26

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

2.ruka turn check za pot control pa na riveru ovisi o njegovoj akciji..vj bude betal river ak turn checkiras pa bi ga samo callal..
Jay weezy ti je coach il?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

27

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

Prvi hand bi se dvoumio izmedu raisa na 500 ili 600. Mislim da sa 600 smanjujemo vjerojatnost 3beta što nam je glavni problem jer nas mogu light 3betati ako znaju da smo ovdje wide. Budući da su solidni igrači ovdje u pitanju i naš imidž je bitan (prvenstveno da li prečesto foldamo na 3bet). Mislim da nije loš ni fold jer povećavamo future fold equity na višim blindovima.

Odgovor na drugi hand je: Nabavi tournament shark ako nemaš.
Ovdje bi chekirao turn, callao ako raisa. Ako dođe četvrta boja ili as odustajem od handa, inače callam svaki njegov raise, ako chekira raisam 3/4 pota.
Moja early phase filozofija je ako ne znaš di si (ali imas osjećaj da si ispred), igraj što više streetova što jeftinije tak dugo dok ne dobiš bolju sliku o njegovom rangeu, ali ovo vrijedi protiv fisheva.


E da, izbrises u regeditu sve o table ninji i koristis free trial svaki put iznova.

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

Vrijeme je za jedan update stoga....
No Prvo da se okrenem na 2 handa iz serijala last man standing koja sam postao cisto jer su ovp situacije koje se svakodnevno desavaju pa..
1. hand ja ovo foldam bez trunke razmisljanja o nekakvoj kradi blidova. (hand mi je los,imam dobar stack i bez tih 1.5bb,a ne zelim gurati cijeli stack radi 1.5bb,zelim da sb. Gura all in bb....bla,bla )
S cime se „oni“ kao ne slazu jer je ovo kao najprofitabilnija situacija ako se zguramo cisto jer nas blindovi callaju s jako uskim rangem zbog ulaska u lovu pa se samim time moze/treba gurati skoro pa sa sve...
2. hand bi na turnu betao 60% pota za value na raise sam fold,river svakako check. Jer smatram da me jos uvijek callaju nekakvi parovi tipa 66+ sa mogucnosti za bojom,a ne zelim dopustiti free kartu te vidjeti 4od boje ili A,K  i onda na riveru biti „prisiljen“ raditi nekakav ludi call il sl.
I ovo je hand gdje i oni smatraju da je upravo gore navedeno ispravna odluka...

**Sto se tice projekta jos je ziv  smile  pretprosli tjedan nisam igrao radi osobnih razloga zato nije bilo nikakvog izvjesca,a ovaj smo nastavili u starom ritmu..
Najbitnija stvar je da sam skinuo table ninju kako bi mogao povecati broj stolova sto mi je donekle i uspjelo al sam razocaran jer nikako ne mogu igrati pod opcijom stacked posto onda nemam pojma o nikakvim akcijama na stolovima,totalno igram ko robot,jeb. Se sa tim tipkama i prebacivanjem stolova kad dode neka zanimljiva akcija i sl.
Pa sam bio prisiljen odustati od toga bar za sad i vratiti se na opciju tille gdje mi je sad malo lakse igrati zbog upisanih iznosa betova i sl;a najvise sto me je usrecilo s ninjom je to da se s 1klikom registriram na turnir i da mi vise ne iskacu nepotrebni prozori jer ih on sad sam zatvara.
***Sto se tice igre mislim da runnam jako lose pogotovo kod heads up igre gdje mi je nemoguce prezivjeti sa nekim parom protiv 1-2overa...al dobro sve ce to valjda sjesti na svoje s vremenom..
Brojem turnira sam zadovoljan pogotovo jer nisam igrao svaki dan,a na zaradi-ROI-u bi se trebalo jos malo poraditi..
Evo novih grafova..
Ovaj tjedan..
http://img526.imageshack.us/img526/7364/13388900.png

Ukupno od pocetka projekta..
http://img267.imageshack.us/img267/6978/12137982.png


Stanje:                                                                        Prvi tjedan:       Drugi tjedan:
-dobiti povecanje stejka sa 3.5/7$ na...                             (isto)                (isto)
-broj odigranih turnira u sessionu sa 20 povecat na...  (povecano na 30)      (35)
-broj istovremeno odigranih turnira sa 8povecati na... (povecano na 9)        (12)
-zeljena min. zarada za „samostalni pocetak“ sa 0 na..(povecana na 98$ )  (203$)

U Grafu fali jos nekih 18$ jer sam dobio neki ticket za ovaj novi tip turnira pa sam tu nes cashirao.Te takoder zatrazio da mi pod stejk ude i pokoji mtt(za sada samo Sunday storm mislim igrat) jer sam tu takoder u + a,zao mi ih je to ne igrat ako sam vec na stolovima pa...
Takoder nisam siguran koliko ce ovaj stejk trajati posto mi je frend takoder ponudio stejk za 15ice i sa podjelom 60-40% tako da je moguce da zamijenim stejkera al o tome vise kad za to dode vrijeme do tad peglam s ovim..

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

Imam pitanje..dal netko zna je li moguce i kako iskljuciti na table ninji da mi lobby od starsa i kartica sa filterima za turnire ne iskace?
znaci kad odem u sit and go sensei karticu,stn opener i namjestim vrstu turnira,broj istovremeno igranih turina,max broj....
krenem igrat i kad ispadnem s turnira ninja me ide automatski registrirati za novi ALI mi se tad ubacuje starsov lobby i kartica sa filterima i to mi pokrije cijeli ekran sto me totalno ubija dok igram pa se sad regam rucno no ako tko zna.....

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

Nemoš to isključit samo pomakni lobby i  filtere van san ekrana.

10

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

Hmh..evo kratki osvrt na ovaj tjedan..posto zbog osobne situacije nisam u mogucnosti biti „kuci“ i igrati sve se svodi na poneki session u kasne jutarnje sate..al nadam se da ce se to sve posloziti ubrzo pa nece bit tih problema..
Kao sto rekoh ovaj tjedan nisam igrao nesto sve do jucer kad sam odradio najveci session do sad u ovom projektu od 100turnira(ukupno jucer 125)  za koji mi je bilo potrebno nesto manje od 5sati.
Trenutno sam na 14stolova tille i „vise-manje“ se dobro snalazim s tim iako su mi se jucer po prvi put al sigurno ne i zadnji pocele desavati situacije da foldam KK preflop,ne callam neki all in na flopu gdje imam nuts i sl.   smile  al dobro trebam se jos malo priviknuti na toliko stolova i akciju pa ce se i to rjesiti..U ovom novom tjednu necu dodavati jos 2 stola kako je to bilo do sada vec cu se zadrzati na 14 dok se jos malo ne priviknem i dok mi to ne bude kao neka „laganica“ za igrat ..
Sto se same igre tice imam nekako filing da sam poceo igrati vise „agrro“ u kasnijoj fazi turnira(bubble,sb-bb,btn vs..) sto su poneki regulari i primjeti i poceli me callati sa svakojakim cudima cisto jer znaju da guram almost any two...pa cu to morati lagano promjeniti,a i nekako sam dojma da od kad sam poceo igrati s ovom ninjom te povecavati broj stolova da me karte i ne sluze najbolje jer „jedva“ vidam handove poput AA,KK i sl. pogotovo kad se priblizavamo bubblu i sad dal je to neko izjednacavanje jer sam ih prije dobivao cesce i sl il sam upao u...nebitno svakako PS trebao bih vise takvih handova stoga pls..  big_smile  big_smile
(1.8% AA,KK,AK,QQ mi je prosjek na projektu,a trebalo bi bit oko 2.11% ako se ne varam i to bez QQ...)
Od ostalog mislim da mi  ROI pada identicno broju stolova koje povecavam(8-14 6%) al nadam se da cu to popraviti kad se malo naviknem i prilagodim "ovakvoj" igri tj. broju stolova...
Evo grafova...
Ovaj „tjedan“
http://img810.imageshack.us/img810/8693/65729755.png
Od pocetka projekta..
http://img846.imageshack.us/img846/3568/53010993.png


Stanje:                                                                      Prvi tjedan:       Drugi tjedan:    Treci tjedan:
-dobiti povecanje stejka sa 3.5/7$ na...                             (isto)                (isto)        (isto+Sunday S.)
-broj odigranih turnira u sessionu sa 20 povecat na...  (povecano na 30)      (35)                  (35)
-broj istovremeno odigranih turnira sa 8povecati na... (povecano na 9)        (12)                  (14)
-zeljena min. zarada za „samostalni pocetak“ sa 0 na..(povecana na 98$ )  (203$)              (220$)

***
evo i 2 ruke...
1. MP1. je fish, 80/10, a btn- nemam inf. 0/0..
http://www.handconverter.com/hands/1506959

2.nemam pojma nista o igracima.. je ovo ima smisla callati??
http://www.handconverter.com/hands/1506968

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

1. hand - fishevi često tako igraju pockete, limpaju i onda na rejz 3-betaju, milion puta ćeš tu naći underpar u odnosu na svoj tako da mislim da je ovo ship. Mislim da sam se našao u milion sličnih situacija vs fish i stvarno su to puno puta radili sa takvim handovima da ostaneš šokiran...

2.hand - kako i sam kažeš player je unknown, tako da ne znam na kaj bi ga tu uopće mogao stavit, Ax mi je nakako logično gdje je  ili pogodio 7 ili 8, over tu jako teško ima, jer bi vjerovatno rejzao pf, ali opet sve je nagađanje jer ne znamo tko je villian, ako je fish može imat sve. Osobno (ne znam jeli play ispravan ili ne) ali to nebi nikad bacio, pogotovo protiv nepoznatog igrača.

Zadnji popravljao lanushka (07-11-2011 21:34:50)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

woeeeeee  lol  lol  lol 
totalno sam zaboravio na ovaj projektic(tj. da ga treba zatvorit  smile )
da ne tipkam previse stvar je da sam stake zamrznuo do 1.1.2012 (do tada cu pokusati pronaci bolji deal tj novi stake) posto sam imao velikih problema sa zdravljem igrao sam samo jedan kratki period evo kako je to otprilike izgledalo...
(ima nesto mojih igra na 15$-cca 300$)
http://img35.imageshack.us/img35/9711/54425229.png

+fali 10Mtt(Sunday storm,red spade,bigger,kvl. za sunday million) gdje sam napravio plus od cca. 400$
+fali nesto sitno bonusa..

-mislim da sam to vise manje odigrao sve ok samo u premalom obimu ali radi gore vec navedenog razloga..
-sto se tice kolicne igranih stolova istovremeno dosao  sam na 16 i tu brojku necu ni prelaziti...  (cilj ostvaren)
-zarada je gore navedena al na racunu nema nista osim pocetnog rolla koji cu vratiti cim nadem novog stejkera..stoga (cilj na pola ostvaren jer zaradene love vise nema  smile ...)
-i povecanje stejka sam dobio(15$) no kao sto rekoh probat cu pronaci novi deal da imam bonuse za sebe,a profit 50-50% stoga uzalud..(cilj ostvaren)
-broj odigranih turnira povecat na 90+(cilj nije ostvren jer je stejk zamrznut,a plan je bio iz tjedna u tjedan povecati broj igara do 90 a posto nisam igrao..)

Eto ova tema moze lagano pod lock jer......

50

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

Javi mi se na pm ako te zanima stejk

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

lion406 napisao:

Želim ti da te zdravlje služi i da je sad sve OK, lako za ciljeve....sretno dalje  wink

hvala na lijepim zeljama..valjda ce sad sve biti  kako treba  od zdravlja pa do pokera ...   smile

croman19 napisao:

Javi mi se na pm ako te zanima stejk

tnx. na ponudi ali vec sam sve rijesio s Robom tijekom veceri tako da sam sad miran sto se tog stejka tice...

moze lock i vidimo se ubrzo na sljedecem projektu  smile ..

10

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

gl i samo naprid brate big_smile

next year at this time i will be milionar....a vrime je..