Tema: PS account Frozen

...ljudi trebam pomoc...ispricavam se ako je vec bilo ovakvih topica što vjerujem da je, al nigdje da ih nadem...
otvorio sam curi account na PS-u...uplatio neku paru preko moneybookersa, da bi oni privremeno zatvorili account trazeci pokerstars verifikaciju u kojoj traze : kopiju osobne ili vozacke, da se popuni ta verifikacija i bankovni izvadak....poslao sam uredno kopiju vozacke i tu verifikaciju, ali problem je bankovni izvadak posto ona nema racun...da li je neko imao slicnih problema i iskustava....hvala unaprijed...

00

Re: PS account Frozen

Uplatio preko MB na tvoje ime?

00

Re: PS account Frozen

...ne ne ...uplatio sam preko njenog MB-a... cool

00

Re: PS account Frozen

Inače traže ili izvadak ili bilo kakvu kopiju računa na ime i adresu ( npr. režije, mobitel itd.) koja se mora podudarati s podacima u osobnoj npr.

00

Re: PS account Frozen

Ako se ne varam možeš u policiji izvaditi potvrdu o prebivalištu, to bi trebalo biti dovoljno.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: PS account Frozen

KresimirS napisao:

Inače traže ili izvadak ili bilo kakvu kopiju računa na ime i adresu ( npr. režije, mobitel itd.) koja se mora podudarati s podacima u osobnoj npr.

...probat cemo sa telefonskim racunom, pa cemo vidjet..nadam se da ce proci!!... sad

00

Re: PS account Frozen

Meni je bio dovoljan telefonski račun  smile

00

Re: PS account Frozen

KresimirS napisao:

Meni je bio dovoljan telefonski račun  smile

...poslao sam im telefonski racun i sve 5..proslo je..cak su i brzi bili za razliku od fulltilta...:D
...hvala svima na pomoci...

00