Tema: uplata na poker kucu

evo ovako...posto za nekoliko dana punim 18 godina doslo je vrijeme da vas piam na koji nacin mi je najjednostavnije uplacivati novce ( a nadam se i isplacivati tongue ) sa poker kuce na karticu..
kao 1.- mislim da moram otvoriti racun u banci ( koliko sam shvatio najbolje bi bilo da ga otvorim u PBZ-u i to devizn racun )
..zatim bih trebao verificirati taj devizni acun npr. na PokerStarsu i onda mogu uplacivati i isplacivati novce??
ako sam nesto fulao ili ako je potrebno jos nesto napraviti bio bih vam zahvalan kada bi mi pomogli.. tongue

00

Re: uplata na poker kucu

pbz-devizni-racin-visa electron!!!!!!!!! vrlo lao uplacujes na svaku stranicu i isto tako isplacujes... ne tribas verificirat karticu nego korisnicki racun, posaljes in dokument sa slikon, mozda neki racun ako budu trazili, sve ovisi sta traze, mozda te ne budunista ni trazili..

luđa
00

Re: uplata na poker kucu

ST_Mangup napisao:

pbz-devizni-racin-visa electron!!!!!!!!! vrlo lao uplacujes na svaku stranicu i isto tako isplacujes... ne tribas verificirat karticu nego korisnicki racun, posaljes in dokument sa slikon, mozda neki racun ako budu trazili, sve ovisi sta traze, mozda te ne budunista ni trazili..

hvala Ti.. smile

00

Re: uplata na poker kucu

Napravi pbz deviznu u dolarima, i otvori moneybookers u dolarima. kad ga otvoris stavi nekih 15-20 dolara na karticu, i mb ce ti skinuti neki mali iznos od 1-2 dolara. zatim prickekaj 5-6 dana i odi u onaj info drek u pbzu kraj bankomata sto stoji i pogledaj koliko su ti skinulim te to upiši u money bookersu i imas sve sto ti je potrebno

bitno je da pricekas par dana da se taj iznos stabilizira, i onda tek verificira, i najbitnije od svega da ti devizna i moneybookers budu u istoj valuti dakle ili usd-usd, ili e-e

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: uplata na poker kucu

BoyFromBalkans napisao:

Napravi pbz deviznu u dolarima, i otvori moneybookers u dolarima. kad ga otvoris stavi nekih 15-20 dolara na karticu, i mb ce ti skinuti neki mali iznos od 1-2 dolara. zatim prickekaj 5-6 dana i odi u onaj info drek u pbzu kraj bankomata sto stoji i pogledaj koliko su ti skinulim te to upiši u money bookersu i imas sve sto ti je potrebno

bitno je da pricekas par dana da se taj iznos stabilizira, i onda tek verificira, i najbitnije od svega da ti devizna i moneybookers budu u istoj valuti dakle ili usd-usd, ili e-e

a jel znas mozda koje su prednosi a koji nedostatci upacivanja i isplacivanja
1. devizni- poker kuca
2.devizni-MB-poker kuca
?

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (11-09-2011 19:21:01)

00

Re: uplata na poker kucu

poker kuca - mb je jako brz nacin isplacivanja, i kad vuces na devizni pise ti da je lova stigla sa mb, iliti manje (moguce) jebade sa bankama, iako u principu ih nema uopce zasad. mb ti gotovo svi koriste, i najbolji je servis za brze transakcije kod igara na srecu (klada, poker, kasina i sl) + sto neki pokersiteovi nemaju cashout direkt na devizne nego samo deposit

Zadnji popravljao BoyFromBalkans (11-09-2011 19:52:16)

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00