Tema: Tony G "očistio" Hellmuth-a

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/images/onlinepokermala.png
Drugi puta u popularnom The Big Game cash game show-u sastali su se Tony G i Phil "The PokerBrat" Hellmuth za zelenim stolom ...

club  heart  diamond  spade
00

2

Re: Tony G "očistio" Hellmuth-a

brutalno je bilo..
u prvom handu ga osakatio i poceo sa vrijedjanjem.. jednostavno tony g ima njegov broj smile
ide mi dosta na *urac tony g jer uvijek isto tlaci, ali je zabavno sto jest jest smile

doduse nije tesko kad flopas brodway protiv AK, i sto je najgore da su vrtil jednom ovaj bi se vratio..

inace, ne gledam ni jedan show vise osim ovog (doduse mislim da ni nema bas nes). al ovo mi je odlicno i super zabavno, komentatori su mi super, stvarno se nasmijem masu puta, amanda mi je extra simpa.. u rangu high stakesa sa kaplanom..
a i najbolje od svega, ugodno je gledanje na stranici (ili dakako ovdje smile

Zadnji popravljao Mauro (06-08-2011 20:46:24)

00

Re: Tony G "očistio" Hellmuth-a

Mauro napisao:

brutalno je bilo..
u prvom handu ga osakatio i poceo sa vrijedjanjem.. jednostavno tony g ima njegov broj smile
ide mi dosta na *urac tony g jer uvijek isto tlaci, ali je zabavno sto jest jest smile

doduse nije tesko kad flopas brodway protiv AK, i sto je najgore da su vrtil jednom ovaj bi se vratio..

inace, ne gledam ni jedan show vise osim ovog (doduse mislim da ni nema bas nes). al ovo mi je odlicno i super zabavno, komentatori su mi super, stvarno se nasmijem masu puta, amanda mi je extra simpa.. u rangu high stakesa sa kaplanom..
a i najbolje od svega, ugodno je gledanje na stranici (ili dakako ovdje smile



Ovo je onaj show gdje dovedu nekog amatera koji kada je u plusu foldava do kraja emisije sve, ukljucujuci aseve? No thanks.

00

Re: Tony G "očistio" Hellmuth-a

Tony G je najveća kraljetina, ja umirem od smijeha svaki put kad njega gledam  big_smile

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Tony G "očistio" Hellmuth-a

pa da nema hellmutha i tonya nebi se ni gledalo ovo....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

6

Re: Tony G "očistio" Hellmuth-a

Marinho napisao:

[
Ovo je onaj show gdje dovedu nekog amatera koji kada je u plusu foldava do kraja emisije sve, ukljucujuci aseve? No thanks.

ove sezone bas bilo drukcije..
3 odlicna canona koji su rasturili (tu ubrajam i onu crnu koja je ludovala, ali se zalomila sa onim dosadnim lalibertom kojeg je zguzio king na turnu i gdje mu je platila cijelu zaradu zapravo)..

onaj malo taknjeni talijan je napravio helmuthu slicno sto mu tony g radi smile

a crni canon - canon smile je takodjer igrao sve do zadnjeg handa.. jest da je njega sralo ko govnjata but still..

ovaj zadnji tjedan, u 150 handova koliko ih igraju 3 quadsa i svi su se lijepo naplatili..

00