Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

dadaas napisao:

Nije mi jasno kak crvena ife gore a plava dolje.

previše blefiraš i preagresivan si što se extractanja valua tiče.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

27

Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

Rear_Admiral napisao:
dadaas napisao:

Nije mi jasno kak crvena ife gore a plava dolje.

previše blefiraš i preagresivan si što se extractanja valua tiče.

Prije bi rekao da ne folda dovoljno

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

1. Agresivan si i često nosiš pot bez SD-a-crvena ide gore.
2. Krivo izabireš spotove gdje biti agresivan, pa nekad sam sebe valuebetaš(ili callaš) i kad dođe do SD-a često nisi dobar-plava ide dolje.
3.Stoga pretpostavljam da ako smanjiš agresiju i pažljivije izabireš spotove gdje betati(callati), a gdje ne, da će doći do pomaka na bolje.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

29

Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

Ok hvala. Sad citam onaj baluga. Tamo pise zasto betat i kako. Pa mi mozda to sredi situaciju. A sto se tice videa, znam ja uzet video. Problem ga je uploadat. 1 sat video ce biti preko 100mb a i pitanje kakva ce biti slika. A za 100mb mi treba dosta dugo da uploadam.

Video cu probat za vikend sredit.

00

Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

Hm... Vjerujem da bi ti taj stil igre bio puno profitabilniji na višim limitima, jer kako su ti vec objasnili Rl ide gore u potovima koje odneses bez SDW, a BL sa SDW. Buduci da na NL2 igraju 90% poluljudi, nema smisla tolikom levelanju.
Savjetujem ti da ako vec nemas BRM za vece limeite (NL10,25...) Igras sto vise stolova na tim malim limitima jer stvarno nemas previse spotova za razmisljati, stightaj se malo, slowplayaj manje i biti ce bolje. Cini mi se da razumijes puno vise od stakesa na kojima igras i da imas zelju impruvati. U svakom slucaju , GL!

00

31

Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

Hvala na podrsci. Stightat cu se. Jer mislim da mi ovo treba da beatam 2NL cisto iz psiholoskih razloga. Jer sam spusio preko 100 buyinova na njemu, pa se sad razmisljam koliko je to ako bi toliko spusio na 10NL ili 25NL. To bi znacilo kraj moje karijere koja jos nije ni pocela.

Zato cu slusat tvoj savjet. Otvorit cu 12 stolova i igrat cu weak tight igru. Pa cuvidjet dal cu uspjet i u kojem vremenu doc na nulu.

00

32

Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

dadaas napisao:

Hvala na podrsci. Stightat cu se. Jer mislim da mi ovo treba da beatam 2NL cisto iz psiholoskih razloga. Jer sam spusio preko 100 buyinova na njemu, pa se sad razmisljam koliko je to ako bi toliko spusio na 10NL ili 25NL. To bi znacilo kraj moje karijere koja jos nije ni pocela.

Zato cu slusat tvoj savjet. Otvorit cu 12 stolova i igrat cu weak tight igru. Pa cuvidjet dal cu uspjet i u kojem vremenu doc na nulu.

Ovo je apsurd:
Otvorio ja prvo 6 stolova na jednom monitoru a vidim da stane jos 6 na drugom pa reko ajmo otvorit maximum. I sad ja neznam jesam li ja sad odjednom imao srece s 12 stolova i 1200 ruku u 1 satu ili stvarno treba ovako igrati.

Evo kako sam igrao:
- grijesio sam, i to vjerujem jako jako puno
- nisam razmisljao oce li ako sam vec rajzao na cbet villain foldati, ako folda super ako ne onda igram fit or fold (da vrlo exploitable, samo mislim da tu niko nikog ne exploita.)
- istina nisam tako siroko stalao blindove kao kadigram manje stolova jer po stolu sam imao mozda do 5 sekundi razmisljanja. Onda kad vidis neke glupe ruke nbacis
- uvijek sam dizao za 3xBB, 4x mi je bilo previse a i ovo mi je da lakse foldam na rerajz. (exploitable isto vrlo jako, ali mislim da ovi ne esploitaju, mozda se varam)
- grijesio sam jer nisam bas vodio toliko racuna o aggresivcima i passivcima (bad) kao sto baluga kaze, nego su mi svi bili bad. Imao sam cak i 2 bluffa protiv regsa  (ako to uopce jesu, nisam ih ni zblefirao niti sam dobio)
- koristim table ninja pa su mi dizanja bila uvijek ista, na flopu 80%, na turnu 70% and riveru 60%. mislim da je nemoguce manipulirat rajzom kad je 12 stolova u pitanju.

Uglavnom pogledajte i recite dali bi s ovom igrom i jos malo boljom koncentracijom u 24 sata mogao istuc minus od 240$ (ajd nemora ni bit u 24 sata moze i 24 dana, samo da se maknem s 2NL.

Scrernshotovi:
Ljudi moji plava ide gore dcrvena je na mjestu:
http://www.leeroo.com/view-505_Amount_W … ands_P.png

Nisam ni bio tight, mozda se jos tightnem ako se uopce i jesam tightnuo:
http://www.leeroo.com/view-618_ScreenHu … _14.28.jpg

detalji:
http://www.leeroo.com/view-293_Details.png

Pozicijska igra:
http://www.leeroo.com/view-779_ScreenHu … _14.40.jpg
Ne sjedam se da sam tako loose igrao u SB... hmm jel to greska?

UPOMOC.

Zadnji popravljao dadaas (18-10-2011 14:43:37)

00

33

Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

Odigraj 30-40k hands pa če se malo bolje vidjeti. 1k hands je ništa.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

o majko mila, iskreno bi mozda bilo da se ostavis pokera, ako je do zarade u pitanju trebat ce ti jos puno vremena da dodjes do nekog limita di mozes solidno zaradjivat, ako je ovo samo hobi mozda bolje da nadjes neki u kojem ces vise uzivat

zato odma 12 stolova? pa to je odma recept za neuspjeh, igras previse stolova i nemas puno vremena za razmislit sto ti sad treba!
smanji broj stolova prvo, kako je preflop size opening explojtabl?
i opterecen si s tim minus tako da vec kad krenes igrat imas krivi mindset di lovis gubitak sto ce dovest do jos gubitka
1k handova je premalo da bi ista rekli o statsima.

nastavi tako ali smanji broj stolova, igraj 4 stola, ukljuci mozak i poslije stavi handove sta nije jasno

00

35

Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

Da znam da je moguce da me sad sreca pomazila, nebi se cudio. Ali ipak to daje tracak nade da mozda s 12 stolova ovo treba bitat.

Andre, igrao sam maximalno 4 stola prije pa su grafovi izgledali gore nego ovo, ovako dobar session sam imao mozda par puta u godinu dana. A imam osjecaj da sam igrao prilicno lose jer sam prvi put igrao 12 stolova. Note nisam ni gledao o igracima jer su prilicno jednaki svi. A nisam se dovodio u napast da isprobavam neke poteze na villainima s QJs jer vec na drugom stolu su se otvorili asevi pa sma jednostavno foldao to. Mislim da na 2NL moras voljet poker da bi ga igrao tako dugo kao ja. A beatanje i taj minus su psiholoski problem koji kad savladam vjerujem da ce mi otvoriti samopouzdanje i da cu konacno moci bez opterecenja otici na vise levele.

Evo sad se malo odmorim pa cu puknut jos jednu satnu seriju od 12 stolova. I vratiti cu se ovdje nakon takvih 30 serija pa cemo vidjet onda grafove pa usporedit igru.

00

Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

sad radi čim veći volumen i ako igraš bolje rezultati će to vrlo brzo pokazati...

P.S.- nitko mu nije rekao da ima preveliki WTSD, pa to bi trebalo biti od 25 do 30 max, on ima blizu 40...
više foldaj marginalne hendove kad su protivnici agresivni, vjerovatno puno callas OOP i kad uhvatiš par teško foldaš tongue

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

37

Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

Ma bilo bi dobro da calam lakse bi onda negdje foldo nego ja rejzam i onda nemogu foldat.

P.S. neznam jel me sad pocelo najednom srat, ali evo jos 1 sat jos 1.2k handova i potpuno isti outcome, cak sam par centi vise zaradio. Sad sam u 2 sata skinuo 10% minusa. Pa vjerujem da bi ovo mogao biti put ka visim levelima.

Ali mislim da ovakav nacin igre na visim levelima nema smisla?

moja igra se sastoji da ja foldam vecinu karata iako ne foldam bas toliko koliko bi trebao buduci igram 12 stolova, to bi trebalo biti da igram 6/6/3, a ja igram 20/18/4 . Sad mi e WTSD 34 u 2.4k hands. Probat cu jos vise foldat. Ali kad dodjem u situaciju da ja cbetam, i onda lik raiza all in i imam za zavt pola nego sto je pot. A nemam nista a znam da on ima ili top pair ili ganja farbu, a ja recimo imam overpair. I tu dosta pusim. Ni ovaj session nisam dobro igrao napravio sam kardinalne greske, cbetao 3 puta tipa koji ne folda na cbetanje i s fishom sam optisao all in a nisam imao nutse.

00

Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

svaka cast ko igra vise od 4 stola ,,ja najvise 2 do 3 da mogu pratit film na tv i slusat zenu sta mi prica i prica i pricaaa lol  lol  lol

00

Re: 2NL - QQ Very Fast Play on Flop

Andre_787 napisao:

nastavi tako ali smanji broj stolova, igraj 4 stola, ukljuci mozak i poslije stavi handove sta nije jasno

-1
Zato da igra 4 stola na nl2 ako moze pratiti igru na 9 recimo?

00