Re: LJUDI MOJI

Razumije te i 4. na putu, pozdravilo te.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

27

Re: LJUDI MOJI

boboman napisao:

Razumije te i 4. na putu, pozdravilo te.

Od silnih takvih vijesti počeo sam ignorirati takve situacije. DNK crno na bijelo pa če da vidimo.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: LJUDI MOJI

Nisam rekao da je tvoje  cool

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

29

Re: LJUDI MOJI

boboman napisao:

Nisam rekao da je tvoje  cool

dfable napisao:

DNK crno na bijelo pa če da vidimo.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: LJUDI MOJI

ljudi moji pa ja sam se samo zajebavo malo sa vama da vidim dal mozete i u zivotu bit takvi FISHEVI kao i na pokeru

00

Re: LJUDI MOJI

ljudi moji pa ja sam se samo zajebavao malo sa vama da vidim dali mozete i u zivotu bit takvi FISHEVI kao i na pokeru

00

32

Re: LJUDI MOJI

dfable napisao:
boboman napisao:

Nisam rekao da je tvoje  cool

dfable napisao:

DNK crno na bijelo pa če da vidimo.

http://chzmemebase.files.wordpress.com/2011/04/memes-honest-stock-photography.jpg

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

33

Re: LJUDI MOJI

branislav napisao:

ljudi moji pa ja sam se samo zajebavao malo sa vama da vidim dali mozete i u zivotu bit takvi FISHEVI kao i na pokeru

kad smo vec fishevi u pokeru kak nebi bili i u zivotu..lol
btw kaj znaci biti fish u zivotu?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

34

Re: LJUDI MOJI

branislav napisao:

ljudi moji pa ja sam se samo zajebavo malo sa vama da vidim dal mozete i u zivotu bit takvi FISHEVI kao i na pokeru

Mi smo tebe veoma ozbiljno shvaćali.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: LJUDI MOJI

deco99 napisao:

btw kaj znaci biti fish u zivotu?

Valjda misli na one koji još žive kod staraca, glume pokerprofiče dok starci plačaju režije i klopu, ili kad im stari ne želi (može) posuditi auto, putuju iz Zagreba ( kao bili na Eureki) do Splita autobusom te kao "članovi" nekakvog PokerProTeama trolaju po forumu.

31

36

Re: LJUDI MOJI

PokerTrollTeam napisao:
deco99 napisao:

btw kaj znaci biti fish u zivotu?

Valjda misli na one koji još žive kod staraca, glume pokerprofiče dok starci plačaju režije i klopu, ili kad im stari ne želi (može) posuditi auto, putuju iz Zagreba ( kao bili na Eureki) do Splita autobusom te kao "članovi" nekakvog PokerProTeama trolaju po forumu.

Na koga se to odnosi? Pošto si otvorio novi acc možeš slobodno reč.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: LJUDI MOJI

PokerTrollTeam napisao:
deco99 napisao:

btw kaj znaci biti fish u zivotu?

Valjda misli na one koji još žive kod staraca, glume pokerprofiče dok starci plačaju režije i klopu, ili kad im stari ne želi (može) posuditi auto, putuju iz Zagreba ( kao bili na Eureki) do Splita autobusom te kao "članovi" nekakvog PokerProTeama trolaju po forumu.

picke, mogli su se bar javit kad su s eureke dosli u split

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
20

38

Re: LJUDI MOJI

PokerTrollTeam napisao:
deco99 napisao:

btw kaj znaci biti fish u zivotu?

Valjda misli na one koji još žive kod staraca, glume pokerprofiče dok starci plačaju režije i klopu, ili kad im stari ne želi (može) posuditi auto, putuju iz Zagreba ( kao bili na Eureki) do Splita autobusom te kao "članovi" nekakvog PokerProTeama trolaju po forumu.

neznam na kog se to odnosi al premalo znas da bi tak nekaj mogel govorit..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: LJUDI MOJI

deco99 napisao:

neznam na kog se to odnosi al premalo znas da bi tak nekaj mogel govorit..

Svatko sebe zna najbolje, pa se i svatko na koga se odnosi može u ovomu sam pronaći.
Možda i previše znam, ali takvi koji puno znaju i o tome progovore, na ovom forumu obično popuše instant ban.

11

40

Re: LJUDI MOJI

Samo šta taj netko zaradi u mjesec dana koliko ti u cijelu godinu možda, čim postaš ovakve stvari. U MAD?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

41

Re: LJUDI MOJI

Nisi valjda radio novi acc da sad pises ovi, oni, lijevo, desno.. ocito si imao potrebu nesto rec pa onda reci do kraja ili nemoj nista ni pisat. A mozda najbolje gledaj svoja posla i zivi svoj zivot ali ako vec nesto moras rec onda se to napravi otvoreno

when you feel like quitting think about why you started..
00

42

Re: LJUDI MOJI

Jbga, ima ljudi koji ti kažu u oči ono šta misle a postoje i pičke.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: LJUDI MOJI

deco99 napisao:

neznam na kog se to odnosi

Na tebe sigurno ne.

00

Re: LJUDI MOJI

Ja stvarno ne znam kako ti se vise da pravit nove accounte?
Al ozbiljno?
Sam si za sebe rekao da imas dosta godina (ili kako si se izrazio: "poslat po cigarete"), al mi je nepojmljivo da neko ko je mojih godina i stariji ima volje s ovim se zajebavat...
Iskreno, mislim da ne dobijas dovoljno cesto...(mislim na picu, obv...)

20

Re: LJUDI MOJI

koliko je meni poznato niko iz pokerpro teama nije buson isa iz zg za st nakon "eureke". osim ako ima jos clanova teama koji nisu navedeni tu

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: LJUDI MOJI

PokerTrollTeam napisao:
deco99 napisao:

btw kaj znaci biti fish u zivotu?

Valjda misli na one koji još žive kod staraca, glume pokerprofiče dok starci plačaju režije i klopu, ili kad im stari ne želi (može) posuditi auto, putuju iz Zagreba ( kao bili na Eureki) do Splita autobusom te kao "članovi" nekakvog PokerProTeama trolaju po forumu.

90% sam siguran da o meni pricas.
Jedino tocno sto si napisao ovdje je da sam dosao iz ZG do SP busom ali ne kuzim u cemu je tu problem.

Vidim da si morao napravit novi acc,ne zelis reci ko si.Zalosno a i zalosno da te zanimaju takve stvari o kojim pricas.A stas

40

Re: LJUDI MOJI

croman19 napisao:

90% sam siguran da o meni pricas.

A to si bio ti, nisam znao ( sada znam zahvaljujući tebi   smile  ). Nisam mislio ništa loše, samo sam čuo priču o proslavljenim članovima PokerProTeama koji isključivo žive od pokera  a po lijepoj Našoj putuju autobusom,  naprosto nisam  mogao vjerovati  ( do danas sam mislio da autobusom putuju isključivo studenti,tetice i gastarbajteri, a ne uspješni pokeraši ) . 
Jebiga sinko,težak je ovaj život. A da poslušaš savjet starog prdonje i da se umjesto pokera uhvatiš  pravog posla, pa si možda i jednoga dana kupiš auto ili si barem budeš mogao priuštiti avionsku kartu.

03

Re: LJUDI MOJI

ma ima on za kartu, al ovi s kojima je isa nisu imali (jer oni nisu u pokerpro timu) pa mu je bilo glupo putovat sam. zato je isa buson.
mislin cak da mu je to bia prvi put u zivotu da ide buson
true story

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
10

Re: LJUDI MOJI

A to si bio ti, nisam znao ( sada znam zahvaljujući tebi     ). Nisam mislio ništa loše, samo sam čuo priču o proslavljenim članovima PokerProTeama koji isključivo žive od pokera  a po lijepoj Našoj putuju autobusom,  naprosto nisam  mogao vjerovati  ( do danas sam mislio da autobusom putuju isključivo studenti,tetice i gastarbajteri, a ne uspješni pokeraši ) . 
Jebiga sinko,težak je ovaj život. A da poslušaš savjet starog prdonje i da se umjesto pokera uhvatiš  pravog posla, pa si možda i jednoga dana kupiš auto ili si barem budeš mogao priuštiti avionsku kartu.

tko god da jesi, nabijen si na kurac.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: LJUDI MOJI

http://img220.imageshack.us/img220/9323/dontfeedthetrollq.jpg

boboman napisao:

idem u Hitler mode

Samo da SS-Bobo ne istrijebi sve članove forumu kad se jednom zalaufa.  lol

Zadnji popravljao KresimirS (08-09-2011 16:50:58)

00