Tema: nova poker soba

možete mi preporučiti neku poker sobu iz vaše ponude.
1. najvažnije fiksni rakeback, koji se isplaćuje tjedno ili mjesečno( zbog čestih slučajeva: službeni rakeback 40% jedva dosegne 25%, nakon mijenjanja raznoraznih bodova.) Bodovi dolaze u obzir ako sa 1000€ rake-a kojeg prosječno mjesečno pravim mogu dobit 350€ nazad.(bez obzira na vip status, program lojalnosti i te šeme...)
2. konkurencija u rangu rrpokera (iako teško da takva koncentracija riba ima još negdje, ali...)
3. Multi-tabling: min. 8 stolova


već par dana važem ali...neznam...mislio sam možda goalwin, pokerpower, mybet ali vidim da se i tu spominju nekakvi bodovi i da rake, kako kažu članovi ovog foruma  nije ni blizu 40%?

Zadnji popravljao Segal (01-03-2011 21:00:47)

00

Re: nova poker soba

Preporučam Nordicu.
RB ti je dnevni i iznosi 35%. Igra je dosta soft na NL25 i NL50, pretpostavljam i na većim limitima. Osim rakebacka imaš Pokerpro rake race i hand race (samo u jednom sudjeluješ) i uz to imaš od Nordice tri mjesečna race-a. Ugl, ako češ raditi 1k rake-a mjesečno računaj da možeš dobiti još cca 150-200$ od raceova (to ti govorim otprilike koliko sam ja dobivao, može bit manje, može bit više). Multitejblat možeš do 16 stolova i softver je odličan.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: nova poker soba

bok!
ako ja hoću prijeći na nordicu, kaj moram sve napraviti? preko vas moram pa da dobivam lovu od racea?

00

Re: nova poker soba

Da, registriraš se preko PokerPor.hr, odi na stranicu Ponuda i slijedi upute.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

5

Re: nova poker soba

Hvala na preporuci ali nordicu sam odbacio zbog dnevnog RB.

00

Re: nova poker soba

dfable napisao:

Preporučam Nordicu.
Osim rakebacka imaš Pokerpro rake race i hand race (samo u jednom sudjeluješ)

kak ovo misliš? jel možeš pojasnit ili linkat na post di je pojašnjeno? jel taj hend race samo rejkani hendovi ili total?

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: nova poker soba

Piše ti kod hand natjecanja:
POZOR: igrači koji će biti među prvih 15 mjesta na cash race-u će biti isključeni iz ovog natjecanja. S time želimo omogučiti da svi igrači imaju mogučnost dobiti dio od $5000 nagradnog fonda na Poker Nordici.

Broje se rejkani handovi.

00

Re: nova poker soba

išao sam se regat na nordicu i nije bilo boxa z aupisati POKERPROHR pod coupon code...onda sam se vratio zapravo vidio da sam morao i to upisati, a sad sam već regani   hmm
jel moram sad obrisati sve pa opet...di to trebam upisati? tnx

00

Re: nova poker soba

nemoš nista vise ako si upisao svoje podatke  hmm  !!!
Moras napraviti novi acc. ne nekog drugog, ali prije svega obrisat nordicu, cookije i ponovo sa codom obv.

00

10

Re: nova poker soba

Nakon pola godine igranja na RR-u vrijeme je za novu poker sobu.
Zanima me Poker770, koliko je potrebno napravit rake-a da se ocisti 1000$ bonusa.
I da li ce biti problema prilikom uplate/isplate s VISE?

ili je ipak bolje NoiQ ili GoalWin...

00

11

Re: nova poker soba

I ja takoder imam isti problem nakon dugogodisnjeg igranja na bestpoker88 onda na rrpoker,sada ne znam gdje da odem.I meni se cini ok taj poker770 al cu jos razmisliti....

00

12

Re: nova poker soba

problema uplate i isplate nema jer sam ja radio tako da... traže te jedino one kojekakve dokaze jel to tvoj račun kad isplačuješ, za VISU electron konkretno govorim...
za 1000% bonusa potrebno ti je 100 000 bodova zaradit koji se po meni dosta brzo skupljaju

00

Re: nova poker soba

enet?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

14

Re: nova poker soba

shacal kakvi su igraci tamo? Koje limite igras? I zanima me koliko  je potrebno napravit rake-a da se ocisti 1000$ bonusa...(ne koliko je potrebno skupit bodova),a i vidjet cu preporuku i savjete drugih clanova...

Zadnji popravljao Segal (01-09-2011 02:51:56)

00

15

Re: nova poker soba

Savjeti, preporuke ???

00

16

Re: nova poker soba

full tilt poker

41

17

Re: nova poker soba

4ladX napisao:

full tilt poker

lol

00

18

Re: nova poker soba

4ladX napisao:

full tilt poker

1+

01