Tema: Eureka - PokerPro majice

Ako igrate Eureku i želite nositi PokerPro majicu za vrijeme turnira, javite mi veličinu i dan koji igrate.

Majice će izgledati ovako:
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/80000/3500/83542/thumb/p167fkrbv1aulag51nea1lqd1cft1.jpg

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/80000/3500/83542/thumb/p167fks3av13qaealqrf9qeuif1.jpg

60

Re: Eureka - PokerPro majice

Jel ima takvih majica za prodaju?

00

Re: Eureka - PokerPro majice

Nisu na prodaju..

00

Re: Eureka - PokerPro majice

roba59 napisao:

Nisu na prodaju..

a jel bi se ipako nekako moglo doc do majica..??..

00

5

Re: Eureka - PokerPro majice

nice. Slovenci su imali svoje u novoj gorici.

Da ne radim u GS igro bi jbg
Ako se bude mogla dobit majica tu sam smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Eureka - PokerPro majice

jeli se smiju nosit ako si upa priko satelita na starsu?nisan siguran..jer kad san in posla potvrdu on line regisrracije tamo je bia pravilnik od mali miljun clanova..znan da u slucaju ft,moran nosit pokerstarsov logo...posto uvik igran live sa kapon mene zanima imas li kakvu kapu na "lageru"..u svakom slucaju sve san ti posla u pm,pa se vidimo gori

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Eureka - PokerPro majice

Budući da sam čuo da bude i ženskih članova ovog foruma na turniru, da li se možda bude organiziralo nešto kao "Miss Wet-PokerPro-T-shirt) natjecanje ?  ( može i na Ladies Poker Night...  big_smile )

Zadnji popravljao KresimirS (19-08-2011 15:20:23)

00

8

Re: Eureka - PokerPro majice

KresimirS napisao:

"Miss Wet-PokerPro-T-shirt) natjecanje ?

kako ces izabrat najlepsu kad u live igri nema ICM calculatora?

10

Re: Eureka - PokerPro majice

zarinjo napisao:

jeli se smiju nosit ako si upa priko satelita na starsu?nisan siguran..jer kad san in posla potvrdu on line regisrracije tamo je bia pravilnik od mali miljun clanova..znan da u slucaju ft,moran nosit pokerstarsov logo...posto uvik igran live sa kapon mene zanima imas li kakvu kapu na "lageru"..u svakom slucaju sve san ti posla u pm,pa se vidimo gori

Smiju se nositi majice. Jedino na FT-u moraš imat njihov logo.

00

10

Re: Eureka - PokerPro majice

KresimirS napisao:

Budući da sam čuo da bude i ženskih članova ovog foruma na turniru, da li se možda bude organiziralo nešto kao "Miss Wet-PokerPro-T-shirt) natjecanje ?  ( može i na Ladies Poker Night...  big_smile )

Ali onda bi majice trebale biti bijele... big_smile

Btw,ako netko nakon eureke bude htio prodati majicu nek mi se javi... cool

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Eureka - PokerPro majice

Pajk napisao:

kako ces izabrat najlepsu kad u live igri nema ICM calculatora?

Očito da još nisi uletavao ili karao pomoću ICM-calculatora  ( + ili - EV), nego onako, samo napamet ili pijan... big_smile
Ako želiš, rado ću ti objasniti na osnovi mojeg iskustva koje faktore moraš ubaciti u calculator da znaš da li će ti biti ševa
+EV ili -EV   tongue

00

12

Re: Eureka - PokerPro majice

Što je ružnija,ševa je više +EV?  lol

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Eureka - PokerPro majice

Bile napisao:

Što je ružnija,ševa je više +EV?  lol

Sve ovisi o stacku...
Ako imaš mali stack ili želiš samo malo uložiti u pot, sigurno da  big_smile
Drago mi je da nas ime više koji kuže važnost ICM-a... wink

Zadnji popravljao KresimirS (19-08-2011 16:11:09)

00

14

Re: Eureka - PokerPro majice

Roba daj mi pliz pošalji jednu u USA da vide američke ribetine šta je majica  big_smile  big_smile  big_smile

00