Tema: Postgre

Neće mi instalirat postgreSQL, javlja grešku kad moram odabrat clineta i server...jel to možda zato jer imam windowse 7? jel mi može dat netko link za postgre koji će sigurno radit?

00

Re: Postgre

Ja imam win 7 i radi mi sve ok.

Evo kako sam ja instalirao postgre. Downloadao sam PokerTracker i instalirao ga. Tracker ti automatski instalira postgre. I taj postgre sam iskoristio za HM.

00

Re: Postgre

mozes detaljnije kakvu gresku ti baca?

00

4

Re: Postgre

Može pomoć oko instalacije Postgre-a?
Meni se pojavljuje ovaj error - The "secondary logon" service is not running. This service is required for the installer to intialize the database. Please start this service and try again.
To mi se pojavljuje na ekranu "initialize database cluster" prije nego se pojavi ekran "stack builder"...
E da, imam Win 7. Jel je potrebno nešto mijenjati kao i za vista korisnike?

00

Re: Postgre

Čemu sluzi Postgre?

00

6

Re: Postgre

tonivk napisao:

Čemu sluzi Postgre?

To ti je baza podataka (ajmo reči tablice gdje ti se to sve sprema)

Ako te vise zanima ukucas u google i preopširno češ dobiti info (Postgre is an object-relational database management system )

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

7

Re: Postgre

roba59 napisao:

Ja imam win 7 i radi mi sve ok.

Evo kako sam ja instalirao postgre. Downloadao sam PokerTracker i instalirao ga. Tracker ti automatski instalira postgre. I taj postgre sam iskoristio za HM.

tebi tako radi .. ja ono koristim PT3 i reko ajd idem probati HM i instalira mi HM i kada ga pokrenem javi (kada kliknem ok javi unable to complite change) :

http://slike.hr/slike/c/clipboard01_8ab8e.jpg

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Postgre

ovak secondary logon
stisnes Start>Control Panel\All Control Panel Items\Administrative Tools\Services\Secondary logon
desni klik na to i properties i onda start service

00

9

Re: Postgre

Mrrrcina napisao:

ovak secondary logon
stisnes Start>Control PanelAll Control Panel ItemsAdministrative ToolsServicesSecondary logon
desni klik na to i properties i onda start service

Fala k....
Tnx man, riješeno  big_smile

00

Re: Postgre

np

00

11

Re: Postgre

@Vuco

Zato jer ti je PT3 stavio password dbpass. Promjeni password u dbpass i radit će ti.

00