Tema: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

Boboman kao admin je lipo napisa da nece dozvolit vrijeđanje, koliko san ja vidia, vrijeđanja nije ni bilo. Mozda san u krivu?

Tko je obrisao taj topic?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

pitanje je di je gmiko a ne topic

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

3

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

Na moj zahtjev izbrisan je thread i odstupio sam iz teama jer ne zelim na poker forumu raspravljati o sebi u ala tabloid temama nego o pokeru. Prevelik gubitak vremena i suceljavanje s ljudima s kojima ne zelim imati posla. EOD

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

4

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

emo

00

5

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

6

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

ode dragulj iz teama

00

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

reakcija je dostojna nekog tko je u teamu...iako iskreno me boli briga jesi zaradio sto hiljada ili ne...steta sto smo mi ostali netako supervelikiproovi koji imaju sto hiljada pesosa na racunu(esco,shane itd) zakinuti za strucne analize i komentare...peace

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

8

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

ToldYtoFold napisao:

reakcija je dostojna nekog tko je u teamu...iako iskreno me boli briga jesi zaradio sto hiljada ili ne...steta sto smo mi ostali netako supervelikiproovi koji imaju sto hiljada pesosa na racunu(esco,shane itd) zakinuti za strucne analize i komentare...peace

sto je umro ili otisao iz teama?
u fail bruh

00

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

4ladX napisao:
ToldYtoFold napisao:

reakcija je dostojna nekog tko je u teamu...iako iskreno me boli briga jesi zaradio sto hiljada ili ne...steta sto smo mi ostali netako supervelikiproovi koji imaju sto hiljada pesosa na racunu(esco,shane itd) zakinuti za strucne analize i komentare...peace

sto je umro ili otisao iz teama?
u fail bruh

hmda..clap clap...vezano je uz to da nece biti dio vise poker foruma i pomagat drugima da poboljsaju svoju igru

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

10

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

00

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

gmiko napisao:

Na moj zahtjev izbrisan je thread i odstupio sam iz teama jer ne zelim na poker forumu raspravljati o sebi u ala tabloid temama nego o pokeru. Prevelik gubitak vremena i suceljavanje s ljudima s kojima ne zelim imati posla. EOD

thnx za odgovor,

Nisan puno komentira u toj temi (točnije ni ne sican se jesan li uopce komentira), ali san redovito cita i ono sta san uspia vidit je bilo postavljanje pitanja s jedne strane, na osnovu tvojih prijasnjih postova, iznosenje nekih tvrdnji na temelju dostupnih informacija (ptr), a s druge strane tvoji odgovori koji su bili pisani u stilu neke obrane, ali bez nekih konkretnijih argumenata.

Slazem se da ne tribas raspravljat o sebi, ali tema ni nije krenila o tebi privatno, nego o tebi kao poker igracu. Nitko nije trazio uvid u tvoj bankovni racun, ni account, ljudi su samo trazili da stvari koje napises potkrijepis nekim dokazom tako da to ima neku tezinu.
Uostalom, bez takvih nekih stvari ni komentari na forumu nemaju neku tezinu, ako osoba nema neki kredibilitet.

Ja ne znam koja je strana tu u pravu, iskreno, nije me ni briga. Mislin da nikoga na forumu nije ni briga koliko ti novaca imas ni na sta ih trosis. Stvari iz svog privatnog zivota si sam navodia, bez da te itko trazia, a sad se osjecas uvrijeđenim šta se razvila rasprava o tebi a ne o pokeru.

Žao mi je šta ti je ovo sve zasmetalo pa si zatražia brisanje teme, ali moga si to jako davno rješit bez nekih većih komplikacija. Nije sramota stavit graf na forum. Budi siguran da ti se niko ne bi smija, bez obzira bia losing/be/win, a ovako.....

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
30

12

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

Nisam otisao s foruma i dalje cu sudjelovati u raspravama o pokeru. Zato smo i tu, ne? Steta sto su strollane teme najcitanije i s najvise postova, a ne one gdje treba nekome pomoci ili sudjelovati u raspravi o igri. Haters gonna hate.

Prijavi se na PokerPro Coaching
20

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

gmiko napisao:

Nisam otisao s foruma i dalje cu sudjelovati u raspravama o pokeru. Zato smo i tu, ne? Steta sto su strollane teme najcitanije i s najvise postova, a ne one gdje treba nekome pomoci ili sudjelovati u raspravi o igri. Haters gonna hate.

aha, sorry missread

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

zamorano11 napisao:

Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

Boboman kao admin je lipo napisa da nece dozvolit vrijeđanje, koliko san ja vidia, vrijeđanja nije ni bilo. Mozda san u krivu?

Tko je obrisao taj topic?

Ja nisam admin, nego samo moderator. Mislim da svi znamo koja je razlika.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

pa nebi se tog desilo da je ostalo na normalnim pitanjima, ali se nastavilo sa podbadanjem i ismijavanjem...
ako mu je ego u zvijezdama i velikoj večini ovdje je također tako da niste kompetentni to komentirat
ako ima velik ego sigurno nije zato jer je losing player tako da isto tshhh...

nisam na ničijoj strani ali kažem kako ovo sve izgleda izvana, sam protiv svih i to nije u redu...
razumijem da vam smeta to što on govori a neda vam dokaze, ali pa realno zašto bi lagao, šta on ima od toga?
ko hoće nek vjeruje ko neće nemora, al nemora niti srat onda i tražit dokaze...
samim tim što je bio u teamu, imao toliko postova i znalo se da je uspješan je dovoljan kredibilitet, zašto niko robu onda ne pita da stavlja stalno grafove i izvode cashoutanja i neznam čega sve ne...

ako vam toliko smeta pa ignorirajte nema smisla uopće to što radite jer nemožete ništa postići ovim što radite...
ako ništa barem je davao puno dobrih, korisnih i poučnih analiza henda što je nezamislivo za neke druge proove..
mislim da će se vrlo uskoro pokazati da je njegovo odstupanje iz teama jedan minus za ovaj forum..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
11

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

boboman napisao:

Ja nisam admin, nego samo moderator. Mislim da svi znamo koja je razlika.

dobro, w/e, skuzia si ti sta san ja tia rec

RedDevil_7 napisao:

zašto niko robu onda ne pita da stavlja stalno grafove

robi ptr dobro tracka

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
20

17

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

mene boli qrc i za graf (nikad nikog nisam trazio graf niti hocu), za sve sto ptr ne tracka ili tracka w/e. samo sam htio obrazlozenje tog epskog rb na nl25 koji uz malo veci volume ko iz picke odradi SNE.
naravno, obrazlozenje nikad nije doslo.
s jedne strane napise kako malo igra, da je volume slab itd. ali da svejedno ima 100-200$rb/day. izracunam mu zasto to tako nije ali on napise "sherlock holmes, necu citat, lalala" i glumi vrh piramide.
kasnije svih proziva debilima, balkancima, vjetrenjacama, glupanima sa low iq itd. ali i dalje ne odgovara na pitanje koje je 8x postavljeno. 4x ja, 2x andre i 2x greenthumb.

Zadnji popravljao 4ladX (31-08-2011 00:26:38)

20

18

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

19

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

Mislim da tema nije nestala nego je samo promijenila ime... hmm

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
01

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

meni je gmiko kraljina,sigurno najbolji igrac microsa od vas svih tu...gleda san ga na dosta videa i mogu reci da igra odlicno na dosta vecim limitima od nl25...zna sve zasto je i kako sta odigra...jednostavno pustite covika na miru...
haters gonna hate

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
11

21

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

epic

00

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

perpetuum_kaizen napisao:

meni je gmiko kraljina,sigurno najbolji igrac microsa od vas svih tu...gleda san ga na dosta videa i mogu reci da igra odlicno na dosta vecim limitima od nl25...zna sve zasto je i kako sta odigra...jednostavno pustite covika na miru...
haters gonna hate

I lol'd!

00

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

Mislim da bi bilo u redu da se sad covjeka pusti na miru.
Nema vise njegova threada, avatara, niti slike u teamu, sto bi znacilo da je kao i svaki drugi clan ovog foruma.
Kad procitate neki njegov komentar, mozete ga prihvatiti ili zanemariti.
Ne slazem se bas sa svim njegovim komentarima, al s vecinom da (u pojedinim slucajevima mi je previse nit).

Mozete mislit o njemu da je dobar ili los igrac, al je cinjenica da je zaradio na pokeru vise nego 95% clanova ovog foruma, pa makar da mu je sve odigrano samo ono sta pise na ptr.

00

Re: Zašto je obrisan thread di se moglo Gmiku postavljat pitanja?

Zakljucavam temu, post count nabijamo u nekoj zanimljivijoj  smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00