Tema: Matej Marinović - moremore

http://hr.pokerpro.cc/uploads/hr.pokerpro.cc/slike/matej-cigareta21012010.jpg

Čovjek od milijun dolara - tako bi mogli opisati Mateja Marinovića, jednog od rijetkih Hrvata koji su igrali i najviše limite. Pritom ne mislimo samo na materijalno bogatstvo, već i golemo životno iskustvo koje je stekao u svojoj karijeri profesionalnog pokeraša. U ovom iskrenom razgovoru Matej, poznatiji pod nadimkom "moremore", za čitatelje PokerPro-a je otkrio neke iznimno zanimljive činjenice iz svoje prebogate poker karijere...

00

Re: Matej Marinović - moremore

dobar intervju

00

Re: Matej Marinović - moremore

koji kralj smile

00

Re: Matej Marinović - moremore

Super intervju,napokon jedan igrac iz Hrvatske koji zapravo kuzi....

00

5

Re: Matej Marinović - moremore

svaka cast

00

6

Re: Matej Marinović - moremore

Jel mogu ja kad narastem bit Matej?:)

00

Re: Matej Marinović - moremore

Ne slažem s ovim da treba napravit veći depozit pa počet igrat. Ako je igrač dobar potrebno mu je max 2-3 mj da uspije podić bankroll sa 20-50-100$ do veće svote pa da dođe do limita gdje se već "igra" poker, a dotad će se naučiti držanja BRM-a. Istina, neće mu igra nešto napredovati, ali naučit će se disciplini i postupno se dizat, a ako ne uspije na malim limitima bolje da je izgubio 20-50$ u početku nego puno više. A i kolko bi ljudi s današnjom situacijom u Hrv uspjeli odvajat od svojih plaća koje su rijetko preko 3,5-4k, a troškovi života su sve veći?

A u svijetu postoji brdo igrača koje je počelo sa malim depositom pa sad su proovi i igraju high stakes.

Inače, ostala tvoja razmišljanja mi se jako sviđaju i odličan intervju...

00

Re: Matej Marinović - moremore

Zanimljivo je da su igrači koje je naveo da su među najboljima u Hrvatskoj: Dace, Zorc i Puška svi bivši igrači Magic the Gatheringa. Očito postoji neka veza između Magica i pokera big_smile

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Matej Marinović - moremore

Hehe smile

Zadnji popravljao zamorano11 (21-01-2010 19:27:42)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Matej Marinović - moremore

Svizac napisao:

Zanimljivo je da su igrači koje je naveo da su među najboljima u Hrvatskoj: Dace, Zorc i Puška svi bivši igrači Magic the Gatheringa. Očito postoji neka veza između Magica i pokera big_smile

karte big_smile?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Matej Marinović - moremore

niveaformen-
nisam mislio da treba covjek koji pocinje igrati staviti 1000$ ili vise. vise sam mislio na to da hrpa pocetnika stavlja doslovno zadnje novce sto imaju na poker. a svi manje vise znamo kako je kartati kad kartas pod pritiskom. ne trebam ti reci koliko mi je ljudi u zivotu, pogotovo mladih, reklo da im posudim novac za neki turnir ili cash. igrali bi, ali nemaju novaca. jedino rjesenje za njihove probleme je da si nadu neki posao, zar ne?  ako izgubi tih 40$, nece igrati iducih mjesec dana, jer nema. posljedice nisu u tih 40$ sto je izgubio, nego u tome sto ce mjesec dana biti nezadovoljan, nece igrati pa mu ni igra nece napredovati.

slazem se s tobom da je danasnja situacija u Hrv teska i da nije lako odvojiti 200-300$ za poker. jos mi je gore kad mi neka osoba kaze da ostavlja posao i igrat ce poker, a igra ga mozda nekoliko mjeseci. svega sam se naslusao. od tipa " ja cu zaradivati dnevno od pokera 50$ i meni super" , pa do " sto cu vise ici na posao, evo sad sam u jednom potu zaradio 300 eu". imam bisera za nekoliko poglavlja.   ljudi su nevjerovatno naivni. cuvajte posao i igrajte koliko vam vrijeme dopusti. ako ste bas stvarno toliko uspjesni i zelite krenuti ozbiljnije u poker vode, super.

10

Re: Matej Marinović - moremore

drago mi je da vam se svidio intervju!
uskoro cu otvoriti i svoj topic, koji ce biti posvecen nekim mojim pricama iz poker zivota, filozofiji na "pitki" nacin. odgovat cu na pitanja ako ih bude bilo, davat cu komentare  vezane uz poker scenu, komentirat cu neke handove, igrace,  udavit cu vas sa filmovima koje volim. ako imate kakva pitanja vezana za poker zivot, ako vas cura ili prijatelji ne razumiju,  moci cu vam dati nadam se dobre savjete. ako imate neke probleme koje vas muce ili  ste pocetnik, posaljite mi privatnu poruku, a ja cu ih puno cesce gledati nego do sad. kritika primljena na znanje i javna isprika.

samo se jos trebamo dogovoriti kao Fast and Loose kako ce to sve izgledati, ali uglavnom, tu sam.

Zadnji popravljao moremore (21-01-2010 20:17:49)

00

Re: Matej Marinović - moremore

moremore napisao:

niveaformen-
nisam mislio da treba covjek koji pocinje igrati staviti 1000$ ili vise. vise sam mislio na to da hrpa pocetnika stavlja doslovno zadnje novce sto imaju na poker. a svi manje vise znamo kako je kartati kad kartas pod pritiskom. ne trebam ti reci koliko mi je ljudi u zivotu, pogotovo mladih, reklo da im posudim novac za neki turnir ili cash. igrali bi, ali nemaju novaca. jedino rjesenje za njihove probleme je da si nadu neki posao, zar ne?  ako izgubi tih 40$, nece igrati iducih mjesec dana, jer nema. posljedice nisu u tih 40$ sto je izgubio, nego u tome sto ce mjesec dana biti nezadovoljan, nece igrati pa mu ni igra nece napredovati.

slazem se s tobom da je danasnja situacija u Hrv teska i da nije lako odvojiti 200-300$ za poker. jos mi je gore kad mi neka osoba kaze da ostavlja posao i igrat ce poker, a igra ga mozda nekoliko mjeseci. svega sam se naslusao. od tipa " ja cu zaradivati dnevno od pokera 50$ i meni super" , pa do " sto cu vise ici na posao, evo sad sam u jednom potu zaradio 300 eu". imam bisera za nekoliko poglavlja.   ljudi su nevjerovatno naivni. cuvajte posao i igrajte koliko vam vrijeme dopusti. ako ste bas stvarno toliko uspjesni i zelite krenuti ozbiljnije u poker vode, super.

Jos jednom Matej, hvala ti na intervjuu, gust mi je bio citati odgovore i nadam se da su ti se svidjela pitanja.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Matej Marinović - moremore

boboman-
sve 5, meni je glavno da nakon korigiranja teksta misao ostane netaknuta. smile good job!

00

Re: Matej Marinović - moremore

ty, mr. million dollar man  cool

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Matej Marinović - moremore

moremore napisao:

drago mi je da vam se svidio intervju!
uskoro cu otvoriti i svoj topic, koji ce biti posvecen nekim mojim pricama iz poker zivota, filozofiji na "pitki" nacin. odgovat cu na pitanja ako ih bude bilo, davat cu komentare  vezane uz poker scenu, komentirat cu neke handove, igrace,  udavit cu vas sa filmovima koje volim. ako imate kakva pitanja vezana za poker zivot, ako vas cura ili prijatelji ne razumiju,  moci cu vam dati nadam se dobre savjete. ako imate neke probleme koje vas muce ili  ste pocetnik, posaljite mi privatnu poruku, a ja cu ih puno cesce gledati nego do sad. kritika primljena na znanje i javna isprika.

samo se jos trebamo dogovoriti kao Fast and Loose kako ce to sve izgledati, ali uglavnom, tu sam.

can't wait smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

17

Re: Matej Marinović - moremore

Odlican intevju Matej i jedva cekam topic kojeg spominjes  smile

00

18

Re: Matej Marinović - moremore

Zanljiv članak. I ja se nadam da ću jednog dana napisati sličan big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

19

Re: Matej Marinović - moremore

mene zanima tko je pisao tekst
jesi ti dobio pitanja pa sam odgovarao ili je to neko kasnije slozio tekst?
Meni je tekst odlicno napisan svaka recenica ima pocetak i kraj, sve razumljivo pristupacno bez nekih zapetljanih recenica,
bas ne znam kak da to bolje kazem nego za procitati.
kao da ga je neki novinar pisao!

00

20

Re: Matej Marinović - moremore

Pisao je Boris Dežulović

00

Re: Matej Marinović - moremore

Pametan lik, ima svoje misljenje to se vidi.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Matej Marinović - moremore

nice1 Matej

00

23

Re: Matej Marinović - moremore

Odlican intervju, Jedva cekam well smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

24

Re: Matej Marinović - moremore

Uuau, odličan intervju!  cool
I ja se nadam topicu kojega spominješ....

Nego, po meni najbitniji i najbolji dijelovi intervjua:

Pozitivna strana:
"Zaradio sam neprocjenjivo, jer sam uz poker odrastao, postao osoba, znači dao mi je puno. Od prijatelja, materijalnih stvari, životnog iskustva, putovanja. A možda najbitnije, dao mi je slobodu koju sam tražio."

Negativna strana:
" Mislim da su pokeraši dosta izolirani u nekom svom svijetu, jer objektivno, ako ću nekog nazvati u 3 ujutro, to će biti netko od mojih pokeraša. Neću svog prijatelja koji u osam ujutro mora biti na poslu. Ima još dosta minusa, sami saznajte. smile"

Tko to uspije uskladiti, "na konju je"...  :card_spade

00

Re: Matej Marinović - moremore

Svaka čast, Matej je uvijek bio i ostao ponosan igrać...
svaka čast robiu na organizaciji razgovora i mateju koji je bio spreman vrlo opširno odgovarati na pitanja...

što se tiće rubrike    Dr.Matej   jedva čekam..... vjerujem da je Matej vec u startu sa svojom filozofijom natuknio u kojem ce smjeru ici s savjetima i ponavljam svaka mu čast...!

Hvala Dr.Matej !

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00