Re: 45man sng 7$,15$

sta se uopce obazirete na lika to je onaj padobranac koji je knezu uletio da je stars rigged i da mu covje kracuna oddse  big_smile

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: 45man sng 7$,15$

ALO, smirite se ljudi... ako Baja kaze da se mali parovi ne igraju onda je to tako... pošto je baja zaradio puno vise od vas lajbeka tako da ono kaj on kaže, drži vodu

00

28

Re: 45man sng 7$,15$

branislav napisao:

ALO, smirite se ljudi... ako Baja kaze da se mali parovi ne igraju onda je to tako... pošto je baja zaradio puno vise od vas lajbeka tako da ono kaj on kaže, drži vodu

Respect ...

00

Re: 45man sng 7$,15$

ajde pošto za rodmana mislim da je zbilja dobar igrac prihvacam da grijesim ali to kako igram je moj trenutacni nivo razmisljanja.
Do toga sam dosao sam igram bez hema i ostalih alata jer smatram, posto igram 3-4 mjeseca, da prvo trebam sam doci do pravog nacina razmisljanja a onda polako pocinjati uvoditi alate. A gledaj sta se tice ova dva handa znan da sa 44 uglavom ides kuci.... mislin iz iskustva iako znam da je postotak na strani 44 jebiga meni ne prolazi...
knezu nisan ja uletija da je stars rigged vec je knez u jednom postu (mislim tiltov all in na bubbleu sa 98 ili nesto tako) rekao da stars stiti veci stack! provjeri pa mi javi.
a moje razmisljanje u tom smjeru ide ovako....
ako stars stiti veci stack zasto ne bi stitio fisha koji je first timer da mu se svidi pa da uplati ponovo jer ako ga izboksaju odmah cim ude tesko da ce biti odusevljen da se ponovo masi za karticu. to bi bio neki thinking proces...
btw sa gmikom i andre787 sam igrao na ps nl25.....    odusevljen sam i zelim jos

ako imas rodmane da mi preporucis nesto sta ce me unaprijediti u igri welcome slusam pozorno a ne bi imao nista protiv ni cuti koju od zagora 
                         aj bog

00

Re: 45man sng 7$,15$

e da igran 3.5$ sng fifty50 10igraca 3.50$ knockout 9igraca i 3.50$ 18igraca.  u malom plusu ali uglavnom zbog mnogo fancy playa ali kad stisnem ide samo up

00