Tema: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

Evo da i ja otvorim jedan projekt....
Nakon dobivenog stejka od Moshman teama vrijeme je za baciti se na samu igru pa...
Ovo su neki od dogovorenih uvjeta:
*Moram igrati min. 250 turnira tjedno
*sav profit,bonuse,rb i ostalo dijelimo 50-50%
(s tim da lovu od profita moram sendati svaki ponedjeljak njemu/sebi posto roll mora biti svaki ponedjeljak isti tj. pocetni.)
*Oni ugovor mogu prekinuti kad god to zele,a ja ga mogu prekinuti kad god imam min. pocetni roll.
(sto je super posto mogu otici cim skupim roll za samostalnu igru,a ne moram igrati mjesecima za njih.)
*na accountu smijem igrati samo Sit and go;9 man-turbo turnire 3.5,7$(igrat cu samo 7$)
*ne smijem raditi nikakve transfere,uplate-isplate van ovog stejka.
*svaki pon. moram slati izvjesce o napretku,sliku grafa iz HEM-a,sreenshot od cashiera,transfer/cashout historya.
*besplatni coaching mogu zatraziti kad to zelim,a coach mi je :
Christopher Keenan - aka "casy151" and "preachercasy151"
http://www.dragthebar.com/poker-trainin … asy151.php
*imam mogucnost trazenje promjene ugovora tj. smanjenja broja igara,pauze na nekoliko dana/tjedana zbog xy razloga,promjene vrste igre,zahtjeva za povecanjem rolla tj. prelaska na veci buy in,promjene podijele profita itd..
-toliko o samom ugovoru ako koga sta zanima,a nisam napisao nek slobodno pita jer mi se nije dalo pisati tu 2str. ugovora.

**sto se tice rezultata na SNG igrao sam svasta od 3.5-100$ na zajednickom racunu sa frendom(najvise 15ki,sa ubacivanjem 30$),podigli-podijelili roll jer je on zavrsio faks i vratio se svojoj kuci,a ja u Ri trosio pare dok nisam presušio...prije 2mj. krenuo igrati na svom accountu 7$ i nakon mjesec dana dosao do rolla za 30$ i morao povuci sve zbog „zicera“ H2 Dinamo-Real  big_smile  smile  big_smile  i tako ostao svorc te bio prisiljen na stejk ili prestanak igre...

*** Cilj projekta je do 31.12:
-postepeno povecati broj odigranih dnevnih turnira od 20tak na 90t./dnevno
-postepeno povecati broj istovremeno igranih turnira sa 8 na 16/20
-dobiti povecanje stejka tj. buy-in za 15-30$ s tim da istovremeno moj roll/zaradeni profit bude dostatan za samostalno igranje 15$(1000$)

****Ako sve prode kako treba tj. po gore napisanom planu tad cu zahtjevati promjenu ugovora tj. raspodijele dobiti (svi bonusi,rb i sl. idu meni,a mozda i povecanje omjera profita za 5-10%) ukoliko to ne prihvate cu sa prekinuti stejk i svojim rollom-1k$ krenuti u borbu za glavni cilj,a to je 200k Vpp-a ili ti ga 13k $ od bonusa...

-a za skupiti 200k VPP-a mi treba 36 363$ rejka (god. zarada cca. 13 310$ od bonusa i svega) ili dnevno 90turnira od 15$ kroz cijelu godinu i gg.
Al o tome lako kad dode vrijeme za to ako uopce uspijem prezivjeti do tad  smile

Evo i jedan motivacijski klipic za dobar pocetni run te da me potakne na vracanje na temu i pisanje upadeta oko samog projekta...

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

gl

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

sretno  smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

gl

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

sretno i da se vratis tamo gdje si i bio

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

gl  cool

Poker is life!
00

7

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

gl!

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

sretno pratim smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

Ej posto i ja igram 9 man turbo ali manje limite zanima me bas kako ce ti ici. I jel imas kakvu preporuku za neku knjigu koja je tebi najvise pomogla a da nije Moshman i Harrington..

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

GL!

00

11

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

Go go go!!!

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

nice žena,GL

ili jesi ili nisi
00

13

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

gl, pratim ovo. opiši nakon kojeg sata coachinga kako coaching izgleda

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

GL, i pisi sto vise, i imaj natkupa u svoju korist proporcionalno kitama koje je briana primila, znaci over 9000  big_smile

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

15

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

sretno! smile

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

GL! smile

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

Chainvkci napisao:

Ej posto i ja igram 9 man turbo ali manje limite zanima me bas kako ce ti ici. I jel imas kakvu preporuku za neku knjigu koja je tebi najvise pomogla a da nije Moshman i Harrington..

pusti knjige,pogledaj si rade pokoji video(last man standing,real life micto SNG grinder bi ti za pocetak preporucio iako ih ima mali milijon pa..)

imao sam prebolestan 1 session , u 1turi-osam tunira sam bio UP 115$(205% roi) i prekinuo igru radi utakmice/a,nakon sto je to sve zavrsilo vratim se natrag i sve krene nizbrdo;odigram ukupno 53turnira i padnem na +23$(6.5%ROI) s tim da sam imao natkupa i bolescina kao u prethodnom cijelom mjesecu.
btw. isao sam pogledati EV-adjusted  line(sto nikad ne gledam,niti hocu ubuduce) koja kaze da sam trebao biti UP 193$  tako da se nadam da sam ispucao bad luck bar za ovaj tjedan  smile  smile

ps. hvala svima na "podrsci" i Ln za veceras...

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

gl

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

Koliko ti treba vremena prosječno da odigras tih 80-90tak turnira

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

Sretno!!

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

GL

just made a million,got another million on my schedule
Great Minds Think Alone
00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

kako ide jordan?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

BoyFromBalkans napisao:

Koliko ti treba vremena prosječno da odigras tih 80-90tak turnira

toliko ih jos ne igram pa cak ni priblizno no jednostavno je za izracunati posto mi je prosjek 1turnira od 33-36minuta igre(dao Bog da bude 40  big_smile ) pa ti vidi koliko stolova igras... u mom slucaju je 34min. igre za odigrat 8stolova/turnira(sto treba sto prije povecati bar do iznosa od 16stolova,kako bi tih 90turnira bilo "lakse" odigrati)

pantelija1 napisao:

kako ide jordan?

Za sad sve ide po nekom planu,zarada se lagano povecava,igram manje od ocekivanog posto sam jako kratak s vremenom al mislim da cu biti negdje oko(malo ispod) prosjeka min. dogovorenih turnira..gledam opet neke od videa cisto da se malo prisjetim nekih
+ situacija,te pronadem pojedine zanimljive ruke koje cu postati ovdje da ih skupa prokomeniramo-analiziramo jer ima nekih s kojima se ne slazem,pa da vidimo i vase misljenje  smile  no vise oko svega cu pisati ponedjeljkom kad moram raditi report njima,pa cu istovremeno postati grafove i sl. i tu...
Lp

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

nice,gl dalje!

00

Re: Air Jordan & "team Moshman" on 9man-turbo SNG...

Evo prvi tjedan zavrsen pa da nesto i napisem...
*Iako po ugovoru imamo dogovoreno da mi je min. za igrat 250turnira tjedno(min. sto moras pristat igrat je 150) to nisam uspjeo odigrati zbog totalnog manjka vremena(a 2dana nisam ni bio doma,alkohol rules  big_smile  ) pa sam ponudio-pitao dal to moram nadoknaditi u sljedecem tjednu i odg. je bio da ne moram vec da igram onoliko koliko mogu i da nema potrebe za dodatnim presingom samim povecanjem turnira.
**Sto se same igre tice mislim da sam cinio dosta „besmislenih“ callova u kasnoj fazi turnira tocnije oko bubbla,al to cu danas malo sam pregledati i pokusati ispraviti za ubuduce...
Inace sam shvatio da mi je definitivno najisplatljivija igra od ponoci-pa na dalje jer je ocito tad najveci broj pijanih na stolovima pa se da puno lakse ostvariti neki profit stoga cu najveci dio ovog projekta odradivati upravo u to vrijeme...
***broj stolova sam za sad povisio na 9,iako od danas idem s 12(opcija Tile) i mislim da ce tako biti bar dok ne skinem neku krakiranu verziju table ninje ili dok ne skupim za nju posto mi je definitvo potrebna za igranje zeljenih 16+stolova...

Zaradom i ROI-em sam vise-manje zadovoljan no nisam brojem odigranih turnira..evo dole i samog grafa...
http://img694.imageshack.us/img694/5511/snimkacijelogzaslona171.jpg


Prvi tjedan:
-dobiti povecanje stejka sa 3.5/7$ na... (isto)
-broj odigranih turnira u sessionu sa 20 povecat na... (povecano na 30)
-broj istovremeno odigranih turnira sa 8povecati na...(povecano na 9)
-zeljena min. zarada za „samostalni pocetak“ sa 0 na..(povecana na 98$ )

Izvjesce cu raditi samo ponedjeljkom,a tijekom tjedna cu postati ruke koje ni sam ne znam kako odigrati te takoder poneki bolesno dobar-los session...

Evo za sad cu postati samo 2 ruke iz  last man standing serijala pa da vidim vase razmisljanje/odluke..
A za ubuduce cu postati svoje ruke iz Hem-a no za to trebam dobru dusu da mi objasni kako jer nisam nasao na forumu,a pokusaji sa PM su prosli 0-4 tako da...

1. UTG je fold..i jedini info koji imamo da su 2igraca na blidovima solidni winnig igraci,sa normalnim statsima..
http://img844.imageshack.us/img844/2919/unledjfh.png

2. ruka..SB (calla preflop,check-call flop,check-turn) nemamo nikakav info,1ruka turnira...Sto raditi na turnu??dal nastavit betat il? mislim da ovakvih situacija ima skoro u svakom sessionu pa me zanima vase misljelje tj. potez...
http://img594.imageshack.us/img594/3379/snimkacijelogzaslona131.jpg
http://img542.imageshack.us/img542/3379/snimkacijelogzaslona131.jpg
http://img695.imageshack.us/img695/3379/snimkacijelogzaslona131.jpg

sry zbog "nepreglednosti-rastezljivosti" samih ruka no za pocetak i to je dobro...(imam jos nekoliko ruku no ovo je takva tlaka stavljat pa cu ipak odustati..)

00