101

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ajde esco popravi prosjek.... wink)

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

102

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

miroror napisao:

ajde esco popravi prosjek.... wink)

http://img850.imageshack.us/img850/5238/188jz.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
11

103

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Dinamo,kakav god da je,uspjesniji je od Hajduka u svakom pogledu,i usprkos tome sto je Mamić takav kakav je,barem se zna tko je gazda,dok u Hajduku glavnu rijec vodi 10 razlicitih ljudi koji nemaju veze s nogometom.

12

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

u jebote sto se ovaj medo raspisao,njegov tekst je gnjevan poput onog eminema sa gnjevnim pjesmama kak su  ga silovali

ali mislim kaj dinamo, kao da vam je neko reko prije mjesec dana da ce ovak bit ne bi odma potpisali?
jel bi tada bilo dinamo sramota ili ponos grada mog veliki navijaci kaj seru po forumima i brtijama po svemu i razmisljanja im diktiraju novinari

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

stu napisao:
zamorano11 napisao:

naravno da je u redu izrazit svoje misljenje, zato forum i postoji. ali problem je kad prilikom izrazavanja svog misljenje vrijeđaš druge članove foruma.

koga i kako sam ja vrijedjao? time sto sam rekao da mi se nes gadi? lol. sad bih rekao da si osjetljiv, al bi to onda vjerojatno bilo vrijedjanje na kvadrat, pa necu.

moze lock teme slobodno

stu, nisan mislia konkretno na tebe, ali kad neko u "izražavanju mišljenja" drugima jebe mater, govori da su iskompleksirani, naziva ih primitivcima, antihrvatima..po meni je to vrijeđanje. tebi ne?

a to šta govorite da nismo na razini spanjolske, italije...dobro...jel navijac partizana navija da zvezda dobije u europi, jel navijac zeljeznicara navija za sarajevo (mozda su takvi susjedski primjeri malo laksi za shvatit)...ima takvih primjera di god oces. sad se amo pravi neki veliki hrvati i navijat za sve sta ima veze s hrvatskom. dinamo je vise privatni biznis nego sta sad neki nacionalni predstavnik.

a s druge strane, meni je licemjerno doc na stadion za 2 tjedna i navijat protiv dinama, a onda 2 dana posli navijat za dinamo.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

106

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Tonac napisao:
miroror napisao:

ajde esco popravi prosjek.... wink)

http://img850.imageshack.us/img850/5238/188jz.jpg

to, to!

00

107

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

dfable napisao:

Thread saver

http://webcafe.net.hr/2011/07/29/0854007.63.jpg

fake boobs ftw!

http://www.susanaspears.org/wp-content/uploads/2011/08/susanaspears-shades5.jpg
http://www.susanaspears.org/wp-content/uploads/2011/08/susanaspears-shades10.jpg

00

108

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ribaaaaaa napisao:

Kakve pizdarije!!!!!

Ponosni na što, ne navijamo za naše? Koji su to naši, možda ovih 11 debila koji naganjaju komad napuhane kože po travi i još to rade jako loše?
Zašto bi trebao navijati za njih, zato što su Hrvati(što ih polovica i nije)? Stvarno smiješno.
Onda bi po toj logici trebao navijati za svakog hrvatskog predstavnika koji se natječe u međunarodnim okvirima ma koliko mu sport ,ili bilo što drugo što radi, bio glup, nepopularan, dosadan...
Zašto bi nekoga bilo uopće briga za nogomet pa bi "svaki Hrvat morao biti ponosan" na ulazak Dinama u LIgu prvaka.

S druge strane zašto bi netko tko prati nogomet trebao nužno navijati za Dinamo ili neki drugi hrvatski klub u Europi, zato što je hrvatski?
Tu napadate navijače Hajduka i drugih klubova,koji su morali godinama gledati Croatiju kao državni projekt koja je harala i morala harati hrvatskom ligom, zato što ne navijaju za Dinamo u Europi. To je stvarno licemjerno.

Zašto bi itko normalan navijao za klub čiji šerif radi protiv dobrobiti hrvatskog nogometa, a ujedno bi zbog svega napravljenog otkad je postao šerif kluba u pravno uređenim zemljama snosio ozbiljne posljedice.
Netko će reći da to primitivno smeće od čovjeka nije Dinamo, ali on danas to je. Nakon svog sramoćenja koje je priredio sebi, ali i klubu trebao je odletiti iz Dinama. A on danas u Dinamu, kao i u hrvatskom nogometu u cjelini, nema ozbiljnu opoziciju.
Dinamo i hrvatski nogomet su njegova privatna igračka s kojom radi što želi.

U dinamu je postavio hrpu najljigavijih ulizica i poslušnika u skupštinu pa s Dinamom radi što hoće. Dinamo je postao jedan unosan privatni business jednog čovjeka, a i dalje dobiva pristojnu količinu novaca iz gradskog proračuna. Nisu to više one svote od prije, ali s obzirom na okolnosti i jedna kuna je previše.
Ovo se ne odnosi samo na Dinamo, nego i na ostale hrvatske klubove kojima su država ili grad prečesto progledali kroz prste, izbrisali neki dug, sanirali neko sranje u koje su se uvalili...
A iz tih istih klubova se izvlačio novac, a pritom su rezultati gotovo uvijek bili nikakvi.

Hrvatski nogomet je upropastio kad je dao podršku onom nesposobnjakoviću Markoviću, koji ništa dobro nije napravio otkad je na čelu saveza.
Uopće ne uzimajući u obzir Markovićeve povremene ispade,u čemu je dosta sličan Mamiću, a nakon kojih ne bi mogao više biti ni predsjednik kućnog savjeta, činjenica je da su mu rezultati nula.
Njegov utjecaj na povremene uspjehe reprezentacij je nikakav, a za ligu nije napravio ama baš ništa. Trenutačno stanje hrvatskog nogometa dobrim dijelom je rezultat njegovog (ne)rada.

Navijao sam protiv Dinama zbog svega ovoga, ali i zato što ću sada na TV-u jednom tjedno gledati kako neko gazi Dinama u Ligi prvaka, a ne Barcu, Real, Arsenal...
Gledati ću loš, a ne vrhunski nogomet. I to baš kad su makli ono smeće od hrvatske lige s TV-a.
Skoro i ovce i novce, Kelava je sve sjebao.

treba napomenuti da je ovo napisao veliki purger tako da to dodaje tezini njegovog posta
isto tako moram pohvalit prvotni tipfeler ivan turinaaaaaaaa ivan turinaaaaaaaa i meni se na spomen dobrih obrana javlja to ime

00

109

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

zamorano11 napisao:
stu napisao:
zamorano11 napisao:

naravno da je u redu izrazit svoje misljenje, zato forum i postoji. ali problem je kad prilikom izrazavanja svog misljenje vrijeđaš druge članove foruma.

koga i kako sam ja vrijedjao? time sto sam rekao da mi se nes gadi? lol. sad bih rekao da si osjetljiv, al bi to onda vjerojatno bilo vrijedjanje na kvadrat, pa necu.

moze lock teme slobodno

stu, nisan mislia konkretno na tebe, ali kad neko u "izražavanju mišljenja" drugima jebe mater, govori da su iskompleksirani, naziva ih primitivcima, antihrvatima..po meni je to vrijeđanje. tebi ne?

a to šta govorite da nismo na razini spanjolske, italije...dobro...jel navijac partizana navija da zvezda dobije u europi, jel navijac zeljeznicara navija za sarajevo (mozda su takvi susjedski primjeri malo laksi za shvatit)...ima takvih primjera di god oces. sad se amo pravi neki veliki hrvati i navijat za sve sta ima veze s hrvatskom. dinamo je vise privatni biznis nego sta sad neki nacionalni predstavnik.

a s druge strane, meni je licemjerno doc na stadion za 2 tjedna i navijat protiv dinama, a onda 2 dana posli navijat za dinamo.

ok, napisao si "vrijeđaš" i obratio se meni, pa sam se osjetio prozvanim. ni ja ne bih radi ovoga nekome jebao mater i zvao ih svakakvim imenima, to je pretjerivanje, meni samo nisu jasni ti ljudi (i ti medju njima), ali hvala bogu svatko ima pravo na svoje misljenje.

vidis, tebi je to licemjerno, a meni sasvim normalno. zato i ne mozemo o ne znam cemu ovdje razgovarat i dokazivat nesto jedni drugima, kad o takvim stvarima imamo dijametralno suprotna misljenja. a jos manje jebat si mater i zvat jedni druge primitivcima i kretenima.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Dace napisao:

veliki purger

u svakoj lazi ima pola istine

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

miso kovac napisao:

I nije problem šta se nije navijalo za dinamo, nego je problem šta se svim srcem navijalo kontra, šta je totalna boleština za zemlju od 4 milje ljudi i sve ono šta smo skupa prošli.

+1000000000000000000000000000000

10

112

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Pita učiteljica Duju:
– Za koga navijaš?
– Za Ajduka, normalno, kaže Duje.
– A od Europskih klubova?
– Za Dinamo.

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

41

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

http://www.24sata.hr/image/nova-tv-u-2151-najavila-kaj-k-p-dinamoooooo-504x335-20100622-20101019014133-308209.jpg

''Ne plaćam porez, plaćam rake.''
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Ste vidli s kim su u grupi?
Real, Ajax i Lyon

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

real ok, ali bilo bi bolje da je jedan pacer s nama da se borimo za 3 mjesto.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

116

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

nije tako losa grupa, ja sam navijao da dobiju onu s manchesterom i baselom al nije ni ovo lose

00

117

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

grupa je ok, real za napunit blagajnu, lyon nije sto je nekad bio, a ajax je dinamova musterija. odlicna grupa na neki nacin. mogu zavrsit zadnji s 0 bodova, al mogu se borit i za 2.mjesto. vjerujem da ce skupit neke bodove. bit ce zanimljivo.

prva odmah protiv reala na maksimiru 13. ili 14.9. taman za dobrodoslicu u lp

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

118

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Pogledajte svoj Hajduk, pa moj Dinamo, pa opet svoj Hajduk, zatim nazad na moj Dinamo.Nažalost, vaš Hajduk nije kao moj Dinamo. Ali ako prestanete navijati za Hajduk i počnete navijati za Dinamo , vaš klub bi mogao biti kao moj. 
Pogled gore, pogled dolje. Gdje smo? U Ligi prvaka..Što mi je u ruci? Karte za Ligu prvaka.. Pogledajte ponovo! Sve je sada stvarnost...Sve je moguće kad navijaš za Dinamo. Ja sam u Europi

copy paste... smile

45

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Idu mi na k s tim statusima po fejsu..

Odjednom su svi BBB-i..


stu napisao:

grupa je ok, real za napunit blagajnu, lyon nije sto je nekad bio, a ajax je dinamova musterija. odlicna grupa na neki nacin. mogu zavrsit zadnji s 0 bodova, al mogu se borit i za 2.mjesto. vjerujem da ce skupit neke bodove. bit ce zanimljivo.

prva odmah protiv reala na maksimiru 13. ili 14.9. taman za dobrodoslicu u lp

This

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

pokerfan napisao:

Pogledajte svoj Hajduk, pa moj Dinamo, pa opet svoj Hajduk, zatim nazad na moj Dinamo.Nažalost, vaš Hajduk nije kao moj Dinamo. Ali ako prestanete navijati za Hajduk i počnete navijati za Dinamo , vaš klub bi mogao biti kao moj. 
Pogled gore, pogled dolje. Gdje smo? U Ligi prvaka..Što mi je u ruci? Karte za Ligu prvaka.. Pogledajte ponovo! Sve je sada stvarnost...Sve je moguće kad navijaš za Dinamo. Ja sam u Europi

copy paste... smile

roll

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

121

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

zamorano11 napisao:
pokerfan napisao:

Pogledajte svoj Hajduk, pa moj Dinamo, pa opet svoj Hajduk, zatim nazad na moj Dinamo.Nažalost, vaš Hajduk nije kao moj Dinamo. Ali ako prestanete navijati za Hajduk i počnete navijati za Dinamo , vaš klub bi mogao biti kao moj. 
Pogled gore, pogled dolje. Gdje smo? U Ligi prvaka..Što mi je u ruci? Karte za Ligu prvaka.. Pogledajte ponovo! Sve je sada stvarnost...Sve je moguće kad navijaš za Dinamo. Ja sam u Europi

copy paste... smile

roll

+1

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Bit ce spektakl za publiku, realno ako uhvatimo trece mjesto bit ce jebeno. Ajax je nasa "musterija" ali da bi to bili mora dinamo odigrati jebacki. Isto tako sa Lyonom. Mada sve je moguce. Ako cijene ne budu astronomske ici ce se:)

00

123

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

mozda dobijemo ligu prvaka!

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
00

124

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

S obzirom da je Dinamo u ligi prvaka u Hajduku su odlučili maksimalno
pojačati ekipu kako bi i oni bili konkurentni.
Dovode strah i trepet za sve stopere.
Paravinju .

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00