Re: Online gaming

Brky napisao:

kaj onda, oces prihvatit izazov koji su odaslali knez i boboman?

Jebes ti ovo ajmo opet IG napravit big_smile big_smile

00

52

Re: Online gaming

Ekipa, jeste li vi nepismeni? Napisao sam da sam prestao igrat igru prije 7 godina. Why the fuck bi je sad igrao s randomima sa foruma? Nick mi je bio derwen, darw1n, derw i sl. na tu shemu te kasnije mist cini mi se. Kad sam prestao aktivno igrati, pay, xenon i ekipa su mi ownali dusu.

Google ce rijesiti sve vase smijesne lazi. Vide se neki rezultati gore, na popisu sam CTF repke i sl. Netko ko se zna malo bolje koristiti googleom mozda pronadje i screenove/demoe.

Bio u CTF repki, u CaF-u, ex-u itd. s drakanom, payom, xenonom, bloodom, godlikeom itd. ne sjecam se vise. Bio i u FL (ak je to od toltcabolta?). Igrali smo eurocup team i ne znam tocno sto je bio CTF, mozda isto eurocup, ili nekakav wc. Duele samo HR lige i gore je link od jedne.

Na kraju krajeva koga boli kurac uopce? Samo je prokleto smijesno i jadno da idete lagati oko neke igre koja se igrala prije 10 godina. Get a life i odjebite od mene vise, retardirani ste vec. Svaka recenica u ovom threadu s moje strane je istinita i moze se provjeriti. Samo mislim da ste vi svjesni da jebeno lazete ili nemate pojma o cemu pricate (nadam se da je ovo drugo), u svakom slucaju imate nekih nerjesenih problema sami sa sobom, ja vam tu ne mogu pomoci. Spectatori isto, daj si curu nazovite (wishful thinking) nek vas rijesi frustracija.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

53

Re: Online gaming

connect697 napisao:
Brky napisao:

kaj onda, oces prihvatit izazov koji su odaslali knez i boboman?

Jebes ti ovo ajmo opet IG napravit big_smile big_smile

yea rajt, pa nema kruha u tome. a jos sam bio i najgori ikad, tak da no thx big_smile

00

54

Re: Online gaming

gmiko napisao:

Na kraju krajeva koga boli kurac uopce? Samo je prokleto smijesno i jadno da idete lagati oko neke igre koja se igrala prije 10 godina.

tocno to. moze sad lock/delete?

00

Re: Online gaming

Moze naravno.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
13