Tema: Nadam se da ce netko izaci u susret

Posto mi trebaju neki novci do ponedjeljka, brzopleto sam poslao onom govnjaru 100e (iako mislim da je veliki propust da nitko nije napisao ispod onih silnih pluseva i "preporuka" da je lik levat, to mi i dalje ne ide u glavu)

na mbu imam nekih 85e koje bi trebao prodat pa se nadam da ce se nac netko tko suosjeca smile i spasit me i kupit tih 80e..

nadam se da ce netko od ovdje pouzdanih imat razumijevanja i taj maleni iznos prebacit..
vama ni iz dzepa ni u dzep.. jasno poslat cu prvi..

00

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

kome si poslao, riveru? nakon ili prije što je scamao ekipu?

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
10

3

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

da, riveru..

nakon sto je scamao..

brzopleto sam pogledao temu na koju mi je poslao link, zadnju stranicu preporuka, i gledam lik ima oke broj postova, 4 posta preporuka razlicitih, siguran sam isto prevaranata i jbga, stvarno izgledalo oke, skroz povjerljiv tip smile
nitko se nije sjetio tamo napisat da je lik prevarant i jbga, ja popusio ovako blesav..

00

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

ne mogu vjerovat kako je to smece, sry što ti spamam temu, al brutalno da je nakon toga još se udostojio scamat

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Stavio sam ga na listu nepovjerljivih. Lista če biti redovito updaetana tako da možete slobodno baciti pogled prije nego radite transakcije sa nepoznatima.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

6

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

sve je to oke, da sam uzeo 5 min vremena (sto sa, i htio) i pogledao prvi thread kojeg otvori sa njegovim nickom vidio bi sto je, al opsto sam pogledao u navedenoj temi zadnje postove ni na kraj pameti mi nije bilo ni pomislit da je scamer posto je bilo toliko preporuka i vrazjih pluseva.. ocekivao bih da bi sigurno netko napisao da sve te preporuke ne stoje i da je lik prevarant pa nisam dalje trazio..

bilo kako bilo, greske uce za dalje, al moja zamolba i dalje stoji..

aj ljudi dobre volje, mozes i ti dfable izac kolegi u nevolji u susret..
bilo tko..
vi cete tih 600 kn uplatit ko iz sale, a meni ce to taman dobro doc za upisninu ponedjeljak..
rjesimo to u 5 min, a ja vam do groba zahvalan..

00

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Još malo pa neču za burek i jogurt imati. Javit če se netko sigurno.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
20

8

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

a šta sam ja reko da je taj River neviđeni kreten i onda je taj moj post dfable obrisao!!! moliim te dfable ak možeš vratit taj post  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile
nisam u toku tak da ne znam kakav je  taj idiot scamm napravio, pa bih molio dfablea ako bi mi mogao ukratko napisati na PM šta je bilo. hvala

00

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

e jebiga care.. ima gamadi.. i btw lijepo ime, ja se zovem Mauricije big_smile

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
00

10

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

hehe, drago mi je smile

cmon boys.. anyone?

600 kn..

treba mi do sutra.. najljepse vas molim!!

i nitko da bi uskocio u pomoc?

nekako se osjecam razocarano sad

zapravo se javio frozen, al posto smo obojica zrtve prijevare  neutral  nitko nezeli poslat prvi tako da se nismo uspjeli dogovorit..

Zadnji popravljao Mauro (25-09-2011 20:04:46)

00

11

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

bump  hmm

00

12

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Mauro napisao:

zapravo se javio frozen, al posto smo obojica zrtve prijevare  neutral  nitko nezeli poslat prvi tako da se nismo uspjeli dogovorit..

Pa nađite posrednika..

when you feel like quitting think about why you started..
00

13

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

vish to je dobra ideja..

jel se to ti dobrovoljno javljas? smile

00

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

ban

11

15

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Mauro napisao:

vish to je dobra ideja..

jel se to ti dobrovoljno javljas? smile

Ne jer imam malen limit na MB-u i nemam internet bankarstvo pa bi mi to bilo komplicirano.. a i nisam u listi povjerljivih jer sam radio malo transakcija, a kad sam ih radio nisam trazio da mi netko napise +u onu temu.
Zamolite nekog iz teama uz neku proviziju pretpostavljam

@Andre hehe  wink

Zadnji popravljao Tonac (25-09-2011 22:23:15)

when you feel like quitting think about why you started..
00

16

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

ja ču vam biti posrednik za MB ako treba. Računajte da imam u $ MB pa če se izgubit nešto na koverziji.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

17

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

ok, ako se frozen slozi dogovorit cemo se..

tonac - ma ne treba za tebe preporuka smile ako sto podje po zlu uvijek imamo roberta smile
on rastura po kladionici, pogoadja sve od reda  big_smile

00

18

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Ma znam da sam za tebe povjerljiv jer mozes saznat gdje zivim u 5 minuta  big_smile
Robo mi je i javio da te taj Dr.River sjebao i nisam mogao vjerovat da je smrad nakon svega opet ulovio priliku zajebat nekog  hmm

Sretno sa transakcijom, dobar se posrednik ponudio tako da ti sreca nece trebat  wink pozz i sretno sa pokerom naravno

when you feel like quitting think about why you started..
00

19

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

mah.. jos malo pa sam i ja u fazi stavljanja skoro cijelog bankrolla na real big_smile

00

20

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Mauro napisao:

mah.. jos malo pa sam i ja u fazi stavljanja skoro cijelog bankrolla na real big_smile

SWlušaj prijatelju.Ok da na mje dfbale posrednik,on nema internet bankarstvo.Kako da ja njemu pošaljem lovu.Ti njemu možeš poslat na MB al ja ne mogu,jel kužiš u čemu je caka

00

21

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

On če meni poslati na MB, ti njemu uplati. Kada on javi da je uplačeno ja tebi šaljem na MB i stvar rješena.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

22

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

kako sam ti napisao, on ce samo prebacit preko mba.. ja njemu, on tebi..
on si uzme za kutiju cigara i za zvakace i svi sretni smile
il za jogurt i burek, meni svejedno..

00

23

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

napisal sam ti PM.ovo je previše komplicirano,nemoj me više mučit.nađi nekog drugog ja tak nemam nikakve zarade

00

24

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

eto, koliko sam shvatio, ti si dfable sumnjiv skoro ko i dr.river.. ako sam dobro shvatio frozena, ti i on zajedno kujete planove i mazete ljude..
sva sreca da me upozorio pa da ne nasjednem opet  big_smile

nes ti posrednika  yikes

usput friendly advice.. pripazit malo na frozena,  moguce da i on lagano peca.. nevin dok se ne dokaze suprotno jasno, al bolje bit na oprezu..

00

25

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Mauro napisao:

eto, koliko sam shvatio, ti si dfable sumnjiv skoro ko i dr.river.. ako sam dobro shvatio frozena, ti i on zajedno kujete planove i mazete ljude..
sva sreca da me upozorio pa da ne nasjednem opet  big_smile

nes ti posrednika  yikes

usput friendly advice.. pripazit malo na frozena,  moguce da i on lagano peca.. nevin dok se ne dokaze suprotno jasno, al bolje bit na oprezu..

Čuj ti Mauroro ako ti ne paše snalazi se kak se znaš.kaj ti mene brukaš na forumu,ja isto budala kaj se stobom uopče dopisujem

10