ?

A nezz koliko u prosjeku dnevno igram, ali opčenito provedem sigurno 120 sati (a vjerojatno i više) mjesečno na poker i oko pokera.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Zivot pokerasa

e to je 6 sati dnevno prosjek i vise. I sta te onda tilta u mojoj izjavi kad kazem da je 1-2 sata na dan way premalo..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Zivot pokerasa

Ja da vam kazem kako izgleda moj prosjecan dan tako bi ste se sazalili da bi mi odma svi shipali puno $ samo da se odmorim.
tongue

00

Re: Zivot pokerasa

dfable napisao:

Aaaaaaa, tiltaš me chilin. Jel ti šolferinjo u rodu?

ako te neciji nacin pisanja tilta...onda Ti imas ozbiljnih problema...

00

15

Re: Zivot pokerasa

hahaha, chilin, evo, šolferinjo je skužio. pa šta vam je teško prvo quotat pa pisat, to je neki nepisani bonton na forumima, nisam ga ja izmislio...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: Zivot pokerasa

dfable napisao:

hahaha, chilin, evo, šolferinjo je skužio. pa šta vam je teško prvo quotat pa pisat, to je neki nepisani bonton na forumima, nisam ga ja izmislio...

.......ma ok je to...skonto sam ono kada si mi reko da sam pogresno pisao....al jbg...nemoze te to tiltat tongue  tongue

00

17

Re: Zivot pokerasa

smile

Ugl, mislim da svakome tko igra pro ne bi trebao biti problem 4-5 sati dnevno igrat i 1-2h provesti u analiziranju handova, gledanju videa itd...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

18

Re: Zivot pokerasa

probudim se oko 10-12, jebem fablea na skypu il odem na kavu do 16h, regam se na turnire do 21-23h, zaspem oko 2-4 ujutro kad zavrsim. Igram 4-5 dana u tjednu, ostale se zajebavam

Zadnji popravljao Tilt (04-08-2011 12:09:19)

10

Re: Zivot pokerasa

dfable napisao:

hahaha, chilin, evo, šolferinjo je skužio. pa šta vam je teško prvo quotat pa pisat, to je neki nepisani bonton na forumima, nisam ga ja izmislio...

ma nisan tard pa uvik quotan pa odgovorin, ovo je bia prvo odgovor na post od sinise jer je zadnji povise ovog sta pisen, pa san mislia da se podrazumijeva da je to odg na to, a zamorana san quota i onda sjeba to, jer san napisa u quotani dio ono sta je trebalo ic ispod, evo popravicu.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Zivot pokerasa

chillin napisao:

pa nije to dan pokerasa, to je dan tipa koji igra poker 2 sata dnevno kad stigne, jer neko ko radije gleda tv i izleza se po kuci nije ni relevantan da pise o danu pokeras.   NO HARD FEELING BROOOOO !!

sve je to coool,

Ne znam jel ovo mene ide kad nisi quoteao, al očito ide...čovjek je pitao kako izgleda dan onih koji igraju poker 5+h dnevno, a ti si nekom svojom računicom došao do 2h, al u tvoju računicu neću ulaziti. A ovo " neko ko radije gleda tv i izlezava se po kuci nije ni relevantan da pise o danu pokeras" mi je looool! Pa to je moje slobodno vrijeme, zašto bi ga koristio za poker. - znači Nadal koji u slobodno vrijeme gleda TV ili ode na basket nije relevantan da priča o tenisu, ovi iz 2M2M nisu relevantni da pričaju o životu pokeraša jer su navečer cugali, barili ženske, igrali golf i šta ja znam šta sve ne preko dana, umjesto da su igrali poker... ugl, nadam se da si shvatio point. Moram ić sad na plažu(umjesto da igram poker), al nadam se da ću nakon nje ostati relevantan za još pokoju temu na ovom forumu . smile

Zadnji popravljao sinisaT5 (04-08-2011 12:52:04)

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Zivot pokerasa

naravno da ne, nego kad si doma igraj poker, kad nisi gg. 

Rekao sam nhf, ako sam te igdi uvrjedio iskrene isprike.

EDIT:  evo smajlic  wink

Zadnji popravljao chillin (04-08-2011 13:02:07)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Zivot pokerasa

chillin napisao:

naravno da ne, nego kad si doma igraj poker, kad nisi gg. 

Rekao sam nhf, ako sam te igdi uvrjedio iskrene isprike.

EDIT:  evo smajlic  wink

Ma nemam razloga bit uvrijeđen, samo mi nije jasan tvoj stav da neko tko slobodno vrijeme odvoji za tv, cugu, izležavanje itd.. umjesto za poker nije kompetentan itd. Pa zato i je slobodno vrijeme...ako poker shvatimo ko posao.. ili?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Zivot pokerasa

my bad, ucinilo mi se da si napisa negdi u postu da imas posao. Dobro ja san sjeba, nisan spava dugo. Moze jedna imaginary piva. GG.    cool

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Zivot pokerasa

chillin napisao:

savrsen dan (dani) pokerasha. 

Sipas turnir od par kejeva, i partijas dok sve ne zdonkas na jeger kole, i onda grindas ili sipas turnir, pa onda opet sve donkas na jeger cole, i takoo

Jeger kola je omiljeno pice moje sestre roll

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
20

25

Re: Zivot pokerasa

Papakoder napisao:
chillin napisao:

savrsen dan (dani) pokerasha. 

Sipas turnir od par kejeva, i partijas dok sve ne zdonkas na jeger kole, i onda grindas ili sipas turnir, pa onda opet sve donkas na jeger cole, i takoo

Jeger kola je omiljeno pice moje sestre roll

ouch  big_smile

00