Tema: PBZ VISA

E ovako prije nekih 3,4 g imala sam VISU da si uplacujem na MB i ostale sajtove, nakon toga su mi u PBZ zbog minusa zablokirali racun... Djelomicno moja krivica, ali stvar je bila u tome da POS sustav nije azuran i ne proknjizi realna stanja racuna odmah. Jedan dan imas plus od 50 eura na racunu, drugi dan ti uzmu, sto dovodi do zablude ako se malo zagiras i uplacujes cesce vece iznose tokom tjedna   jer ne znas kolko imas na kraju roll  Anyway nakon tog iskustva zalkjucih da je najbolje zatvoriti devizni i vise ne imati posla sa tim zezancijama. A i u mojoj banci mi je zenska rekla kao, znate najbolje da ne otvorite tu zbog toga sto je bilo, ja ono WTF nije tolko bila moja greska, kolko im je sustav neazuran! Onda su uveli porez na igre na srecu...

Sto me zanima je da mi se vise stvarno ne da placati provizije, kupovati eure od drugih na online racune ili sajtove, osim toga MB mi je u kunama  yikes  jer sam prirodna plavusa. A i malo je bed, nekad se osjecam kao da zicam lovu non stop za uplate/isplate.

Jel postoji koja druga kartica, a da nije kreditna sa CVC kodom i da je provjerena. Naime imam od starog VISU kreditnu na svoje ime, ali...haha to nije bas pametno koristiti. Eh da i jos 1 pitanje, sto je sa povelikim iznosima, kako ih dignuti? Jel se placa porez na iznose vece od 40 000 kuna, ne znam kako se to regulira i jel se moze online kladenje uopce regulirati u RH, ne zelim probleme i raditi neke malverzacije, mogu se pozdraviti sa faksom i strukom u buducnost, okej mozda sam sad malo pretjerala, anyway ljudi pricaju svasta, samo zelim znati na cemu sam  big_smile  Nista mozda cu morati cekati 2013 dok ne uvedu eurice wink

Vamos Rafa! Tennis is my life big_smile
00

Re: PBZ VISA

Rješenje za tebe je ovo:

Moneybookers

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=4037

Zadnji popravljao dfable (02-09-2011 14:31:33)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

3

Re: PBZ VISA

zasto ne cashoutas na banku? nema provizije ni na jednom normalnijem siteu.
koliko god. imas btw?

00

Re: PBZ VISA

4ladX napisao:

koliko god. imas btw?

big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: PBZ VISA

4ladX napisao:

zasto ne cashoutas na banku? nema provizije ni na jednom normalnijem siteu.
koliko god. imas btw?

hahaha, 16, stricek/teta!  hmm  hmm 

Salim se ma imam 25! Stvar je u deviznom racunu, na tekuce racune u kunama, mislim da se ne smije! Na faksu nas uce da je poslovanje u drugim valutama osim kuna u RH zabranjeno. Pogledat cu link koji sam dobila tu  big_smile 

Mislim pitam gluposti, znam, al valjda mogu  otvorit devizni u bilo kojoj banci i isplatiti dobitke, samo ne znam sto je sa uplatama to me zeza! Jer za svaku uplatu placam proviziju tipu plus razliku tecaju, mislim necu propast od 40, 50 kuna, ali se nakupi!
Dao Bog da otvore Neteller + prepaid MasterCard sto prije  big_smile  Thanks

Vamos Rafa! Tennis is my life big_smile
00

6

Re: PBZ VISA

neteller i mc su isti kao i mb+mc. samo za eu citizens, ne za balkance big_smile

00

7

Re: PBZ VISA

neke slike bi bile ok

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: PBZ VISA

4ladX napisao:

neteller i mc su isti kao i mb+mc. samo za eu citizens, ne za balkance big_smile

Ma znam, nista cekamo 2013  big_smile

Vamos Rafa! Tennis is my life big_smile
00

Re: PBZ VISA

butko napisao:

neke slike bi bile ok

Kaj treba i verifikacija na forumu   big_smile  tongue

Vamos Rafa! Tennis is my life big_smile
00

10

Re: PBZ VISA

marie1510 napisao:
butko napisao:

neke slike bi bile ok

Kaj treba i verifikacija na forumu   big_smile  tongue

Da, al nesmiješ tu postat, samo meni ili 4ladx na PM.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

11

Re: PBZ VISA

http://www.sherv.net/cm/emo/hearts/late.gif

00

Re: PBZ VISA

4ladX napisao:

http://www.sherv.net/cm/emo/hearts/late.gif

tko ceka taj doceka  big_smile  mozes sa nadalitom23 na PS odigrat koji headsup, pa se "vidimo"  big_smile

Vamos Rafa! Tennis is my life big_smile
00

13

Re: PBZ VISA

meh, ne igram na starsu sad

00