Tema: mali problem, pomagajte..

evo molim vas da mi objasnite kako da kod isplate sa starsa promjenim moneybookersovu email adresu?!
ovo prekriženo je od jednog frenda i sad neznam kako promjenit nazad da mogu cashoutat na svoj mb  roll
vjerovatno je prelagano al ja fakat nemam pojma kak promjenit to tongue
hvala na pomoći..

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/80000/8500/88753/thumb/p16aas7gn31sm73es1lcr1uof13tn1.JPG

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: mali problem, pomagajte..

Moraš uplatiti s svog moneybookersa.

00

Re: mali problem, pomagajte..

roba59 napisao:

Moraš uplatiti s svog moneybookersa.

nakon toga se automatski promjeni?
tek sam nedavno otvorio mb, prije toga sam sve uplate i isplate radio preko vise electron pa mi je malo nejasno..
hvala...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: mali problem, pomagajte..

Mislim da prvo moraš ispatiti sve što si uplatio s ovog moneybookersa, i onda se promjeni. Ili imaš 2 opcije za moneybookers, nisam siguran.

00

Re: mali problem, pomagajte..

nisam nikad s mb-a uplatil na starse, samo isplata je bila na ovaj prekriženi mb mail..
moguće da moram sad sa svojeg mb-a prvo napravit neku uplatu na starse pa onda tek mogu vidjet svoj mb na cashout opciji..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: mali problem, pomagajte..

Kako si napravio isplatu an MB ako nisi napravio uplatu? Mislim da moraš prvo uplatu napraviti da bi mogao isplatu, barem je tako na većini stranica.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: mali problem, pomagajte..

dfable napisao:

Kako si napravio isplatu an MB ako nisi napravio uplatu? Mislim da moraš prvo uplatu napraviti da bi mogao isplatu, barem je tako na većini stranica.

da, istina, bila je jedna uplata s tog mb-a, mislil sam da nije..
znači jedino kaj trebam napravit je uplatiti sa svojeg mb-a neku lovu i mogu radit isplatu na taj račun..
hvala..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: mali problem, pomagajte..

Uvijek možeš poslati mail supportu i zamoliti ih da ti promjene mb.  Vjerojatno će te tražiti verifikaciju pa se pripremi na to.

00

Re: mali problem, pomagajte..

staggy napisao:

Uvijek možeš poslati mail supportu i zamoliti ih da ti promjene mb.  Vjerojatno će te tražiti verifikaciju pa se pripremi na to.

^^ovo

00

10

Re: mali problem, pomagajte..

A verifikacija je uplata.

00