Tema: bankroll

Koliko je sigurno koristit bankroll od 25BI za 6-man DON sng? Igram 8 turnira odjednom... Jel to preriskantno?

00

Re: bankroll

ako dobijas nije ...  roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

3

Re: bankroll

za don bi trebalo bit dovoljno
EDIT: uh ak igras 8 odjednom neznam bas

Zadnji popravljao Brky (20-01-2010 00:15:26)

00

Re: bankroll

koje limite igras i koliki ti je bankroll?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: bankroll

Po svim knjigama koje sam pročitao je pravilo mtt nikad vise od 1% banrolla, a za sng je 50 buy ina (2% od bankrlla)..znaci da pojednostavim, sigurnjak po svim teorijama je ako imas milju dolara igrat sng za maksimalno 20$ iako sng sa 6 igrača je po meni žestoka pušiona, dugoročno...Igrao sam uzimao sam ih svako malo ali kad zbrojiš sve, plus je mizeran... ako si ljubitelj turnira a ne cash gejma (kao i ja) pucaj na mtt, i striktno se pridržavaj banroll menagera...jer ako ne budeš dugoročno gledano ziher ideš u krivom smjeru.
btw koliki ti je bankroll? ako smijem pitat

im all in
00

6

Re: bankroll

Procitao sam ja to sve, ali nigdje ne pise bankroll za 6-max double or nothing sng, a u njima bi varianca trebala bit puno manja nego u obicnim sng... Isto tako nije isto pravilo za pocetnike i ljude koji znaju osnove sng i vec su ih igrali.. Kuzis.. Ja sam igrao obicne 6-max sng-ove i imao solidan ROI na njima, onda sam presao na cash.. A ovo pitanje sam postavio dok sam imao downswing na cashu, pa sam htio par dana igrat te turnire da se smirim... Sad vise ni ne znam koliki mi je tad roll bio, al mislim da su to bili turniri od 9$, pa onda *25.. Ugl odigro sam stotinjak komada tad, i prezivio, smirio se, i vratio na cash smile

Kad vec pisem, nisam zadovoljan s tim don turnirima.. Siguran sam da su obicni 6-max na everestu puno isplativiji.. Jer ovo je pusiona.. Siguran sam, da sam ih igrao bolje od naajmanje 80% ljudi na everestu, ali na turnir od 8% dodje 0,8% rakea, a mozes dobit samo 16$.. Iako su ti od 8$ isplativi, ne kao obicni 6-max na everestu, ali su vjerojatno i swingovi manji na don.. Kad sam podigao roll, probao sam igrat iste takve, samo od 15$.. I puno su tezi.. Nadje se nekad neki fishy stol, al vecinom su ljudi koji znaju bar neke osnove, i cesto dodje push or fold faza, a da nitko nije ispo.. Dok kod ovih od 8$ redovito 1-2 ispadnu, dok jos imaju 100bb.. raspiso se ja smile

00

Re: bankroll

ja igram iskljucivo sng DONove, i to ove od 10 ljudi
prije tri mjeseca sam poceo(kao i poker opcenito) i igrao sam samo male od 2$, malo mi je ojačao bankrol pa sam oko Božića prešao na one od 5$, pa sredinom prvog mjeseca na one od 10$ i prije par dana sam počeo ubacivati ove od 20$(pola stolova od 10$ i pola od 20$),
promjenio sam par stranica na ipoker mreži i trenutno sam na noblepokeru jer preko ove stranice je zbilja najbolja ponuda.
Sto se tice BM, ja idem sa ulozima od 3% bankrola. Mogao sam i prije prijeći na veće uloge no prošli mjesec sam digao 400€ a i nisam se osjećao dovoljno siguran u sebe za ove od 20$
Jedini manji(a možda i veći) problem na ipoker mreži je mali broj igrača tj. dok se popuni npr. jedan turnir od 10$(oko 21h) treba oko 3 minute(a za onaj od 20$ i 7min), dakle ti i ja ako se dogovorimo da ćemo skupa ući za isti stol možemo to napraviti bez problema.
Par puta sam imao dojam da ima takvih za stolom, dojam mi je da nema lakšeg načina za varati na pokeru nego na ovom tipu turnira a da te se ne skuži.
Kad dodje buble situacija i obojica ste tu tad je puno mogućnosti da si pomažete,od toga da na all in slabijeg ti samo foldaš svoje karte i prepuštaš mu tad već dosta velike BigBlindove(jer njemu je dosta da sam preživi, dotle će se ostali za stolom  poizbacivati) do toga da ti napadaš onog drugog najslabijeg koji je konkurencija za ispadanja tvom prijatelju, itd itd....
To je sve teško dokazati no kad skužiš tko su regulari i malo bolje pogledas kako igraju međusobno onda počneš primjećivati neke sitnice.
Kao što je roba napisao u članku "Double or Nothing SNG strategija" :
"Upamtite, u smislu rizika / nagrada na bubbleu, može biti ispravno foldati hand kao što je Ace-King čak i ako znate da vaš iskusan protivnik gura bilo koje 2 karte"
to govori da je teško nekom dokazati dali je on igrao prema nekom namjerno mekano ili je samo primjenjivao strategiju.
Za sad su mi ovo samo sumnje no ako mi se te sumnje potvrde na ovim DONovima od 20$ tada ću preći na pokerstars je koliko sam čuo tamo se puuuno brže popunjavaju turniri pa je teže i tako nešto radii.

00

Re: bankroll

Nemoj se zabrinjavati s takvim stvarima. Moguče je. Ali nitko se neće zajebavat pol sata za 20$ ili za podjelu 20$. A i nekad će ispast "tvoj frend" prije bubble-a.
Druga stvar je što večina igra po 10ak stolova tih turnira pa ne mogu pratiti "frenda".

Nemoj se zabrinjavat s takvim stvarima. Jer gdje god ćeš igrat, i što god uvijek će postajat mala mogučnost da netko vara. A to u više od 99% slučajeva neće biti točno.

00