Tema: POZDRAV

pozdrav svima, evo da se i ja javin, vec san dugo logiran na poker pro ali ovo je prvi izlazak iz anonimnosti. zoven se hrvoje iz splita san, 27 godina,igran poker vec par godina, igran na starsu vec neko vrime i iman nelose rezultate (svi zainteresirani mogu pogledat), igran inace MTT turnire zadnje vrijeme stng 3.50$ 18max, neide lose sveukupno, jos iman dosta oscilacija koje polako popravljam ali najvaznije od svega je da sam profitabilan. ako ima kakvih pitanja ili komentara slobodno se javite... POZDRAV IZ SPLITA...

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: POZDRAV

pozdrav. Igras live ista ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: POZDRAV

igran tebe znan iz split pota.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: POZDRAV

eno na. Dobro

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: POZDRAV

nekidan smo ja i galfond u split pota pricali ko se kako zove ode na forumu pa te pita nesto ko je ovak ko je onaj itd... neznan jeli se sicas, ali zadnje vrime slabo igran cash uzivo, uvatija san se interneta ali na laganici san cesto...

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: POZDRAV

pozz i sretno na stolovima
offtopic sve pohvale tom vasem poker klubu u splitu,svaku vecer se skupi min 3stola casha,igraci solidni za live igru,ima par regova sta odskacu od ostatka stola...atmosfera ugodna,posebnu draz daju padobranci alkoholicari koji obicno dodu oko 2-3 i odma naprave show...
ukupni dojam i vise nego pozitivan smile

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: POZDRAV

pozdrav pot brate

luđa
00