Re: Koja kladionica je najbolja?

Dr.River napisao:

Po meni u online klađenju je najbolji Bwin...
A što se tiće ovako kladionice to mi je Supersport  smile

bwin je smece, osim ako se zadnje vrime nisu prominili.. nisan vec dugo onlajn al prije neki dan mi je tribalo i naravno 365 se pokaza najbolji, bwin naravno opet medu najgorima.. bwin je najbolja reklama i softver, al ogromne marze, poker rjecnikon ogroman rejk..
supersport i hl su daleko najbolji (bar sta se mog kladenje tice) i pustaju najvece uplate bez vecih problema i Hl pogotovo sporo spusta kvote,... recimo u germanije stavin xxxx doden u druge vec palo na 1,75 i neda uplatit vise od 200.. dok hl i ss pustaju puuuuuno vise i tek nakonpar puta spuste na 1,758 u tom momentu u vecina kalda dignuta ili spuitena granica ili 1,7, pa cak i 1,65)

luđa
00

Re: Koja kladionica je najbolja?

slavocar napisao:
miso kovac napisao:

Ako igraš jedan par/single igrat ćeš na netu u kladionicama tipa pinnacle ili betfair koji inače nije klasična kladionica i koja uzima 5% na dobit ( ali i kao takva daje najbolje cijene i nema nikakvih ograničenja koja ćeš dobiti kod bilo koje kladionice ako si previše uspješan).

Betfair uzima 5% ako ti postavis svoju opkladu i svoj koeficijent i neko uplati na taj koeficijent i on padne onda se uzima 5%,a ne kad ti igras.

nemoj zbunjivati ljude big_smile

Mislim da ne postoji onaj tko se ozbiljno bavi klađenjem i nema bf acc. Uz najbolje koef. odlično je to šta te nitko ne limira. "Protivnici"su ti drugi igrači. Bf i nije kladionica već burza sportskih koeficijenata.

Onaj tko kaže da mu je bawin top kladionica odmah znam da je 5 kunaš big_smile

Profići koriste još pinnacle, dok je isto kompletna kladionica ( po koeficijentima, ponudi...) bet365.

00

Re: Koja kladionica je najbolja?

u hrvatskoj je supersport zakon, a na netu, kao što je netko rekao, ovisi šta igraš, ja sam se osobno kladio na bwinu, samo radi live klađenja, imaju najbolju ponudu live klađenja i toplo preporučam

00

Re: Koja kladionica je najbolja?

zamorano11 napisao:

za singlove betfair i tocka

đis ba, 100% si ti taj zamorano koji stalno nešto serucka na betfair tennis forumu  lol  lol  lol
ako si, onda mozemo  bacit neku spiku, jer znam da si vec dugo prisutan pa vjerovatno imas
puno iskustva  tongue


Betfair top, pinny must,
bet365 isto ok dok ne pocnes uzimat lovu
Baw dno dna

00

Re: Koja kladionica je najbolja?

bet365 isto ok dok ne pocnes uzimat lovu
???

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Koja kladionica je najbolja?

Rear_Admiral napisao:

bet365 isto ok dok ne pocnes uzimat lovu
???

bez straha, sigurni su sto se tice isplate, nikad problema samo ti limitiraju account
na 5 eur (max bet) i mozes se jebat  tongue

00

Re: Koja kladionica je najbolja?

To još nisam čuo. Osobno iskustvo ili se priča? Frend mi se tamo kladio i imao je veliki heater pa mu nisu blockali ništa.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Koja kladionica je najbolja?

osobno iskustvo, ali opet kazem bez brige, lova je na sigurnom, igraj, a onda, ako ti se to desi, ces razmisljat dalje


p.s. eto mozes malo po-googlat i vidjet ces u nekim review-ima da se limitira winning playere

Zadnji popravljao Ozigalkar (14-09-2011 02:09:36)

00