26

Re: Neki novi handovi...

evo, o ovome pričam. 6max SNG, troje smo ostali, znači bubble je. jedan od shortya svaku ruku kada sam ja BB a on SB gura allin, (on je na nekih 2000čipova, ja na 4500). napokon dobijem hand s kojim ga mogu pratiti, ATo, on pokazuje Q8o (s jednom karom). naravno da izlaze četiri kare i on se dupla ja pušim karu. sada je taj lik vodeći stack, i opet konstantno gura allin, ovaj put kada je na buttonu. blindovi su već 200/400, ja padam na oko 2000 čipova i dobivam QKo... ovaj kreten opet ide allin, ja callam, on pokazuje T5o... flop izlazi 25K, turn naravno 5 i doviđenja. upravo o ovome govorim. a to mi se dešava zadnjih tjedan i pol dana.

00

27

Re: Neki novi handovi...

Čim komentiraš ovakve stvari znači da ne znaš dovoljno o SNGima, pogotovo o push fold fazi. Radi na svojoj igri, pogledaj koji video, čitaj članke, postaj ruke, igraj se u SNG wizzardu i biti če bolje.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Neki novi handovi...

Nemoj gundjat,od toga nikakve koristi a i sumnjam da to itko voli slusat..
                                                                                               
Pomiri se s time da su suckoutovi sastavni dio igre i svima se desavaju..Nekad cesce, nekad rjede ali uvijek su tu a i zahvaljujuci njima ribetine jos uvijek igraju..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Neki novi handovi...

sta ce tek bit kad te pogodi downswing od 50sng-a sto je najnormalnija stvar??

ono drugo sto je dfable reko,drz se toga and thats it...

00

30

Re: Neki novi handovi...

kao prvo, ne želim da ispadne da ovakve stvari postam kako bi me netko tješio, slušao, oplakivao moj gubitak i sl. big_smile postam ove stvari samo iz razloga što mi je to nekakav ispušni ventil. a ako moram birati između tilta i ovoga, radije ću pretrpiti pokoju kritiku i sačuvati još tih par dolara šta imam smile

kao drugo, ovo ne govorim bahato, ali me zanima jesam li pogriješio u ova dva slučaja? čitam, učim, polako pokušavam shvatiti ICM i igrati po njemu, držim se savjeta (Shawa čitao, Moshmana čitam...) itd.
u ova dva slučaja stvarno sam mislio da je ispravan play callati njegov all in. u prvoj situaciji, lik je praktički išao na any two all-in (u 15ak krugova, valjda 10 puta je bio allin, s time da je svaki put sa SBa pushao allin), imao sam ATo, u slučaju da spušim bio bi 2. stack i dalje sa dobrim šansama za ući ITM, u slučaju da dobijem ITM sam sigurno.
u drugoj situaciji sam imao za 5BB, i mislim da tu stvarno nisam imao drugog izbora osim callati allin. pa makar protivnik bio i supertight. sad

00

Re: Neki novi handovi...

Mene muce isti problemi.... 
Ali dobro poslusacu savjet dfablea i pokusat to nekako rijesit iako se bankroll dize.
Nego tija san postati mail koji mi je posla ps ali nikako ne mogu copypaste taj mail jer mi gmail unresponding, ako neko zna kako cu rijesit to pa da ga postam bi bilo super.
Uglavnom ps security je pronasao da san ostecena strana i da ce mi refundirati sredstva? Mogu nekom postati mail pa da ga taj neko stavi ode.  E i sensei kupija bi nekako tu knjigu sng samo kako da te kontaktiran?

00

32

Re: Neki novi handovi...

dawzwuggler napisao:

Mene muce isti problemi.... 
Ali dobro poslusacu savjet dfablea i pokusat to nekako rijesit iako se bankroll dize.
Nego tija san postati mail koji mi je posla ps ali nikako ne mogu copypaste taj mail jer mi gmail unresponding, ako neko zna kako cu rijesit to pa da ga postam bi bilo super.
Uglavnom ps security je pronasao da san ostecena strana i da ce mi refundirati sredstva? Mogu nekom postati mail pa da ga taj neko stavi ode.  E i sensei kupija bi nekako tu knjigu sng samo kako da te kontaktiran?

ak nemos kopirat onda print screen?

00

Re: Neki novi handovi...

nece ni to aj poslji mail na pm pa cu ja poslati tebi i ti postaj

00

34

Re: Neki novi handovi...

imaš na profilu...

00

Re: Neki novi handovi...

Ali ne mogu copypaste mail. Da mogu posta bi ga odma na forum. Triba mi mail

00

36

Re: Neki novi handovi...

Hello,

PokerStars has become aware of accounts who have violated our Terms of Service, to the potential detriment of other players. You played against these accounts and as a result you may have been adversely affected.

In a case such as this it is our policy to confiscate the balances of the offenders and for PokerStars to add funds where appropriate. This compensation pool is then distributed to players potentially affected in as fair a way as possible.

To confirm your credit, please log onto your PokerStars account, go to the 'Cashier' screen and click the 'History' button. Your share will be shown as "REFUND", followed by the amount of the credit.

The integrity of the games at PokerStars is of paramount importance and appropriate action will always be taken when players operate outside the Terms of Service. PokerStars works hard to police the games in order to proactively prevent such instances. However, in cases where it is discovered that rules breaches have occurred, the aim is to ensure that any players affected are compensated appropriately.

We regret that we will be unable to answer questions as to how your specific credit amount was calculated. Likewise, we are not at liberty to identify the specific games or players in question. Suffice to say that the offenders have been barred from the site and you will not encounter them again.

Thank you for your continued play at PokerStars. Please let us know if we can help you with any further issues or questions.


Regards,

Mathew

00

37

Re: Neki novi handovi...

i frend je dobio isto takav mail. uglavnom, igrao je za stolom sa nekom dvojicom za koje se ispostavilo da su "varali", muljali, pa mu je PS vratio nešto sitno love.

00

Re: Neki novi handovi...

Da i meni su vratili nesto sitno ali u zadnje vrijeme san uglavnom na sng tako da ce ovaj moj slucaj prije biti nekakav bot ili nesto slicno, a s obzirom kako su me nocas natkupljivali  trebali bi mi dati jos.

00

39

Re: Neki novi handovi...

zvonzi napisao:

imam QAo, lik prije mene raisa 4xBB, ja callam. svi ostali foldaju i flop izlazi AhAd7h. lik beta nekih 3/4 pota. je li ovdje najbolje odmah probati uzeti pot sa reraisom s obzirom na FD ili je bolje probati izvući maksimalni value i samo callati njegov bet i nadati se da će još bacati love u vjetar?

Premalo informacija daješ, veličina stackova? Blindovi?  Po tome zaključi jel komitan... Ako je slobodno gurni, ako nije čekiraj. Možeš i provocirajuči min bet napravit kako bi inducirao raise.

00