Re: LJUDI MOJI

PokerTrollTeam napisao:
croman19 napisao:

90% sam siguran da o meni pricas.

A to si bio ti, nisam znao ( sada znam zahvaljujući tebi   smile  ). Nisam mislio ništa loše, samo sam čuo priču o proslavljenim članovima PokerProTeama koji isključivo žive od pokera  a po lijepoj Našoj putuju autobusom,  naprosto nisam  mogao vjerovati  ( do danas sam mislio da autobusom putuju isključivo studenti,tetice i gastarbajteri, a ne uspješni pokeraši ) . 
Jebiga sinko,težak je ovaj život. A da poslušaš savjet starog prdonje i da se umjesto pokera uhvatiš  pravog posla, pa si možda i jednoga dana kupiš auto ili si barem budeš mogao priuštiti avionsku kartu.

I sad ja nazalost moram tebi ispricat kako stvari stoje al jebiga.
Zivim u Swe i imam svoj auto(nisu mi ga kupili starci),dosao sam u Split avionom,isao sam autom u Zg na eureku sa prijateljima,vratio sam se sa busom s prijateljem.
U Splitu sam zivio u stanu 4 mjeseca i placao ga 550 eura(nisu mi starci slali pare)

Sad ovdje ispadam ko neki kreten i bragam neke gluposti al sta cu kad mi mrljina digne zivac

Zadnji popravljao croman19 (08-09-2011 16:52:54)

00

52

Re: LJUDI MOJI

covjek je dosao iz svedske  i sad bi trebao kupit auto zato kaj ide od splita do zagreba

edit: neznam zakaj mu se pravdas ocito je  isfrustriran svojim neuspjesima  pa sere po drugima

Zadnji popravljao puki86 (08-09-2011 16:49:20)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
20

Re: LJUDI MOJI

puki86 napisao:

covjek je dosao iz svedske  i sad bi trebao kupit auto zato kaj ide od splita do zagreba

edit: neznam zakaj mu se pravdas ocito je  isfrustriran svojim neuspjesima  pa sere po drugima

Znam,osjecam se glupo al svejedno moram

00

54

Re: LJUDI MOJI

puki86 napisao:

covjek je dosao iz svedske  i sad bi trebao kupit auto zato kaj ide od splita do zagreba

da jer je pokerpro. minimalno bi morao kupit najnoviju C klasu ali to stvarno kao donji minimum iskljucivo kad je na downswingu.

Zadnji popravljao 4ladX (08-09-2011 16:54:06)

00

55

Re: LJUDI MOJI

Trollteam je mrljina mrljava.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: LJUDI MOJI

Trollteam je history.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
20

Re: LJUDI MOJI

boboman napisao:

Trollteam je history.

a i to sta je history...taj je vec napravio 10novih profila

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: LJUDI MOJI

croman19 napisao:
PokerTrollTeam napisao:
croman19 napisao:

90% sam siguran da o meni pricas.

A to si bio ti, nisam znao ( sada znam zahvaljujući tebi   smile  ). Nisam mislio ništa loše, samo sam čuo priču o proslavljenim članovima PokerProTeama koji isključivo žive od pokera  a po lijepoj Našoj putuju autobusom,  naprosto nisam  mogao vjerovati  ( do danas sam mislio da autobusom putuju isključivo studenti,tetice i gastarbajteri, a ne uspješni pokeraši ) . 
Jebiga sinko,težak je ovaj život. A da poslušaš savjet starog prdonje i da se umjesto pokera uhvatiš  pravog posla, pa si možda i jednoga dana kupiš auto ili si barem budeš mogao priuštiti avionsku kartu.

I sad ja nazalost moram tebi ispricat kako stvari stoje al jebiga.
Zivim u Swe i imam svoj auto(nisu mi ga kupili starci),dosao sam u Split avionom,isao sam autom u Zg na eureku sa prijateljima,vratio sam se sa busom s prijateljem.
U Splitu sam zivio u stanu 4 mjeseca i placao ga 550 eura(nisu mi starci slali pare)

Sad ovdje ispadam ko neki kreten i bragam neke gluposti al sta cu kad mi mrljina digne zivac

Pa kad vec bragas reci da si platija janjetinju u lici... lako je za stan tongue

9150
20

Re: LJUDI MOJI

cvika123 napisao:
croman19 napisao:
PokerTrollTeam napisao:

A to si bio ti, nisam znao ( sada znam zahvaljujući tebi   smile  ). Nisam mislio ništa loše, samo sam čuo priču o proslavljenim članovima PokerProTeama koji isključivo žive od pokera  a po lijepoj Našoj putuju autobusom,  naprosto nisam  mogao vjerovati  ( do danas sam mislio da autobusom putuju isključivo studenti,tetice i gastarbajteri, a ne uspješni pokeraši ) . 
Jebiga sinko,težak je ovaj život. A da poslušaš savjet starog prdonje i da se umjesto pokera uhvatiš  pravog posla, pa si možda i jednoga dana kupiš auto ili si barem budeš mogao priuštiti avionsku kartu.

I sad ja nazalost moram tebi ispricat kako stvari stoje al jebiga.
Zivim u Swe i imam svoj auto(nisu mi ga kupili starci),dosao sam u Split avionom,isao sam autom u Zg na eureku sa prijateljima,vratio sam se sa busom s prijateljem.
U Splitu sam zivio u stanu 4 mjeseca i placao ga 550 eura(nisu mi starci slali pare)

Sad ovdje ispadam ko neki kreten i bragam neke gluposti al sta cu kad mi mrljina digne zivac

Pa kad vec bragas reci da si platija janjetinju u lici... lako je za stan tongue

hahahahah

Kolko bi tek platili da jos jednom mozemo cuti zarinu pricu za stolom

00

Re: LJUDI MOJI

nakon takvih prica skuzis onu reklamu da se nesto nemoze kupit novcem...

9150
00

Re: LJUDI MOJI

cvika123 napisao:

nakon takvih prica skuzis onu reklamu da se nesto nemoze kupit novcem...

hahaha

00

Re: LJUDI MOJI

ko more platit onu avanturu...nema tu mastercarda koji pomaze,,ovi lik poker troll team mi baca na onoga sta  nam je reka da je restoran odma tu 15 minuta smile....troll to ti je vrhunski kompliment tongue..
amo dalje:
kako ti uopce moze past napamet govorit tako nesto o cromanu,a 100% san uvjeren da nemas pojma ko je on,,da sad nabrajan ko je i sta je nebi moglo stat ovod,a u drugu ruku ti niti nezasluzujes da ti se ista rece
bobo brate ovakve promaje triba banirat obavezno,jer me nervira njegova jedna recenica..aaaaaa sad me lik vise iznervira nego kad san bia buble na sat-u za eureku...
p.s.
tribamo ponovit onu janjetinu,samo nebi volia da opet dobijen  10-minutni napadaj ka zadnji put sta mi se dogodilo nakon jela...jos me boli smile

ma ponovia bi je brat sa bracon i po cijenu NAPADAJA:D big_smile big_smile big_smile big_smile

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: LJUDI MOJI

zarinjo napisao:

ko more platit onu avanturu...nema tu mastercarda koji pomaze,,ovi lik poker troll team mi baca na onoga sta  nam je reka da je restoran odma tu 15 minuta smile....troll to ti je vrhunski kompliment tongue..
amo dalje:
kako ti uopce moze past napamet govorit tako nesto o cromanu,a 100% san uvjeren da nemas pojma ko je on,,da sad nabrajan ko je i sta je nebi moglo stat ovod,a u drugu ruku ti niti nezasluzujes da ti se ista rece
bobo brate ovakve promaje triba banirat obavezno,jer me nervira njegova jedna recenica..aaaaaa sad me lik vise iznervira nego kad san bia buble na sat-u za eureku...
p.s.
tribamo ponovit onu janjetinu,samo nebi volia da opet dobijen  10-minutni napadaj ka zadnji put sta mi se dogodilo nakon jela...jos me boli smile

ma ponovia bi je brat sa bracon i po cijenu NAPADAJA:D big_smile big_smile big_smile big_smile

zarinjo brale, zakasnia si cilu uru otkad je dobija ban

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: LJUDI MOJI

u biti mozda i virujen coviku...kad se sitin da neki nisu nit dvi iste japanke nosli tongue tongue tongue tongue tongue

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: LJUDI MOJI

zarinjo napisao:

ko more platit onu avanturu...nema tu mastercarda koji pomaze,,ovi lik poker troll team mi baca na onoga sta  nam je reka da je restoran odma tu 15 minuta smile....troll to ti je vrhunski kompliment tongue..
amo dalje:
kako ti uopce moze past napamet govorit tako nesto o cromanu,a 100% san uvjeren da nemas pojma ko je on,,da sad nabrajan ko je i sta je nebi moglo stat ovod,a u drugu ruku ti niti nezasluzujes da ti se ista rece
bobo brate ovakve promaje triba banirat obavezno,jer me nervira njegova jedna recenica..aaaaaa sad me lik vise iznervira nego kad san bia buble na sat-u za eureku...
p.s.
tribamo ponovit onu janjetinu,samo nebi volia da opet dobijen  10-minutni napadaj ka zadnji put sta mi se dogodilo nakon jela...jos me boli smile

ma ponovia bi je brat sa bracon i po cijenu NAPADAJA:D big_smile big_smile big_smile big_smile

hahahah

00

Re: LJUDI MOJI

zarinjo napisao:

u biti mozda i virujen coviku...kad se sitin da neki nisu nit dvi iste japanke nosli tongue tongue tongue tongue tongue

hahah jebiga

00

67

Re: LJUDI MOJI

bitno da nakon cijele avanture na glavi su vam ostali sesiri.... jahac je nastavio svoju avanturu....

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: LJUDI MOJI

jahacevo sedlo je trenutno neokupirano, savjetujem da se pozuris.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

69

Re: LJUDI MOJI

boboman napisao:

jahacevo sedlo je trenutno neokupirano, savjetujem da se pozuris.

jahacu zene posluzuju samo pivu i sendvice.. za sve ostalo ima vas... voli on tako vas mlade.. neukrotive

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
10

Re: LJUDI MOJI

Bros before hoes.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

71

Re: LJUDI MOJI

boboman napisao:

Bros before hoes.

http://3.bp.blogspot.com/_SgCbuAVsmS8/SrIqFuAo3gI/AAAAAAAABbE/TxfS6pbbkM0/s640/Kanye+West+-+IRL+trolling+Taylor+Swift,+VMAs.jpg

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00