Tema: pozdrav

pozdrav svima,

nije me bilo odavno...hm od cropokera cini mi se a to je jako davno roll

igram samo live,nekad sam na starsima 2008 radio sranja,zezao se i pokušavao uhvatit koji dolar na turnirima,cash je bio ponekad za izlet.

inace sam u pokeru pa vec bar 5 godina,posao mi nije dozvoljavao vremena za igranje u full ritmu,internet sam odjebo osim nedjelje nekad par turnira.

neki me znaju od prije,bilo je neslaganja i rasprave al hvala Bogu sve je to za ljude ne moramo se slagati glavno da nije zla kob i idemo dalje.

Inace sam iz Kaštela,zadnjih 7 godina u Dubrovniku pa igram 5--10 redovito u klubu osnovanom prije godinu i nešto ako ima ko poznat nek se javi biti ce mi drago


za sada toliko pozdrav svima skupa,forum je poprilicno ok,nemam zamjerki,želim sve najbolje i dalje,Robi pozdrav onako usput jer susreli smo se 2 puta iako on nezna face to face tko sam a l bude prilike još nadam se,igrat cu narednu godinu 2012 sve što se da na ovim našim prostorima.

pišemo se!

00

Re: pozdrav

welcome smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: pozdrav

Pozz i dobrodošao!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: pozdrav

welcome back

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: pozdrav

welcome!

Inace na ovom forumu ti vlada obiteljska atomsfera, nitko se s nikim ne svadja, nemoj to pokvariti  tongue

00

Re: pozdrav

What she said:)


Welcome:)

00

Re: pozdrav

inace zanima me za pocetak vezano za ovaj poker shop.,ima li majica dugih rukava,kad ce ostale majice koje su naznacene i zašto nema majica normalnih velicina tipa M ili L????

hvala

00

Re: pozdrav

hendrixjimmi napisao:

welcome!

Inace na ovom forumu ti vlada obiteljska atomsfera, nitko se s nikim ne svadja, nemoj to pokvariti  tongue

lol big_smile  welcome paranoid

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00