Tema: informaticki laik

mogu li na bilo koji nacin povezati laptop sa racunalom tako da mi laptop bude kao drugi monitor??....jeli to uopce moguce??

00

Re: informaticki laik

BuffaloBill44 napisao:

mogu li na bilo koji nacin povezati laptop sa racunalom tako da mi laptop bude kao drugi monitor??....jeli to uopce moguce??

mozes spojit monitor na laptop

Zadnji popravljao NisiPazio (09-10-2011 13:37:25)

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: informaticki laik

NisiPazio napisao:
BuffaloBill44 napisao:

mogu li na bilo koji nacin povezati laptop sa racunalom tako da mi laptop bude kao drugi monitor??....jeli to uopce moguce??

mozes spojit monitor na laptop

znaci mogu spojiti monitor na laptop..aha//pretpostavljam da ga samo trebam prikljuciti..nemoram nista instalirati??

00

Re: informaticki laik

probaj mislim da  ne bi trebalo bit problema naravno da ima zajebanih kombinacija al probaj pa vidi

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: informaticki laik

NisiPazio napisao:

probaj mislim da  ne bi trebalo bit problema naravno da ima zajebanih kombinacija al probaj pa vidi

probo sam...pise mi samo no video input na monitoru od kompa

00

6

Re: informaticki laik

predpostavljam da ti imaš win7 il vistu, ali na xp desni klik na desktopu properties>settings i tam namjestiš

00

Re: informaticki laik

Priključiš sa HDMI-em ili VGA kablom monitor na laptop, ideš na Desktop, desni klik, Personalize, ideš zadnju opciju(Display Settings) i kad se pojavi vidjet ćeš 2 kutije, jedna je kutija "1", a druga je br. "2". Sad tu drugu "2" koja je zatamnjena u sivo jednom klikneš i ideš "Extend the Desktop onto this monitor" i trebalo bi raditi..

ako to ne upali http://www.google.hr/search?q=kako+spoj … =firefox-a

00

Re: informaticki laik

ja imam tak trenutno slozeno laptop + monitor ak imas win7 ides u control panel-display-screen res i tamo stisnes detect pa ce ti prepoznat spojen monitor..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: informaticki laik

moze se bez problema monitor spojiti na laptop, netriba nista inst sam se monitor upali

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
00

10

Re: informaticki laik

fn + f5

When you got nothing, you got nothing to lose
00

11

Re: informaticki laik

^^ to ti ovisi koji je laptop npr. kod mene je fn + f3 big_smile

00

Re: informaticki laik

hvala svima punoooo..radi savrseno big_smile

00